0

@Gaz Ale Yamal jest ponad wszystkimi tymi zapowiadającymi się. To największy talent od czasów Messiego i taka jest prawda. Wymieniłeś Fatiego któremu karierę zniszczył gość z Betisu, Pedri który został zniszczony z winy ludzi zarządzających jego siłami jak i przez siebie samego bo powinien sobie najzwyczajniej odpuścić wtedy te igrzyska, a Gavi? No cóż kontuzja która niestety może się przydarzyć każdemu i padła na niego.

0

@Gaz Czyli idąc w pewien sposób twoim tokiem rozumowania to zawsze musimy patrzeć na przykład takiego Fatiego i wszystkich zapowiadających się piłkarzy sprzedawać.
Już nie mówiąc o tym, że mocno wątpliwe jest to co klub by zrobił z tymi pieniędzmi. Na transfery i tak dalej jesteśmy w tej zasadzie 1/3 czy tam 1/4 i kupiliśmy standardowo samych placków, jedynym logicznym rozwiązaniem byłaby spłata zalegających pensji, ale z Laporta nie byłbym taki pewny i byłoby to kosztem utraty wielkiego utalentowanego zawodnika.

0

@tbas Neta to na 100% nie, bo mam bardzo dobry światłowód. I nie chodzi i lagi w transmisji tylko samej aplikacji, jak coś klikasz itd.
Nie wiem może ona tylko tak działa na TV, bo tylko tutaj jej też używam.

0

@panczo Czyli teraz zawsze mamy się posługiwać przykładem Ansu i sprzedawać?

7

Naprawdę nie wierzę w to, że są ludzie którzy pod artykułem o Yamalu i PSG piszą, że by go sprzedali… żałosne i tyle.

0

@tbas No z tym, że działa bardzo dobrze to bym się kłócił, bo ich aplikacja na smartTV to jest żart. Często coś laguje, wywala. No i szkoda, że tam jest opóźnienie względem tego co w TV tak kilka sekund, gdzie Viaplay pokazało, że to opóźnienie oglądając przez neta można wyeliminować.

0

Zawodnik mma nigdy nie będzie miał szans w walce bokserskiej z pięściarzem, chyba że ktoś oleje przygotowania jak Fury.
Floyd tak samo kiedyś zlał i się zabawił z McGregorem, który był bezradny, gdzie w UFC słynął ze stójki.

1

@Pawlak1992 Haha co? Przecież Usyk dwa razy zabrał Joshue do szkoły boisku i przyznaje to ja jako fan AJa. Nie patrz w boksie na punktację, bo nie zawsze jest ona uczciwa. Usyk dwa razy zdeklasował AJa koniec kropka.

0

Ta walka to był pół freakfight. Jeden zarobił 20 baniek dolców, a drugi 50 i się żyje.

1

@kanver_ Fury cygan po prostu zlekceważył i wyszedł bez treningów

0

Mówiłem ci, to nie ta liga @Encore

3

@Arden I świetny lewy sierpowy

4

@Arden A to ciekawe, bo niejaki @JarekS uważa, że ten sezon to jest dla Yamala straconym pod względem rozwoju :D
Przynajmniej taki kiedyś pisał :)

3

@Sulimo A po co w tym wszystko atakować jednego i drugiego piłkarza?

4

Dobra, Panie i Panowie 3 zdrowaśki za Yamala teraz żeby z kostką było wszystko w porządku.

1

Nie błagam tylko nie Yamal. Zmień go

0

@Sulimo A nie mówiłem? ;)

2

Leo Messi vibe!!!

0

Akcje na obieg są tak groźne, a my w ogóle tak nie gramy, ehhh

1

@Sulimo A piłkarzy już zwyzywał i posprzedawał?

1

@Sulimo Yamal zawsze może wyczarować coś z niczego. Takiego piłkarza nie zmieniasz w przerwie…

4

Co oni grają, ja pierdziele oczy krwawią

0

@Encore No jak go trafi to tak. Ale mimo wszystko nie sądzę. Jeśli AJ zawalczy z głową to nic się tam nie wydarzy. Ludzie patrzą przez pryzmat walki z Furym, ale cygan wyszedł tam bez żadnego treningu, ewidentnie olewając Ngannou i prawie za to srogo zapłacił.

0

Joshua dzisiaj za ten pół freakfight zarobi 50 mln dolarów. Chore pieniądze.

0

Czy transfer Roque był w ogóle potrzebny?

1

Fajnie, że Red Bull sobie wypracował taką przewagę w głównej mierze dzięki łamaniu regulaminu, za co dostał śmieszne kary :)

1

@macio_944 I ten legendarny Mathieu na LO, co go Enrique akurat na ten mecz wymyślił XD

0

@JarekS Czekam na weryfikację tych twoich dobrych źródeł :)

1

@kazbychu Dla mnie po takiej remontadzie i mając taki skład idziesz po końcowy triumf w LM, ale to nie w Barcelonie…

12

@Criss18Barca I wszystko po to żeby w następnej rundzie znowu wyjść na wyjebce i dostać od Juventusu 3:0…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?