1

W ogóle Fort po świetnych występach już został całkowicie zakopany przez Xaviego, a przecież wraca Alonso to pewnie zacznie też nim grać XD.

4

Real Madryt to obrzydzenie piękna sportu.

1

Openda ofermo wracaj z buta

0

Oni nie umieją strzelać?

0

Kroos pierwsza kartka, powinna być już trzecia.

1

Real dostanie kartke?

0

@Tabaluga37 Wiem wiem, mam konto na binance. Zapytałem tak z ciekawości. A o brokera spytałem w kontekście inwestowania w jakieś akcje firm.

3

Pakt z diabłem. Nie ma innego wytłumaczenia

0

Real przetrwał najgorsze. Tu się nic nie wydarzy.

0

Zaraz wyjdę z siebie, przecież tu już powinno być 0:2

2

Oni robią to specjalnie?

0

@Lionel_Messi10 Grabara dziurawe łapy XD

3

Co za głąb z tego Sesko i tak

0

@Tabaluga37 Krypto też tam kupujesz?

0

Jakiego brokera polecacie?

0

Co mają zrobić obrońcy by dostać wyższe noty? Serio Cubarsi, Kounde i Araujo tak nisko po meczu gdzie w sumie nas ratowali? Bez jaj.

22

-Siema przyjdziesz do nas?
-Nie.
-Ok.

4

Przecież dla wielu policjantów to przyjemność kogoś potraktować gorzej, przywalić mu z pałki, popsikać gazem, po prostu zrobić komuś krzywdę. Bo pracuje tam wielu psycholów i oszołomów.

0

@Lionel_Messi10 Przy hiszpańskich zasadach to droga donikąd, co też już dobitnie widzieliśmy na przykładzie kilku klubów.

3

@MarioVeB! Haha gdzie się sprawdził i kiedy? Cytując ciebie „bredzisz”.

0

@LM10GOAT Ale po co on nam? Tak szczerze. Przeciętny piłkarz i tyle.

1

@LM10GOAT zaszkodzi nam, szkoda każdego eurocenta na niego

8

@JarekS Nie dość, że z tobą nie da się prowadzić dyskusji gdy ktoś ma inne zdanie niż ty, to jeszcze gdy wklejasz fejka to dalej walczysz będąc przy tym agresywnym do osób które cię wyjaśniają bez problemu XD
Masz potężne ego, zejdź na ziemię człowieku

0

@Dari0G Czyli jakiej? Co masz na myśli? Akurat w co jak co, ale w Barcelonie na pewno brakuje piłkarzy doświadczonych.

11

Słowo „optymizm” powinno zostać zakazane na cokolwiek co związanie z tym klubem…

6

@Kratos1990 Środa mały piątek

0

@TR3YWAY XDD mocni są

0

@AFA A tak poza tym to gdzie De Ligt najlepszym? XD
Nie wiem czy jest nawet w top 10

0

@AFA Że Müller?

1

@MesQueUnClub96 Najlepiej dziś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?