1

@Emhyr No bo jak człowiek nie ma żadnych oczekiwań co do tej drużyny to i nie odczuwa żadnego napięcia i stresu. A mówiąc szczerze to strasznie mi brakuje tych takich „unikalnych” emocji przed ważnymi meczami.

6

Przecież on sam jest kretem, bo wszystko tobie sprzedaje XD

2

Przynajmniej już wiemy, że trenerem pierwszej drużyny to on nie zostanie XD

0

@BorzyKrzys Lata 70-90 to był peak USA. Takie miasta jak LA, NY czy Miami to były idealne miejsca do życia. Teraz to szkoda gadać.

1

@MesQueUnClub96 Trzeba szukać okazji na league passa, mało tego jak już jesteś ich klientem to oni sami bardzo często dają korzystne oferty, byle nie rezygnować z usługi.

0

@barcelonaLM Żaden Haaland, bo mamy Guiu ;)

1

Nie ma to jak zaspanym pomylić dezodorant z lakierem do włosów i się dziwić przez kilka chwil co to się tak klei pod pachami

0

@fart Argument jest to taki, że w rozgrywkach zamkniętych jest to obowiązkowe. A jak ty sobie to wyobrażasz w piłce? Jeszcze w piłce w której jest coraz więcej klubów-państw które też jak wiadomo naginają zasady.
Ogólnie to ja się z tobą zgadzam, że powinno tak być, ale dobrzejmy wiemy że to niemożliwe.

0

@fart Sporty amerykańskie to zamknięte rozgrywki, wszystko jest tam jawne i każdy dysponuje takim samym budżetem.

3

@Kszysiek7 Przyszli(poza Eto’o) w prime Messiego żeby być numerami dwa, Henry przyszedł już past prime i Villa trochę też. Lewy jest w ataku numerem jeden. Nie rozumiem dlaczego mało kto bierze to pod uwagę.

2

@Lionel_Messi10 Was już serio pogrzało. Jarać się tym jaką playlistę ma Messi…

4

@Emhyr Fawele najbardziej

0

@JarekS Skoro ty tak wszystko wiesz to dlaczego nie zaoferujesz się Barcelonie? Rozwiążesz nasze problemy lada moment.

0

@marcin62 Ten tłuk jest bez matury XD. Jakoś mnie to nie dziwi nawet.

1

@Emhyr Nic tylko czekac jak bedzie miał te 20 lat już chociażby

0

To strona o Interze Miami?

2

Czarnek jawnie kłamie w sprawie Intela.

0

Czarnek coś ciekawego z Mazurkiem? Czy typowe lanie wody?

0

@Emhyr Ale w Realu to będzie 15-16 brutto.

10

"12 milionów euro na czysto (czyli netto) + bonusy"

A potem w Realu 15 brutto.

1

@Bobo25 Nie wymagaj za dużo od pisowskiej bojówki

6

@MESSIah16 Nawet tu się starasz lekko wybielać izrael. Niebywałe...

11

@Deviler Bardzo dużo

0

@Forsyth Wam to się niektórym serio sufit na łeb spierdzielił? 28 latka już skreślacie przez wiek XD. Hit

0

Ale jak robi to tylko Real to spoko, może być ;)

9

Yamal jest spektakularny

0

Świetny jest ten Guiu. Nie wiem czemu, ale czuję od niego taki vibe Torresa(oczywiście Fernando :D) i Villi. Mam nadzieję, że przez transfer Roque nie zostanie przez nas zmarnowany, a trochę się tego obawiam.

0

@kuz szkoda, że nie ma z nią cimci rimci :v

0

@AxelF Ogolnie to masz rację. Ale pamiętaj, że też na innym skupieniu się gra czując oddech rywala na plecach, a inaczej gdy wiesz że jakiegoś zagrożenia nie ma.

0

@michal26 Wybiega pojedyncza osoba zazwyczaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?