2

Widzę Dudu do Kenii pojechał i tam też pewnie w szoku, że lepiej po angielsku gadają od niego.

0

@FCB24 Ale Kerr zachowuje się jak najtwardszy beton.

0

@abram3k Tobie ewidentnie powinni wycofać możliwość komentowania dla dobra portalu.

0

@Cobra303 Z tym typem nie ma co dyskutować. Jego znajomość piłki raczej jest niska i najczęściej wyzywa każdego piłkarza jak leci XD

1

City gra na autobus i tam nie ma czegoś takiego, że co chwilę wycofują piłkę do obrony, robią to tylko gdy muszą, a tak to granie do przodu i do boku na skrzydła. Ale tu nie ma co porównywać, w taktyce to jest przepaść.

0

@BORO_12 No niby ofensywny pomocnik, ale wtedy na mistrzostwach zachwycił grając jako prawy skrzydłowy.

0

Wie ktoś jak sobie radzi ten Darvich póki co u nas w klubie? Bo coś cicho o nim w sumie.

1

Gdzie podpisać?

0

@BORO_12 Jest jeszcze ten Niemiec Darvich, który też gra na prawym skrzydle.

0

Oh noooo… anyway

4

Cała ta otoczka i atmosfera w Hiszpanii jest po prostu obrzydliwa oraz Hiszpanii. Wszystko tutaj leży i kwiczy. Dwa największe kluby się obecnie wręcz nienawidzą bardziej niż kiedykolwiek chyba, w Madrycie stworzyli koreańską telewizję klubową, sędziowie są żałośni i słabi, prezes ligi to jakiś wanna be showman i wielki buc, ciągle jakieś dymy i szukanie afer.
W żadnej innej lidze tak nie ma, nawet we włoskiej. W Premier League byłoby to nie do pomyślenia żeby jakąkolwiek klub odwalał w mediach takie rzeczy jakie odwala Real obecnie, mimo tego że tam też sędziowie są słabi. Czasami aż się ma tego wszystkiego dosyć, bo tego jest zwyczajnie za dużo.

1

@MalanFCB Ale co ty gadasz człowieku. Klopp potrzebuje dużo transferów, no rzeczywiście. A pamiętasz jaki skład miał Liverpool jak on ich obejmował? Ile tam było przeciętniaków? To oczywiste, że trzeba było ich wymienić. A powiedz mi też ile miał tych transferów nietrafionych? Bo na pewno mniej niż Guardiola, który transferów potrzebował jeszcze więcej.

0

Lepiej niech Klopp się uczy

7

Totalnie niezrozumiałe, bo mógłby grać i łapać minuty w rezerwach, to Xavi mu dosłownie pluje w twarz.

0

Precz z tym Mendesem już. Zaczynamy się robić nowym Wolverhampton…

0

@Encore Ciągle ja wrzucasz

1

@Encore Ty masz jakąś obsesje na punkcie tej atencjuszki XD

0

Oni grają środkiem Nacho-Carvajal a Atletico nie jest w stanie nic zrobić.

0

Atletico myślami przy meczu z Bilbao. Nie chce im się dziś grać.

0

I że Vasquez niby nie spalił?

1

Real nie ma prawa w takim składzie CZYSTO wygrać ten mecz

0

@Gaz Nie sztuka dostać pierwszego lepszego trenera. Każdy się domaga tutaj już fachowca.

5

@Vitoo Mahomes to grilluje i bierze. Chiefs wygrają.

1

@Gaz Powierzanie składu takim amatorom jak Xavi i jego sztab jest jeszcze bardziej ryzykowne, ale w Barcelonie to stały element.

9

Sergio Conceicao? Tylko nie ten buc. Do tego kolejny ze stajni Mendesa, Boże niech w tym klubie wróci normalność...

0

@abram3k Chcesz uczyć kogoś szacunku jak sam go nie masz wyzywając każdego piłkarza co mecz jak leci

0

Fort i De Jong co oni tam odwalili

0

@Aragorn33 Nie zabrali mu jej XD

0

@abram3k Jak tam? Powyzywasz dalej Pedriego i innych?

2

@GeneralXavi Jest też trzeci powód. Najważniejszy, czyli słaby trener.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?