partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Widzę Dudu do Kenii pojechał i tam też pewnie w szoku, że lepiej po angielsku gadają od niego.
0
@FCB24 Ale Kerr zachowuje się jak najtwardszy beton.
0
@abram3k Tobie ewidentnie powinni wycofać możliwość komentowania dla dobra portalu.
0
@Cobra303 Z tym typem nie ma co dyskutować. Jego znajomość piłki raczej jest niska i najczęściej wyzywa każdego piłkarza jak leci XD
1
City gra na autobus i tam nie ma czegoś takiego, że co chwilę wycofują piłkę do obrony, robią to tylko gdy muszą, a tak to granie do przodu i do boku na skrzydła. Ale tu nie ma co porównywać, w taktyce to jest przepaść.
0
@BORO_12 No niby ofensywny pomocnik, ale wtedy na mistrzostwach zachwycił grając jako prawy skrzydłowy.
0
Wie ktoś jak sobie radzi ten Darvich póki co u nas w klubie? Bo coś cicho o nim w sumie.
1
Gdzie podpisać?
0
@BORO_12 Jest jeszcze ten Niemiec Darvich, który też gra na prawym skrzydle.
0
Oh noooo… anyway
4
Cała ta otoczka i atmosfera w Hiszpanii jest po prostu obrzydliwa oraz Hiszpanii. Wszystko tutaj leży i kwiczy. Dwa największe kluby się obecnie wręcz nienawidzą bardziej niż kiedykolwiek chyba, w Madrycie stworzyli koreańską telewizję klubową, sędziowie są żałośni i słabi, prezes ligi to jakiś wanna be showman i wielki buc, ciągle jakieś dymy i szukanie afer.
W żadnej innej lidze tak nie ma, nawet we włoskiej. W Premier League byłoby to nie do pomyślenia żeby jakąkolwiek klub odwalał w mediach takie rzeczy jakie odwala Real obecnie, mimo tego że tam też sędziowie są słabi. Czasami aż się ma tego wszystkiego dosyć, bo tego jest zwyczajnie za dużo.
1
@MalanFCB Ale co ty gadasz człowieku. Klopp potrzebuje dużo transferów, no rzeczywiście. A pamiętasz jaki skład miał Liverpool jak on ich obejmował? Ile tam było przeciętniaków? To oczywiste, że trzeba było ich wymienić. A powiedz mi też ile miał tych transferów nietrafionych? Bo na pewno mniej niż Guardiola, który transferów potrzebował jeszcze więcej.
0
Lepiej niech Klopp się uczy
7
Totalnie niezrozumiałe, bo mógłby grać i łapać minuty w rezerwach, to Xavi mu dosłownie pluje w twarz.
0
Precz z tym Mendesem już. Zaczynamy się robić nowym Wolverhampton…
0
@Encore Ciągle ja wrzucasz
1
@Encore Ty masz jakąś obsesje na punkcie tej atencjuszki XD
0
Oni grają środkiem Nacho-Carvajal a Atletico nie jest w stanie nic zrobić.
0
Atletico myślami przy meczu z Bilbao. Nie chce im się dziś grać.
0
I że Vasquez niby nie spalił?
1
Real nie ma prawa w takim składzie CZYSTO wygrać ten mecz
0
@Gaz Nie sztuka dostać pierwszego lepszego trenera. Każdy się domaga tutaj już fachowca.
5
@Vitoo Mahomes to grilluje i bierze. Chiefs wygrają.
1
@Gaz Powierzanie składu takim amatorom jak Xavi i jego sztab jest jeszcze bardziej ryzykowne, ale w Barcelonie to stały element.
9
Sergio Conceicao? Tylko nie ten buc. Do tego kolejny ze stajni Mendesa, Boże niech w tym klubie wróci normalność...
0
@abram3k Chcesz uczyć kogoś szacunku jak sam go nie masz wyzywając każdego piłkarza co mecz jak leci
0
Fort i De Jong co oni tam odwalili
0
@Aragorn33 Nie zabrali mu jej XD
0
@abram3k Jak tam? Powyzywasz dalej Pedriego i innych?
2
@GeneralXavi Jest też trzeci powód. Najważniejszy, czyli słaby trener.