1

@macio_944 Real środkiem z Nacho i Tchouamenim, bez Bellinghama wywozi z Lipska czyste konto i zwycięstwo XD

1

De Bruyne mecz kompletny. Najlepszy pomocnik ostatnich 10 lat.

0

@Arden No co Ty nie powiesz. Przecież oni się tak tak jakoś dostaną do półfinału, a wtedy to… różne rzeczy. Znany schemat od lat

0

Jakim cudem Yamal miał 1 drybling

2

Ten sezon śmierdzi liga mistrzów dla Realu.

0

Kataloński łeb do interesów XD. Bayern bierze Flicka, a my kogo? Na De Zerbiego nie stać, Klopp nie ma mowy, Alonso odmówi, Arteta odmówi. Motta zostaje, a to najsłabszy kandydat

1

@MesQueUnClub96 No przecież wiem, wyluzuj ;)

3

@Messibestplayerintheworld Takie coś wie nawet Dodi

0

@Emhyr Jak to w ogóle brzmi, że Klopp jest wykluczony XDD. Jak już to jest odwrotnie i to on nas wyklucza. Przecież gdyby Jurgen wyraził chęć pracy u nas to każdy inny kandydat by poszedł na "śmietnik".

0

Mina Dudy była bezcenna jak mu Tusk przeczytał to o pegasusie

0

@Emhyr Marquez może umieć lepiej pracować z piłkarzami jeśli chodzi o ich rozwój. Oczywiście to gdybanie, ale uważam tak po tym, że ktokolwiek praktycznie nie wchodzi z rezerw to wygląda dobrze.

4

13 luty, połowa sezonu, wraca liga mistrzów, a człowiek ma już dość tego sezonu i czeka na nowy. Dzięki Xavi

2

@mekston @Kamil689 Palmer sam chciał odejść.

0

Dobrze, że za marzenia nie karają

0

Byli i są tacy co go wyzywali od emerytów i narzekali na jego grę

1

@Cule1234 A może niech nowy trener zdecyduje? A nie Laporta z Mendesem. Boże ten klub to takie dno.

1

Samuel „teza” Perreira

0

@Emhyr Artete pewnie mają namyśli

0

Bronienie Kłeczka i odwracanie kota ogonem to już jest szczyt chamstwa i plucia widzowi w twarz

2

Żeby być w Pisie trzeba mieć wpisane w sobie bycie zakłamanym i obrzydliwym człowiekiem.

4

@jacobFCB I oczywiście Krzysio ma racje nie? A jak się nie sprawdzi to czyste rączki, bo tak się mówiło TYLKO w kuluarach.

2

@BorzyKrzys Nie ma bardziej niewdzięcznego narodu od banderowców

20

@Pawel13sz Przecież są tacy co jeszcze go krytykują. A taki pożal się Boże komentator laboga nazywa go przereklamowanym

1

@Faro Kessie to był dobry zadaniowiec i uzupełnienie składu. Tacy zawodnicy też są potrzebni.

0

@Cule1234 Po Napoli nie będzie już co gasić XD

1

@macio_944 Wczoraj znów się nabrałeś i byłeś naiwny

2

@Darek_Maruszczak To duże wymagania co do Dodiego ;)

0

Cyrk na kółkach

1

Alonso nam od mówi, nie ma szans. Zresztą on już teraz ma opcję albo iść do Liverpoolu albo poczekać rok na Real.

5

@Pedri16Future Ale tutaj jest to samo przy niektórych użytkownikach . 2-3 udane akcje i wpisy się pojawiają, że gramy dobry mecz XD. No ludzie litości i loduuuuu…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?