2

@AlwaysBlaugrana Dla mnie absurdem jest to, że są tacy co dalej szukają plusów w naszej grze, bo ze spadkowiczem były 3-4 udane akcje na połowę tak jakby to był początek jakiejś drogi i budowania zespołu…

6

Mahomes to nowy GOAT i znów ugotował ;)

2

@kulek22 Udalo mu się jeszcze niecelnie dośrodkować

0

No świetnie można zacząć weekend, od wkurwienia.

1

@karci0 Yamalpendencia

2

Lewandowski gra w jakąś inną dyscyplinę?

1

@Uukasz_93 Ja bym Ciebie pierw w pizdu posłał

2

Messi vibes, chociaż tyle

0

@Isso89 Niech sobie Flick lepiej zacznie od przyszłego sezonu na spokojnie. Ten sezon może dokończyć Marquez.

1

Xavi się kompromituje z tymi kartkami co mecz

0

Dlaczego Kounde zdublował pozycję? XD

0

To już nie ma sensu. Marquez powinien dokończyć ten sezon.

0

@macio_944 3 sezon pracy tego trenera. Sory, ale nie mogę twoich argumentów brać na poważnie i totalnie one do mnie nie trafiają.

1

Idźcie w pizdu z tym Lewandowskim. Niech leci dać kolejny wywiad i kolejną wymówkę zaserwuje dlaczego jest beznadziejny.

0

@macio_944 Dobra, ale gdzie skłamałem? Szukasz na siłę pozytywów w meczu z 19 drużyną ligi. To jest normalne?

4

@macio_944 No cóż fanatycy i to ślepi tak już mają. 19 drużyna w tabeli, a wy z trzech akcji szukacie plusów i dla was to wystarcza do napisania, że nie gramy złego meczu, bo do takiego marazmu już was Xavi przyzwyczaił.
To nic że przerwy między formacjami po 20 parę metrów, to nic że pressing nie działa, to nic że nie ma żadnej sensownej współpracy między piłkarzami.

0

@BorzyKrzys No deprecjonuje tamtą akcję jakby ona wcale nie była setką

0

@ObiwanKenobi CHRISTENSEN

0

@regatta52 To Christensen źle pokrył

1

A Ćwiąkała pierdoli że Lewy miał niemal setkę, no wcale jej nie miał głąbie

0

I ten gość ma progresywny kontrakt

0

Komentarz usunięty

0

@abram3k To przestań kibicować i jednocześnie się tu udzielać. Same plusy.

1

@Firestone Nie wiedziałem, że Dier tam jest XD

2

@Faro Twój bożek Fati był choćby jeszcze hejterku.

8

Niech to się nie wydarzy. Jeśli Flick zostanie naszym trenerem, taki Frenkie w jego taktyce będzie fenomenalny.

0

@Encore Taaaaaaak!

0

@Orłoś Nie ma to większego znaczenia moim zdaniem.

7

@cules100pro No to się nie doczekasz. Z tego co kojarzę to na tym kanale zero o sporcie to tam ma być raz tygodniowo, a reszta będzie na weszło

0

@PatrychoO Co ty piszesz. Top koszulka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?