1

@ToreTToOO Oglądasz to show? Fajny klimat, fajna atmosfera i przede wszystkim zabawa.

0

@jacobFCB Sytuacja bez wyjścia.

2

Czuję po tym meczu takie już wypalenie 100%. JEŚLI PRZEJDZIEMY to Napoli to skończy się kolejna kompromitacją w ćwierćfinale.

1

Że mu nie wstyd gadać takie głupoty…

1

@Sau_Ron Leżymy fizycznie, taktycznie, organizacyjnie i mentalnie.

6

@PatrykBarca 9 miejsce w lidze, 27 punktów straty, nowy trener od wczoraj, nowy trener bez sesji treningowej, a my jeszcze im się daliśmy przez większość drugiej połowy zdominować. Do tego większość spotkania klasycznie upośledzona gra w ataku, ale spoko jest dobrze.
Przecież w rewanżu będzie jeszcze trudniej gdy trener już lepiej pozna zespół.

2

Przecież rewanż to będzie trudniejszy mecz. Remis z drużyną co trenera zmieniła dzień przed meczem i ten trener nawet nie miał z nimi sesji treningowej, to jest kompromitacja.

7

@Hawajczyk Jak to są solidne zawody to ja wysiadam jak bardzo wam oczekiwania zjechały.

1

@Gaz Ty serio nie wiele znasz się na piłce, wręcz w ogóle. Żyjesz w jakiejś bańce przeszłości.

4

Ten Raphinha to jest taki ułom że aż mnie nosi. Nie ma uja, że to rodowity Brazylijczyk

0

@Gaz Haha ale ty pieprzysz. Takie piłki grał? Przecież to była przypadkowa piłka po wybiciu Inigo

0

Xavi wracaj do Kataru i się zlituj

3

Ile ja jeszcze mam tego wszystkiego znosić, tych nerwów, upokorzeń…

2

Naprawdę psycha siada po takim czymś. Jeden strzał oddali i oczywiście gol, jeszcze po takim wylewie. Xavi też nie ogarnia, że zespół wysiadł, dajcie spokój.

0

1 strzał, mam dosyć

0

@PaPo Gundo XD. Nie znasz się na piłce

4

Nie chce wyjść na hejtera, może i Lewy jest aktywny, ale co dotknie to psuje.

0

No nie wygląda to najlepiej, nie ma co się oszukiwać. Początek był obiecujący ale bez gola więc no :/

0

Lewy pomachaj do siebie że zrąbałeś akcje

0

Podwójne standardy sędziowania?

0

Araujo wrócił do klasycznej fryzury i od razu bije od niego pewność siebie

0

@Yoohoo Lider nie powinien mieć wiecznie pretensji do 16 latka…

0

Lewy już zaczyna machać. Skup się człowieku na graniu i nie deprymuj innych

0

Ciekawe czy do 3 minuty nam coś wsadzą XD

0

@abram3k A znów będziesz obrażał i sprzedawał wszystkich zawodników w trakcie meczu jak leci?

1

@kanver_ Czasy się zmieniły

2

@Arden Ahhh ten luz. Takich piłkarzy jest już coraz mniej.

1

@Faro A czego ty się spodziewasz w Polsce i to jeszcze na Polsacie XD

0

Ciekawe co musi czuć Raphinha XD. Gość został wygryziony przez… 16 latka

1

@Emhyr No bo jak człowiek nie ma żadnych oczekiwań co do tej drużyny to i nie odczuwa żadnego napięcia i stresu. A mówiąc szczerze to strasznie mi brakuje tych takich „unikalnych” emocji przed ważnymi meczami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?