partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ToreTToOO Oglądasz to show? Fajny klimat, fajna atmosfera i przede wszystkim zabawa.
0
@jacobFCB Sytuacja bez wyjścia.
2
Czuję po tym meczu takie już wypalenie 100%. JEŚLI PRZEJDZIEMY to Napoli to skończy się kolejna kompromitacją w ćwierćfinale.
1
Że mu nie wstyd gadać takie głupoty…
1
@Sau_Ron Leżymy fizycznie, taktycznie, organizacyjnie i mentalnie.
6
@PatrykBarca 9 miejsce w lidze, 27 punktów straty, nowy trener od wczoraj, nowy trener bez sesji treningowej, a my jeszcze im się daliśmy przez większość drugiej połowy zdominować. Do tego większość spotkania klasycznie upośledzona gra w ataku, ale spoko jest dobrze.
Przecież w rewanżu będzie jeszcze trudniej gdy trener już lepiej pozna zespół.
2
Przecież rewanż to będzie trudniejszy mecz. Remis z drużyną co trenera zmieniła dzień przed meczem i ten trener nawet nie miał z nimi sesji treningowej, to jest kompromitacja.
7
@Hawajczyk Jak to są solidne zawody to ja wysiadam jak bardzo wam oczekiwania zjechały.
1
@Gaz Ty serio nie wiele znasz się na piłce, wręcz w ogóle. Żyjesz w jakiejś bańce przeszłości.
4
Ten Raphinha to jest taki ułom że aż mnie nosi. Nie ma uja, że to rodowity Brazylijczyk
0
@Gaz Haha ale ty pieprzysz. Takie piłki grał? Przecież to była przypadkowa piłka po wybiciu Inigo
0
Xavi wracaj do Kataru i się zlituj
3
Ile ja jeszcze mam tego wszystkiego znosić, tych nerwów, upokorzeń…
2
Naprawdę psycha siada po takim czymś. Jeden strzał oddali i oczywiście gol, jeszcze po takim wylewie. Xavi też nie ogarnia, że zespół wysiadł, dajcie spokój.
0
1 strzał, mam dosyć
0
@PaPo Gundo XD. Nie znasz się na piłce
4
Nie chce wyjść na hejtera, może i Lewy jest aktywny, ale co dotknie to psuje.
0
No nie wygląda to najlepiej, nie ma co się oszukiwać. Początek był obiecujący ale bez gola więc no :/
0
Lewy pomachaj do siebie że zrąbałeś akcje
0
Podwójne standardy sędziowania?
0
Araujo wrócił do klasycznej fryzury i od razu bije od niego pewność siebie
0
@Yoohoo Lider nie powinien mieć wiecznie pretensji do 16 latka…
0
Lewy już zaczyna machać. Skup się człowieku na graniu i nie deprymuj innych
0
Ciekawe czy do 3 minuty nam coś wsadzą XD
0
@abram3k A znów będziesz obrażał i sprzedawał wszystkich zawodników w trakcie meczu jak leci?
1
@kanver_ Czasy się zmieniły
2
@Arden Ahhh ten luz. Takich piłkarzy jest już coraz mniej.
1
@Faro A czego ty się spodziewasz w Polsce i to jeszcze na Polsacie XD
0
Ciekawe co musi czuć Raphinha XD. Gość został wygryziony przez… 16 latka
1
@Emhyr No bo jak człowiek nie ma żadnych oczekiwań co do tej drużyny to i nie odczuwa żadnego napięcia i stresu. A mówiąc szczerze to strasznie mi brakuje tych takich „unikalnych” emocji przed ważnymi meczami.