- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1616 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1616 Culés
33
Ale co się podjarałem i nabrałem wtedy sporej nadziei to moje... tyle lat, a człek wciąż bywa naiwny ehh
2
@macio_944 xd ale się zgraliśmy idealnie bo też to wrzuciłem w tym samym czasie
2
@Kuba_1 Haha, faktycznie :D
3
@macio_944 Cieszę się, że ja nie dałam się nabrać i mówiłam żeby wstrzymać się z euforią bo dwa pojedyncze mecze to za mało. Jestem z siebie dumna ;D
1
@macio_944 Po tych dwóch meczach Barcy to nawet na notatniku pisali, że zapowiada się brak pucharów u nich w tym sezonie... XD
0
@Orłoś Bo ciężko było zakładać, że mając lepszy skład i dojrzalszych zawodników kompletnie to się tak posypie...
1
@macio_944 Wczoraj znów się nabrałeś i byłeś naiwny
1
@macio_944 Szczerze to ja też sądziłem, że Barcelona zdominuje krajowe podwórko przynajmniej, że Ligę mamy w kieszeni patrząc, że Barca zawsze sobie lepiej radziła od Realu i ze względu na ich kontuzje gdzie dwa główne filary wypadły na cały sezon. Nawet było gadane, że musimy wygrać w tym sezonie ligę bo jak przyjdzie Mbappe na przyszły sezon to będzie ciężko. Szkoda, że tak się nam posypała obrona w tym sezonie :( Nie wiem czy to kwestia braku prawdziwego defensywnego pomocnika, który by to wszystko połączył bo od października słyszymy, że muszą się poprawić w obronie i mieć więcej koncentracji a początek tego roku jest tragiczny i równia pochyła w dół.
0
@partymaker Fajnie, że dostrzeganie jakichkolwiek pozytywów do 1:0 to nabranie się i bycie naiwnym. Byłbym gdybym napisał, że teraz będziemy grać już zajebiście i ogólnie Granadę to pojedziemy 5:0. Kolejny raz mylisz pojęcia.