partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
"To ostatecznie nic nie znaczyło. Ten powrót nie pozwolił nam wygrać Ligi Mistrzów. Potem Juventus nas wyeliminował."
No i właśnie niestety tutaj racja. Boli mnie mega, że po takim powrocie dosłownie mecz później wyszli i zagrali tak samo jak z PSG w 1 meczu.
10
Pozdrawiam wszystkich którzy nazywali Gundogana emerytem i że jest staruchem i że przyszedł sobie do Barcelonki poklepać na emeryturkę ;)
1
@tbas Ależ bramkarz daje spokoju. Kolejny mecz na 0 z tyłu, już chyba 490 minut bez straty gola jeśli sie nie mylę. Z Peną byśmy ten mecz wtopili.
0
@Kamiloos Już drugi raz to piszesz. Mało atencji? ;)
0
Cieszy coraz większa rola Darvicha.
2
A Fort znowu dał radę. Liczę, że Xavi go nie schowa znowu do szafy, a regularnie będzie mu dawał szanse. Szczególnie, że jego przecież można jeszcze wykorzystać na prawej obronie, która zresztą jest jego naturalną pozycją.
4
@norbi77 Ale Kessie nie był taki zły. Nie róbmy z niego jakiegoś cieniasa.
13
W końcu na boisku widziałem drużynę w której każdy wie co ma robić.
5
Gundogan i Lewy występ 10/10
0
@LM10GOAT Bo mu z Napoli akcja wyszła?
21
I ten bramkarz ma tu hejterow XD
3
@Kamiloos Ależ boli białasku
3
Essa na frajerów
0
De Paul zwykły śmieć
0
@aspr1me Przypominam, że to Atletico miało dzień mniej odpoczynku i grali dogrywkę z karnymi.
2
Rozwala mnie nasz wielki kapitan. Gość się boi na boisku jakiekolwiek odpowiedzialności. Jak tylko ma piłkę to podaje do Gundo i usuwa się gdzieś na bok. Żałosny występ
1
@Firestone Gość się boi jakiekolwiek odpowiedzialności, wszystko oddaje do Gundogana XD. Kapitan przypominam :)
0
@barcelonaLM Jakbyśmy wygrali z Bilbao to tak, w obecnej sytuacji nie ma szans.
0
@tbas A Simeone może sobie skakać, drzeć się i nikt mu kartek nie pokazuje.
74
Ale Xavi akurat w tej sytuacji miał 100% racji i staje po jego stronie. Ten sędzia to jest po prostu debil.
0
Wiadomo, że tutaj chcą nas już przekręcić
1
Ten sędzia ma wodogłowie
1
@jacobFCB Tak samo Felix bo gol nic nie zmienia :)
0
Gundogan to jest taki szef. Genialny zawodnik.
1
Marcus Trashford
0
@MesQueUnClub96 Ale to jest oczywiste do czego nawiązujesz.
Mnie zawsze na przykład bawi twoje pieprzenie głupot.
0
@MesQueUnClub96 Boli cię ten Haaland XD
0
Bruno piłkarski smieciuch
0
@4drian0 Racja. Jedną z wielu…
2
Jednego w Xavim nie rozumiem. Gość totalnie nie umie zarządzać kadrą. Dał na początku szansę temu Fortowi i gość absolutnie zachwycał na LO, wrócił Cancelo to go totalnie zagrzebał. Dziś znowu braknie Portugalczyka i co? Zagra młodziak bez rytmu czy ten cienias Alonso?