partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Igrzyska albo RG. Coś z tego wygra, mocno w to wierzę
0
Obecna pogoda jest perfekcyjna. Mógłbym tak żyć cały rok.
2
@Zoker Jezu, to się wyprowadź na wieś XD
0
@ShawnC Ktoś musi zastępować Dembele
0
@Bykunn Dziś tak w radiu mówili, że Tusk nie zadowolony, że ktoś tam z pisu narzekał itd.
4
Ale Xaviemu ciągle mało
0
Wczoraj wszyscy zadowoleni z wyborów, a dziś szukanie winnych? To jak tam w końcu?
2
Nie no Dodi dorzucający swoje 5 groszy do artykułu XD
Ziema zamarzła
2
@PatrychoO Taker to ledwo Rockowi ten chokeslam wykonał. Mimo wszystko to szkoda, że nie zaangażowali Austina. Historycznie bardziej by pasował do konfrontacji tutaj z Rockym.
2
W 2024 roku nieironicznie dalej ktoś głosuje na pis XD
5
Futbol jest niesprawiedliwy
3
Nunez to taka oferma
1
Bayern jest tak potężnym memem, a i tak by nas pewnie ograli XD
0
@Encore Ten to w ogóle, ale on mnie akurat nie dziwi.
0
W ogóle to Enzo to niezły flop póki co
0
Czy tylko mi tak jakby dźwiek przycina na Viaplay w meczu Chelsea-United?
0
A czemu ten finał pucharu króla jest rozgrywany teraz tak wcześnie? Zawsze był w maju praktycznie.
1
@Rewolucja123 A Robertson jaką dał piłe, perfekcyjnie zagrał.
1
@MOLESTA Marzenie mieć Kloppa tutaj u nas, w słonecznej Katalonii.
1
Liverpool nie ma łatwego terminarza, ale jakoś są dla mnie tak najpewniejszy w kontekście ostatecznego triumfu. Grają najrówniej.
0
@BORO_12 No i czemu ten fachowiec Cruyff jest dalej bez klubu i poza Barceloną nigdy nie był w poważnym klubie?
2
Czytam, że szatna chce aby Xavi został i się zastanawiam co nimi kieruje? No bo czy oni nie czują tego, że grają słabą i nudna piłkę, a co za tym idzie są też narażeni na częstą krytykę i im to nie przeszkadza? Czy może w naszej drużynie aż tak bardzo brakuje ambicji, że im pasuje Xavi bo jak wiadomo u niego nie ma jakiegoś rygoru jeśli chodzi o treningi?
0
@WiernyKibic111 Tamten sezon miał naprawdę udany, w tym słabiutko. Ale też zdrowie nie pomaga.
4
@tbas I po więzadłach. Mam nadzieję, że z Gavim będzie tak samo.
1
@Kapitan hawk Dobrze, że ty nie zawodzisz ;)
0
@MesQueUnClub96 Klopp robi Last Dance, to oczywiste.
0
@Chucky No i 1-1 u siebie, a liga odjeżdża wtedy.
0
Co ten przedstawiciel terrorystów w kanale zero tam pieprzy? Coś ciekawego?
0
@macio_944 O Jezu, a się śmiałem że stadion Realu wygląda jak kibel.
Dla mnie to wygląda okropnie, szczególnie przy świetle dziennym.
0
@bartekvisca Przecież Frenkie nie jest wolny