1

@Encore Igrzyska albo RG. Coś z tego wygra, mocno w to wierzę

0

Obecna pogoda jest perfekcyjna. Mógłbym tak żyć cały rok.

2

@Zoker Jezu, to się wyprowadź na wieś XD

0

@ShawnC Ktoś musi zastępować Dembele

0

@Bykunn Dziś tak w radiu mówili, że Tusk nie zadowolony, że ktoś tam z pisu narzekał itd.

4

Ale Xaviemu ciągle mało

0

Wczoraj wszyscy zadowoleni z wyborów, a dziś szukanie winnych? To jak tam w końcu?

2

Nie no Dodi dorzucający swoje 5 groszy do artykułu XD
Ziema zamarzła

2

@PatrychoO Taker to ledwo Rockowi ten chokeslam wykonał. Mimo wszystko to szkoda, że nie zaangażowali Austina. Historycznie bardziej by pasował do konfrontacji tutaj z Rockym.

2

W 2024 roku nieironicznie dalej ktoś głosuje na pis XD

5

Futbol jest niesprawiedliwy

3

Nunez to taka oferma

1

Bayern jest tak potężnym memem, a i tak by nas pewnie ograli XD

0

@Encore Ten to w ogóle, ale on mnie akurat nie dziwi.

0

W ogóle to Enzo to niezły flop póki co

0

Czy tylko mi tak jakby dźwiek przycina na Viaplay w meczu Chelsea-United?

0

A czemu ten finał pucharu króla jest rozgrywany teraz tak wcześnie? Zawsze był w maju praktycznie.

1

@Rewolucja123 A Robertson jaką dał piłe, perfekcyjnie zagrał.

1

@MOLESTA Marzenie mieć Kloppa tutaj u nas, w słonecznej Katalonii.

1

Liverpool nie ma łatwego terminarza, ale jakoś są dla mnie tak najpewniejszy w kontekście ostatecznego triumfu. Grają najrówniej.

0

@BORO_12 No i czemu ten fachowiec Cruyff jest dalej bez klubu i poza Barceloną nigdy nie był w poważnym klubie?

2

Czytam, że szatna chce aby Xavi został i się zastanawiam co nimi kieruje? No bo czy oni nie czują tego, że grają słabą i nudna piłkę, a co za tym idzie są też narażeni na częstą krytykę i im to nie przeszkadza? Czy może w naszej drużynie aż tak bardzo brakuje ambicji, że im pasuje Xavi bo jak wiadomo u niego nie ma jakiegoś rygoru jeśli chodzi o treningi?

0

@WiernyKibic111 Tamten sezon miał naprawdę udany, w tym słabiutko. Ale też zdrowie nie pomaga.

4

@tbas I po więzadłach. Mam nadzieję, że z Gavim będzie tak samo.

1

@Kapitan hawk Dobrze, że ty nie zawodzisz ;)

0

@MesQueUnClub96 Klopp robi Last Dance, to oczywiste.

0

@Chucky No i 1-1 u siebie, a liga odjeżdża wtedy.

0

Co ten przedstawiciel terrorystów w kanale zero tam pieprzy? Coś ciekawego?

0

@macio_944 O Jezu, a się śmiałem że stadion Realu wygląda jak kibel.
Dla mnie to wygląda okropnie, szczególnie przy świetle dziennym.

0

@bartekvisca Przecież Frenkie nie jest wolny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?