0

@messi564 Nie bardzo. Jak ona przyszła to Neymar akurat odszedł.

0

@daro22 Stock leży kawałek od Londynu, więc z tą zimą bym nie przesadzał.
PS
Nie mają tam drużyny w PL, więc ewentualnie MU zagra tam kiedyś w jakimś pucharze.

0

@CatalanVeBFCB Zamora lata świetności spędził w Espanyolu i Realu.

1

@sztrupcak Do jesieni to oni przestaną istnieć.

0

@barteq Pytanie czy będzie chciał przyjść na ławkę...

0

@Encore Czyli np. 3 czy 5 goli napastnika to nie jego dobry mecz tylko nieudolność bramkarza.

0

@kordyl1010 Masip to na ogół był trzecim bramkarzem.

0

@Volk Gadałeś? Co ciekawego Ci powiedziały?

1

@Pawlak1992 skąd wniosek, że nie spadała nawet o milimetr? Może pierwotnie była wyżej niż prawa strona...

0

@Vhaeraun tutaj nie ma meczu z Zenitem.

0

@MarioVeB! O Keirrisonie ciężko mówić, że był w Barcelonie, chyba, że na lotnisku, bo nie zagrał dla nas nawet 1 minuty.

0

@deyna2018 Jak dom nie ma dachu.

0

@Piorun Tylko ze szczęściem. Jak szczęścia zabrakło to Wyspom Owczym nie dali rady...

10

@fajny_football Jak można mieć tak ograniczone horyzonty i bać wszystko dosłownie?

1

@BykFCB Ty mecze naszych u21 oglądasz czy tylko znasz wyniki?

0

@KamQiX Nie możesz. Tej sytuacji dotyczą te same przepisy.

0

@Wawrzyszewski Wygląda na boa, one nie żyją w Australii.

0

@Jarema2000 To teraz sprawdź jak drużynę ustawiał Valverde jak jeszcze miał Neymara.

0

@Norkusik No tak, wyglądają podobnie. Na tej zasadzie to Kraków wygląda jak Krosno...

0

@Norkusik Wiesz, że Dundalk to inna drużyna niż Dudelange (Dudeląż)?
Ten obrazek ni przypiął, ni przyłatał.

0

@kris81 Cou tak mnie zirytował swoją grą, że za niego to bym Kucharczyka wziął (jest za darmo).

0

@Kurkmen Busquets kopię?

0

@BarcaInfo Problem polega na tym, że on nic nie żąda. Ruszyła licytacja i tyle. Kluby same rzucają takie kwoty.

0

@Avada Kedavra Co Ci nie pasuje w jego wypowiedzi? Przecież miał na myśli to, że z Maradoną w kadrze grali lepsi niż ci, których teraz ma Messi.

0

@BarcaInfo Ten pan nazywa się Gaspart.

0

@Kapitan hawk Nic po staremu. Już dawno mistrz Polski nie odpadł w I rundzie.

30

@macio_944 Jego wiek nie jest raczej tutaj przeszkodą. Nie róbmy z aktywnego fizycznie 46-latka jakiegoś paralityka.

5

@Boniek10 Oboje to takie instrumenty muzyczne. Oni to raczej obaj.

0

@kerouac Od 30 minuty Hiszpanie nie istnieli. To wyglądało jakby po golu na 1-0 uznali, że mecz jest już wygrany. Włosi się ogarnęli, przycisnęli i po zabawie.

2

@Coutinho007 Dostał dwa razy po nogach i po chłopaku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?