mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co Ajax miałby nam ogrywać zawodnika skoro mają swoich młodych, których będą mogli sprzedać?
1
Co tam było takiego czego nie ma w innych ligach?
0
Czyli nie rozumiesz...
Obejrzyj jeszcze raz film, przeczytaj książkę i zastanów się kto i w jakiej sytuacji użył tego stwierdzenia.
0
"Kończ waść, wstydu oszczędź"?
Rozumiesz w ogóle to stwierdzenie?
0
Baraże to jeszcze nie awans.
1
Jeżeli to prawda, to widać, że chłop ma zdrowe podejście do zawodu trenera.
0
Xavi nie powinien przychodzić dopóki w drużynie będą zawodnicy, z którymi grał.
0
Może po prostu to nie są najlepsi piłkarze świata.
2
Praca spoko, gorzej z typowo piłkarskimi umiejętnościami...
2
Niemożliwe nie istnieje...
0
Vive dwa razy dostało w czapę w grupie od Vesprem. Będzie ciężko o finał.
4
Faktycznie, wymagają 75% zadaszenia trybun.
0
Kto i z czym dał ciała?
0
Camp Nou ma 5 gwiazdek UEFA, więc najwyższą możliwą ocenę. W jakiej kwestii nie spełnia tych wymagań?
0
Akurat miał rację. Piast w drugiej połowie stanął na 20 metrze i liczył tylko na kontry. Nie wiem czy przez to, że opadli z sił czy taka była taktyka, ale fakty są takie, że długimi momentami nie mogli wyjść z własnego pola karnego.
4
Facet na 23 lata. Rozegrał dopiero 829minut a nie już.
0
Nie ma czegoś takiego jak kąt oka.
4
Ex aequo, tego jeszcze nie spolszczono.
27
Argentyna to może z grupy nie wyjść, a nie jest jednym z faworytów.
0
Jak jesteś wśród tych gwizdających na nasz Hymn to tak, siara.
2
Druga, są wiele młodsi.
2
Brak umiejętności to jedno, ale jednak z Koronami czy innymi Zagłębiami potrafią podać celnie czy sklecić jakieś akcje. Tutaj obie drużyny wyszły na nogach z galarety, na mega stresie.
0
Teraz to kompletnie odleciałeś.
0
Po tym finale widać czemu u nas Legia zdobywa mistrzostwa. Oni w meczach decydujących grają jak w każdym innym, bez stresu. Tutaj mamy dwie drużyny, które przerasta stawka spotkania. Nie potrafią wymienić 3 podań, piłka na dalej niż 5 metrów to strata. Obs...ne zbroje z obu stron.
0
Myślałem, że w Lokomotiwie...
2
Jacy kibice Liverpoolu? Chodzi Ci o tą bandę pryszczy z lfc.pl? Przecież oni za rok będą kibicować innej drużynie.
0
W marcu Krychowiak był?
0
Wtedy tak. To częsty przypadek, że nasi młodzi piłkarze nie robią kroku do przodu, nie potrafią wejść na poziom dorosłej piłki.
1
W tej samej lidze mistrzów Legia walczyła z Ajaxem jak równy z równym, a Szymański był zdecydowanie ponad resztą graczy.
0
Pytanie czy w ogóle wejdą do grupy, bo czekają ich kwalifikacje.