mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krzychu1526 Dla mnie zawsze Questra będzie nr 1.
0
@Janiama Dokładnie chyba do 1999.
0
@tgrzeb Albo się znowu połamie i cena spadnie do zera.
0
@Tomek54321 "na lewej stronie hasa CR7"? Przecież on od kilku lat na skrzydle jest wystawiany tylko na grafice przedmeczowej a w rzeczywistości gra jako typowa 9.
1
@Cou7_ley Felix strzelił na 1-0 dla Piasta.
0
@blaugrana_36 Ciebie to chyba jakiś polski klub bardzo skrzywdził. Marzenia o karierze rozbiły się w B-klasie? Przy każdej okazji piszesz jaka ta nasza liga słaba. Raz nie wystarczy?
0
@escarabajo Ten sam Lech, który kupił 4 zagranicznych zawodników do pierwszej 11? Chyba nie sugerujesz się jednym sparingowym gdzie dali pograć młodym.
1
@sewciu50 Podwójnie? To było 2-4? Powielasz brednie polskich komentatorów. Nie ma czegoś takiego jak podwójne bramki na wyjeździe. Po prostu ilość tych bramek decyduje, nie są liczone podwójnie.
0
@snoopdegie O jakim pompowaniu kasy bredzisz? To zwykły prywatny biznes. Pompowany to jest taki Piast, który żeruje na publicznych pieniądzach.
3
@soczeq W ostatnim sezonie nie był nawet w czołówce swojej drużyny. Albo to chwilowy zjazd formy, albo już mu sodówa uderza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VEB931 no nie wiem. Nadal na trawie potrafi mu się przeciwstawić, mecze są na ogół wyrównane. Na mączce Rafa zmiata Rogera z kortu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AxelF Tak, ale policja skarbowa i prokuratura działają na wniosek US, który musi "pomyłkę" wykryć.
4
@adambądkowski93 Gdyby miał tego nie odczuć to raczej nie ukrywałby tych dochodów.
1
@AlwaysBlaugrana Oni nie oszukują prokuratury tylko urząd skarbowy. I tak, robi tak większość bogatych(nie tylko w Hiszpanii) poprzez różnego rodzaju lewe spółki i tym podobne, To jest pop prostu zwykłe wykorzystywanie luk prawnych, raz się udaje a raz nie.
3
@Messibestplayerintheworld Problem polega na tym, że on bardziej chce wyrwać się z PSG niż wrócić do Barcelony. Jak Real przebije naszą cenę i PSG się zgodzi to Ney będzie w Madrycie nawet za tydzień.
0
@SuperPatsonFCB Nie będzie kasy na kontakty, miejsce to najmniejszy problem.
0
@Gaucho ardy nie możemy zaproponować...
2
@daro22 Nigdy nie stwierdzili, że był winny to od czego mieli go uniewinniać?
0
@dominik127pl Nie poszło o kasę, ale długość kontraktu. W Juve wziął mniej niż dawała mu Barca.
8
@macio_944 Określenie "mega" bardzo się zdewaluowało.
0
@Jack Sparrow I tak nadal dla niektórych tutaj transfermarkt to jedyna prawda objawiona o piłkarzach...
7
@Chwytliwy Jeżeli odejście Mestre pociągnie za sobą zwolnienie Segury to właśnie dobrze się dzieje.
0
@ViscaBarca123 Kolejny, który uznał, że należy mu się miejsce w pierwszej drużynie i odszedł. Poszedł do Monaco i zagrał parę minut w pucharze.
0
@Mns21 Nie ma to jak powielać cudzego babola nie podając nawet źródła.
0
@KamQiX Dodaj do tego kasę jaką Buffon jako wolny zawodnik zażyczy sobie z samo podpisanie kontraktu i wcale wielkiej różnicy nie będzie. Inna sprawa to fakt, że jak będzie Neto to za rok będziemy szukać kolejnego bramkarza żeby zastąpić emeryta.
0
@KamQiX Zdecydowanie wolę zagrać np. 1/2 LM z Neto w bramce niż z Buffonem, który sam już nie pamięta kiedy zagrał dobry mecz.
1
@Memek96 Opłacanie kontraktu Buffona siedzącego na ławce to dopiero byłaby kompromitacja. Już nawet pomijając jakoś sportową Włocha, która od 2 lat nie powinna dawać mu miejsca w żadnym czołowym klubie.
0
@Jakchcesz Jak już się z nią spotkasz to staraj się nic nie pisać. Jak zobaczy te twoje "z poza" to ucieknie.