0

@krzychu1526 Dla mnie zawsze Questra będzie nr 1.

0

@Janiama Dokładnie chyba do 1999.

0

@tgrzeb Albo się znowu połamie i cena spadnie do zera.

0

@Tomek54321 "na lewej stronie hasa CR7"? Przecież on od kilku lat na skrzydle jest wystawiany tylko na grafice przedmeczowej a w rzeczywistości gra jako typowa 9.

1

@Cou7_ley Felix strzelił na 1-0 dla Piasta.

0

@blaugrana_36 Ciebie to chyba jakiś polski klub bardzo skrzywdził. Marzenia o karierze rozbiły się w B-klasie? Przy każdej okazji piszesz jaka ta nasza liga słaba. Raz nie wystarczy?

0

@escarabajo Ten sam Lech, który kupił 4 zagranicznych zawodników do pierwszej 11? Chyba nie sugerujesz się jednym sparingowym gdzie dali pograć młodym.

1

@sewciu50 Podwójnie? To było 2-4? Powielasz brednie polskich komentatorów. Nie ma czegoś takiego jak podwójne bramki na wyjeździe. Po prostu ilość tych bramek decyduje, nie są liczone podwójnie.

0

@snoopdegie O jakim pompowaniu kasy bredzisz? To zwykły prywatny biznes. Pompowany to jest taki Piast, który żeruje na publicznych pieniądzach.

3

@soczeq W ostatnim sezonie nie był nawet w czołówce swojej drużyny. Albo to chwilowy zjazd formy, albo już mu sodówa uderza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VEB931 no nie wiem. Nadal na trawie potrafi mu się przeciwstawić, mecze są na ogół wyrównane. Na mączce Rafa zmiata Rogera z kortu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AxelF Tak, ale policja skarbowa i prokuratura działają na wniosek US, który musi "pomyłkę" wykryć.

4

@adambądkowski93 Gdyby miał tego nie odczuć to raczej nie ukrywałby tych dochodów.

1

@AlwaysBlaugrana Oni nie oszukują prokuratury tylko urząd skarbowy. I tak, robi tak większość bogatych(nie tylko w Hiszpanii) poprzez różnego rodzaju lewe spółki i tym podobne, To jest pop prostu zwykłe wykorzystywanie luk prawnych, raz się udaje a raz nie.

3

@Messibestplayerintheworld Problem polega na tym, że on bardziej chce wyrwać się z PSG niż wrócić do Barcelony. Jak Real przebije naszą cenę i PSG się zgodzi to Ney będzie w Madrycie nawet za tydzień.

0

@SuperPatsonFCB Nie będzie kasy na kontakty, miejsce to najmniejszy problem.

0

@Gaucho ardy nie możemy zaproponować...

2

@daro22 Nigdy nie stwierdzili, że był winny to od czego mieli go uniewinniać?

0

@dominik127pl Nie poszło o kasę, ale długość kontraktu. W Juve wziął mniej niż dawała mu Barca.

8

@macio_944 Określenie "mega" bardzo się zdewaluowało.

0

@Jack Sparrow I tak nadal dla niektórych tutaj transfermarkt to jedyna prawda objawiona o piłkarzach...

7

@Chwytliwy Jeżeli odejście Mestre pociągnie za sobą zwolnienie Segury to właśnie dobrze się dzieje.

0

@ViscaBarca123 Kolejny, który uznał, że należy mu się miejsce w pierwszej drużynie i odszedł. Poszedł do Monaco i zagrał parę minut w pucharze.

0

@Mns21 Nie ma to jak powielać cudzego babola nie podając nawet źródła.

0

@KamQiX Dodaj do tego kasę jaką Buffon jako wolny zawodnik zażyczy sobie z samo podpisanie kontraktu i wcale wielkiej różnicy nie będzie. Inna sprawa to fakt, że jak będzie Neto to za rok będziemy szukać kolejnego bramkarza żeby zastąpić emeryta.

0

@KamQiX Zdecydowanie wolę zagrać np. 1/2 LM z Neto w bramce niż z Buffonem, który sam już nie pamięta kiedy zagrał dobry mecz.

1

@Memek96 Opłacanie kontraktu Buffona siedzącego na ławce to dopiero byłaby kompromitacja. Już nawet pomijając jakoś sportową Włocha, która od 2 lat nie powinna dawać mu miejsca w żadnym czołowym klubie.

0

@Jakchcesz Jak już się z nią spotkasz to staraj się nic nie pisać. Jak zobaczy te twoje "z poza" to ucieknie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?