1

@Avatarr Drużyna Ernesta na luzie wygrywa. Ekipa Pepa to już w większości emeryci.

0

@Maximus2 Nie on gość, tylko formuła tych mistrzostw jest do d... Z tej grupy to by nasi juniorzy wyszli.

3

@KarlRKroenen ...innym drużynOM.

0

@pikass14 Trzeba było kupić w lipcu, wtedy ceny potrafią być niższe o 20-25%.

21

@sbp13 Właśnie tak trzeba zarządzać, żeby wykazać mały zysk. Po co bulić podatek od 100mln, jak można od 5?

0

@Nieznajomy Niszowy to jest snooker albo curling, na pewno nie siatkówka.

0

@Grzesior667 Yanis to właśnie ten ścisły top. MVP za nic nie dostał.

0

@Commando Orlen wydał dużo więcej na piłkarzy z Płocka.

0

@SuperPatsonFCB "Legia jest ponad przepisami" :)

0

@Grzesior667 Co rozumiesz przez "poważny zawodnik"? Jakoś zawodnicy NBA z Francji, Hiszpanii czy taki Yanis pojechali na MŚ. Oni nie są poważni?

3

@Chaoss Orlen nie miał nic do gadania. Był przykaz z góry, od Morawieckiego po tym jak wypłynęła jego taśma o Kubicy-kalece.

22

@szoch6 Bramkarz to taki sam zawodnik jak reszta. Mamy przepraszać, że mamy dobrego?

0

@snoopdegie canal+ nie ma pierwszeństwa. Co kolejkę jest zmiana.

2

@daniel32778 Klub, który powstał w 1880 roku nie ma prawdziwych kibiców? Zadziwiające jest powielanie takich bzdur, które jakieś "no name'y" wrzucają do sieci.

3

@Rewolucja123 ""Wir halten fest und treu zusammen" - to jest hymn BVB

10

@msmsms Może jest normalny i nie będzie pajacował.

3

@kamilos1214 Tradycyjnie, zacznij od bezpieczników.

0

@Wichurek Co ma do tego operator? On tylko trzyma kamerę. Pretensje możesz mieć do realizatora transmisji.

7

@msmsms Myślisz, że "la rambla" to pierwsza tego typu rzecz?

0

@BarcaInfo Alexanko...

0

Jaga 60 minut 11 na 10 i zero celnych strzałów...

0

@Veb1233 Już zdążyłem zapomnieć, że Go mamy. Lenglet daje radę, nie robi baboli i ma zdecydowanie mniej głupich fauli niż Samu.

1

@Striker No tak, bo Totki taki Bayern to wciągają nosem...

1

@TR3YWAY Serio myślisz, że one czymś się różnią? Jedna i druga nawet koło herbaty nie leżała.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ArdoFCB Załap się kiedyś na ustawkę rycerską, najlepiej naszych z Rosjanami lub Ukraińcami. Bijatyki kiboli przy tym to zabawy w piaskownicy...

1

@th@les Nie może. Marceliono już nie ma w Valencii, więc nie mają czym się wymienić.

7

@kerouac Jak podnosili vat to wiedziałem, że to nie ściema, a konieczność (żaden rząd nie zdecyduje się na taki ruch bez potrzeby, bo to pewny spadek poparcia). Teraz słyszę, że Polska to kraj mlekiem i miodem płynący, że jest kasa na wszystko - tylko ktoś wielce naiwny w to uwierzy. Rządy Pisu przeminął, a Polska zostanie z długami do spłacenia, będzie jak po Gierku.

0

@Hushovt Podjąć operacji to się może lekarz, a nie on. Chyba, że sam się będzie kroił.

3

@lucca87 Każdy wzrost płacy minimalnej to wzrost kosztów dla pracodawcy, producenta itd. Myślisz, że gdzie oni sobie odbiją tą stratę? Pójdą w górę ceny usług i towarów i jak to zwykle bywa nie będzie to 15% ale pewnie 20.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?