5

@ViscaBarca123 Nie ważne gdzie będzie grał, będzie to samo. Chłopak musi się zbudować, bo kariery nie zrobi.

0

@Criss18Barca FC Barcelona to od zawsze głównie polityka.

1

@BarcaInfo Szkoda, że dają zawsze lewy but... :)

0

@KukiMonster ...nie patrzy się z w zęby.

0

@MatiVEB25 Jak sytuacja się nie uspokoi to nie będzie meczu...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DonMatteo901 Co wyszło na światło dzienne? Przecież to było jasne i oczywiste od samego początku. Żadna w tym zasługa Bosaka.

0

@Skaramuczi Problem polega na tym, że nie udowodnisz, że szkoda powstała w wyniku przepięcia. Przeciążenie to w ogóle jakiś babol w tym temacie.

15

@TheNekro94 Te kwoty to chyba tylko dotacje dla partii. Uposażenie posłów i senatorów to inna bajka.

1

@LloretDeMar Styl kadry Beenhakkera z jego pierwszych eliminacji jest nieosiągalny dla Brzęczka.

10

@adi7adi8 Może i pracoholik. Bardziej prawdopodobne jest to, że ma tak skonstruowany kontrakt i nie ma wyboru.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@kerouac Ta Pani była w sejmie już przez 3 kadencje i jakoś cyrku nie było.

0

@Colon Nie ma chyba na świecie bardziej umoczonego w politykę klubu niż nasz. Nie wiem skąd to zdziwienie.

0

@Commando Przecież im już tylko może urosnąć.

0

@NeroTFP Legia wygrała z Trencinem.

5

@LloretDeMar Neumana nagrali ponad dwa lata temu. Ktoś po prostu czekał na najlepszą okazję, żeby nagranie ujawnić.

3

@czosnekfcb Ciężko uznać rabonę za zwód, to bardziej strzał/podanie.

8

@olejtm Może dowiedziała się, że mówisz o niej per "typiara" i dała sobie z Tobą spokój?

0

@SeeleyBooth 2. Jutro nie będzie piątku.
3. Pojutrze będzie piątek.

0

@karci0 Na posłów i senatorów. Rząd wybiorą sobie sami, bez pytania Ciebie o zdanie.

0

@Mesi12 No i luz. Wolę być Polakiem niż polakiem.

5

@karci0 Nie głosujesz na to kto ma wejść do rządu.

0

@Kidd Może chociaż część by się udała gdyby Boguś i Wandzel nie zawinęli z klubu 40 mln.

0

@bleble123 zła pozycja to jedno, ale gracz tego formatu, za takie pieniądze powinien i tak coś dawać, a jego praktycznie nie ma na boisku

0

@msmsms We włoskiej i prawdopodobnie w niemieckiej 16 pkt po 7 kolejkach nie daje lidera.

0

@Piotr,1985 Jak nie przykłada ręki to nie jego wina, tylko tych którzy te ręce przykładają.

0

@barcelonaLM Jak widzę po rak kolejny tą samą powielaną bzdurę to żałuję, że już nie można "minusować" komentarzy.

1

@BraveRebelxx_ Znajdź sobie właściwe tłumaczenie słów EV i nie powielaj głupot.

0

@_catalan To duszenie przez Malarza chyba go wyprostowało :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?