mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@ViscaBarca123 Nie ważne gdzie będzie grał, będzie to samo. Chłopak musi się zbudować, bo kariery nie zrobi.
0
@Criss18Barca FC Barcelona to od zawsze głównie polityka.
1
@BarcaInfo Szkoda, że dają zawsze lewy but... :)
0
@KukiMonster ...nie patrzy się z w zęby.
0
@MatiVEB25 Jak sytuacja się nie uspokoi to nie będzie meczu...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DonMatteo901 Co wyszło na światło dzienne? Przecież to było jasne i oczywiste od samego początku. Żadna w tym zasługa Bosaka.
0
@Skaramuczi Problem polega na tym, że nie udowodnisz, że szkoda powstała w wyniku przepięcia. Przeciążenie to w ogóle jakiś babol w tym temacie.
15
@TheNekro94 Te kwoty to chyba tylko dotacje dla partii. Uposażenie posłów i senatorów to inna bajka.
1
@LloretDeMar Styl kadry Beenhakkera z jego pierwszych eliminacji jest nieosiągalny dla Brzęczka.
10
@adi7adi8 Może i pracoholik. Bardziej prawdopodobne jest to, że ma tak skonstruowany kontrakt i nie ma wyboru.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@kerouac Ta Pani była w sejmie już przez 3 kadencje i jakoś cyrku nie było.
0
@Colon Nie ma chyba na świecie bardziej umoczonego w politykę klubu niż nasz. Nie wiem skąd to zdziwienie.
0
@Commando Przecież im już tylko może urosnąć.
0
@NeroTFP Legia wygrała z Trencinem.
5
@LloretDeMar Neumana nagrali ponad dwa lata temu. Ktoś po prostu czekał na najlepszą okazję, żeby nagranie ujawnić.
3
@czosnekfcb Ciężko uznać rabonę za zwód, to bardziej strzał/podanie.
8
@olejtm Może dowiedziała się, że mówisz o niej per "typiara" i dała sobie z Tobą spokój?
0
@SeeleyBooth 2. Jutro nie będzie piątku.
3. Pojutrze będzie piątek.
0
@karci0 Na posłów i senatorów. Rząd wybiorą sobie sami, bez pytania Ciebie o zdanie.
0
@Mesi12 No i luz. Wolę być Polakiem niż polakiem.
5
@karci0 Nie głosujesz na to kto ma wejść do rządu.
0
@Kidd Może chociaż część by się udała gdyby Boguś i Wandzel nie zawinęli z klubu 40 mln.
0
@bleble123 zła pozycja to jedno, ale gracz tego formatu, za takie pieniądze powinien i tak coś dawać, a jego praktycznie nie ma na boisku
0
@msmsms We włoskiej i prawdopodobnie w niemieckiej 16 pkt po 7 kolejkach nie daje lidera.
0
@Piotr,1985 Jak nie przykłada ręki to nie jego wina, tylko tych którzy te ręce przykładają.
0
@barcelonaLM Jak widzę po rak kolejny tą samą powielaną bzdurę to żałuję, że już nie można "minusować" komentarzy.
1
@BraveRebelxx_ Znajdź sobie właściwe tłumaczenie słów EV i nie powielaj głupot.
0
@_catalan To duszenie przez Malarza chyba go wyprostowało :)