0

@Commando PiS też zabrał i do tego dołożył 15% podatku.

0

@Commando Od wczoraj cena cały czas spada.

0

@Szreko Na tym polega różnica wiedzy eksperta i "ekspertów" typu Ćwiąkała, którzy znają wszystkie plotki o piłkarzach, ale mają małe pojęcie o taktyce, bps czy mikorcyklach treningowych.

0

@GregSTG River Raid i godziny spędzone, żeby rozwalić kolejne mosty.

1

@Zip Dopiero co go zatrzymali i już siedzi? Bez aresztu, wyroku, od razu do paki? Widzę, że pan Nadprokurator/nadsędzia ZZ szybko działa...

0

@D10SLEO Jak Małysz kończył to stał na podium ze Stochem, więc źle to nie wyglądało.

1

@Filter1904 Milan grał z Twoją rodziną?

1

@cat_r37 Emerson nie podaje do Surareza, który z 7 asyst mu "zabrał".

0

@gregorski Xavi nie jest gotowy i jeszcze długo nie będzie.

0

@Lingvo18 Myślisz, że Conte jest w stanie zmusić Leo czy Suareza do biegania i pressingu? Potrzebny jest ktoś kto ułoży taktykę pod 10 graczy plus Messi.

0

@Mathew86 Sam twój komentarz świadczy o tym, że niektórzy powinni powstrzymać się od ocen.

0

@dominik127pl Drugi faul to typowa głupota. Byli jeszcze inni, którzy mogli spokojnie przerwać akcję.

0

@Mathew86 No właśnie. To nie był plebiscyt na piłkarza roku. Jak ktoś nie ma pojęcia o innych dyscyplinach to niech siedzi cicho.

0

@Don Lucas Czego oczekujesz od ludzi, którzy nie mają pojęcia o siatkówce, koszykówce, LA, a żużel to dla nich dyscyplina z innej planety. Przecież tutaj większość nie ma nawet pojęcia o polskiej lidze piłki kopanej, ich świat się kończy na FCB lub ewentualnie na lidze mistrzów.

0

@Krisgum To może porównaj ilość punktów Zmarzlika do goli Roberta... Jak można porównywać osiągnięcia piłkarza, który w dużej mierze zależy od kolegów z drużyny do tego co osiąga żużlowiec czy np. skoczek? Piłka nożna jest mało miarodajna jeżeli chodzi o indywidualne zasługi.

2

@Sheepfan Przechodzi obok meczu niczym kloszard a potem komentuje jego przebieg. Paranoja...

0

@Quahoo Przegrał z mistrzem świata, co w tym dziwnego?

0

@ShinobiQWE Akurat do tej kartki grali dobrze.

1

@Kredon To jego wina, że de Jongowi wyłączyło się myślenie?

0

@Messibestplayerintheworld Przy golu tak, ale chodzi mi o akcje w ostatnich minutach, gdzie piłka opada z 5 piętra na 4 metr od bramki a on stoi i patrzy.

0

@Chwytliwy Koleś kompletnie nie czuje gry, a nie się pomylił. Pomylić to się mógł na żywo, a nie po obejrzeniu kilku powtórek.

3

Neto - mi z linii ruszać się zakazano. Piłka szybuje przez pole bramkowe a on czeka aż obrońcy za niego zrobią robotę. Tak jak przy golu nie miał nic do powiedzenia, tak w ostatnich minutach dwa razy stał jak kołek i patrzył na piłkę lecą przez 20 metrów.

0

@Chwytliwy To ten, który dopiero po 8 powtórce zmienił zdanie i uznał, że jednak Neto nie zrobił błędu przy golu?

0

@MarioVeB! No i zburzyłeś mu teorię spiskową...

0

@NeroTFP Trochę nad interpretujesz wydarzenia.

2

@puyol_presidend5 Pisz do Marcina P.

1

@JimMorrisonFCB Tak samo jak większość nie zna znaczenia "dzielić i rządzić"

0

@Veil5ide Co w tym dziwnego?

0

@leszeq Większy problem jest w tym, że linie do ciała zawodników przykładają ludzie. Przy spalonym 10cm duże znaczenie ma dokładność tego jak to robią, a przy sytuacji, że o spalonym decyduje wychylony bark ta linia jest już bardzo umowna.

5

@MasterOne Podaj info ile biletów sprzedał organizator a nie Atletico. Wtedy wyciągaj wnioski o ilości ludzi na trybunach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?