0

@El dominatore Problem w tym, że jest coraz gorzej.

0

To niby za Valverde mieliśmy problem z wyjściem spod pressingu. Teraz to jest dopiero dramat.

0

@seba2811 Prawdziwy "seba"...

0

@lukas199626 On dopóki nie będzie w stanie zagrać całego meczu powinien wchodzić tylko z ławki. Po co gracz na 55-60 minut?

1

@RydwanFaraona Pique w pomocy? Odstaw ten towar.

0

@MichalZZZ To chyba bardziej włoskie danie niż z Barcelony.

1

@Crakitic Mówienie, że Mistrz Świata i Europy jest niespełnionym piłkarzem jest lekką ignorancją.

0

@Volk Toprne granie w Serie A to było 10-15 lat temu.

1

@Skaramuczi Jest szydera bo chciał go Valverde.

1

@Barca_Big_Moment wiesz chociaż co oznacza "dzielić i rządzić"?

0

@Piotr89Sand Akurat Ci z C+ to na bank mają płacone za pompowanie ligi angielskiej. Tam to nawet wywalczenie autu jest obudowane emocjami jak finał LM.

3

Trener dobry, tylko wyników nie ma.

0

Bramkarze mają dzień...

0

@Ermitano No faktycznie, rzadkość w Hiszpanii.

2

@Kuczek Jak Messi wypadnie z gry ma miesiąc to będziesz śpiewał inaczej.

0

@FC1899Barca Żadna pomyłka, zwykły brak wiedzy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hushovt Plemiona na 10 dni?

9

@Kengo W całej LaLidze gra więcej piłkarzy z ich szkółki niż z naszej, więc taka zła chyba nie jest.

4

@Luki 10 Zaleciało trochę wiejską imprezą...

5

@4drian0 W tenisie akurat nie jest to oczywiste. Można mieć więcej błędów własnych i wygrać mecz.

0

@barcafan9512 Eriksen to na czym nabija swoje staty jak nie na rogach i wolnych?

0

@barteq Jakoś nie biło się o niego pół Europy.

4

@robsesh Na właśnie dał te gole, których by nie było gdyby nie dobił.

0

@Nano22 Akurat byłeś u nich, a nie u nas.

2

@Nano22 Pewnie dlatego, że to Niderlandy były a nie Holandia...

0

@Mario96w Problem w tym, że On ma 61 lat i czas na to by stać się topowym trenerem już przegapił. Skoro do tej pory nie dostał szansy w żadnym dużym klubie to coś jest na rzeczy.

0

@Mario96w To nie proroctwo tylko moje zdanie. Facet w kilku pierwszych wywiadach podkreślał, że w zasadzie to nie wie jak się znalazł w tak wielkim Klubie. Jak ktoś taki ma pociągnąć za sobą zawodników?

6

@adamt1996 Cou walił z dystansu do czasu jak cała liga skumała, że nie ma innego pomysłu na kończenie akacji i każdy strzał był blokowany.

0

@Mario96w Filozofią Setiena bym sobie głowy nie zawracał jeżeli chodzi o przyszłe sezony. On dogra sezon i zostanie pożegnany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?