mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@El dominatore Problem w tym, że jest coraz gorzej.
0
To niby za Valverde mieliśmy problem z wyjściem spod pressingu. Teraz to jest dopiero dramat.
0
@seba2811 Prawdziwy "seba"...
0
@lukas199626 On dopóki nie będzie w stanie zagrać całego meczu powinien wchodzić tylko z ławki. Po co gracz na 55-60 minut?
1
@RydwanFaraona Pique w pomocy? Odstaw ten towar.
0
@MichalZZZ To chyba bardziej włoskie danie niż z Barcelony.
1
@Crakitic Mówienie, że Mistrz Świata i Europy jest niespełnionym piłkarzem jest lekką ignorancją.
0
@Volk Toprne granie w Serie A to było 10-15 lat temu.
1
@Skaramuczi Jest szydera bo chciał go Valverde.
1
@Barca_Big_Moment wiesz chociaż co oznacza "dzielić i rządzić"?
0
@Piotr89Sand Akurat Ci z C+ to na bank mają płacone za pompowanie ligi angielskiej. Tam to nawet wywalczenie autu jest obudowane emocjami jak finał LM.
3
Trener dobry, tylko wyników nie ma.
0
Bramkarze mają dzień...
0
@Ermitano No faktycznie, rzadkość w Hiszpanii.
2
@Kuczek Jak Messi wypadnie z gry ma miesiąc to będziesz śpiewał inaczej.
0
@FC1899Barca Żadna pomyłka, zwykły brak wiedzy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hushovt Plemiona na 10 dni?
9
@Kengo W całej LaLidze gra więcej piłkarzy z ich szkółki niż z naszej, więc taka zła chyba nie jest.
4
@Luki 10 Zaleciało trochę wiejską imprezą...
5
@4drian0 W tenisie akurat nie jest to oczywiste. Można mieć więcej błędów własnych i wygrać mecz.
0
@barcafan9512 Eriksen to na czym nabija swoje staty jak nie na rogach i wolnych?
0
@barteq Jakoś nie biło się o niego pół Europy.
4
@robsesh Na właśnie dał te gole, których by nie było gdyby nie dobił.
0
@Nano22 Akurat byłeś u nich, a nie u nas.
2
@Nano22 Pewnie dlatego, że to Niderlandy były a nie Holandia...
0
@Mario96w Problem w tym, że On ma 61 lat i czas na to by stać się topowym trenerem już przegapił. Skoro do tej pory nie dostał szansy w żadnym dużym klubie to coś jest na rzeczy.
0
@Mario96w To nie proroctwo tylko moje zdanie. Facet w kilku pierwszych wywiadach podkreślał, że w zasadzie to nie wie jak się znalazł w tak wielkim Klubie. Jak ktoś taki ma pociągnąć za sobą zawodników?
6
@adamt1996 Cou walił z dystansu do czasu jak cała liga skumała, że nie ma innego pomysłu na kończenie akacji i każdy strzał był blokowany.
0
@Mario96w Filozofią Setiena bym sobie głowy nie zawracał jeżeli chodzi o przyszłe sezony. On dogra sezon i zostanie pożegnany.