0

@Pressinho Jaka temperatura jest teraz w Iranie? Ta nadzieja na zatrzymanie wirusa przy wyższej temperaturze nie ma żadnych podstaw.

0

@Janas11224 Jesteś studentem, zakres materiału znasz. Książki i do nauki.

0

@kodi77 Google tłumacz: "jeden dzień meczu"

0

@Hiacynk Ostry nie jest smakiem...

0

@Messiah10 Zauważ, że ten trener przez pierwsze 2 tygodnie w każdym wywiadzie dawał do zrozumienia, że w zasadzie to nie ma pojęcia jak się tu znalazł. Jak za kimś takim ma pójść drużyna pełna gwiazd?

0

@hazo428 Przecież tak jest w każdym meczu. Czasami stoi i patrzy. EV przy niem to był wulkan energii.

0

@Nano22 Nie bez powodu Szymborska "nie zdała" matury z interpretacji swojego wiersza.

1

@Wojtas1080pl Wg jego prawników była to premia za podpisanie kontraktu, a nie jego wypełnienie. Jeżeli takie są zapisy w umowie to kasa mu się należy. Coś jest na rzeczy skoro zarząd zdeponował w kancelarii prawnej kasę na poczet wypłacenia tej premii .

6

@BarcaInfo Amatorzy. Puyol i Alves nie patrzą na piłkę, Pique ręce pod boki, zero koncentracji.

1

@masakrator05 Napoli powinno być ostatnie...

0

@Salchent Oboje...

1

@jeyx77x Bale to Chińczyk?

0

@replikant Po usłyszeniu, że mecz będzie sędziował Markus Merk przełączyłem się na angielską transmisję.
LM przerosła Polsat. Nie mają wystarczającej ilości ludzi do komentowania piłki nożnej i takie są efekty.

0

@Tarins To o Hiszpanii, a nie Neapolu.

0

@FC1899Barca Wydaje mi się, że wielki wpływ na jego postawę miała kontuzja ucha z początku walki. Było widać, że miał problemy z utrzymaniem równowagi.

5

@Kusco15 Ty oczywiście wierzysz w oficjalną wersję...

0

@RobsonPL Nie było umyślne, więc nie ma czerwonej? Ciekawa interpretacja przepisów. Prawie się nie zdarza, że ktoś umyślnie fauluje na czerwoną.

0

@maatiixx Po prostu nie ma formy. Kompletnie nic nie daje drużynie.

0

@kondzik47 Przy kupnie takiego auta raczej nie patrzy się na koszt jego utrzymania...

0

@Coutinho007 Chodzi o transfery poza oknem, co nie?

0

@Uky86 Nie wpadłeś na to, że komentuje bo go o to pytają?

0

@TheNekro94 Jest zakaz puszczania fajerwerków przez resztę roku :)

0

@OTX Problem w tym, że City to najmniej "po angielsku" grająca drużyny w lidze.

0

@sonek Przecież cała okładka jest o Realu.

2

@NeroTFP jako kolejny temat proponuję "dzielić i rządzić"...

2

@kingorbit 15 minut dobre w 1 połowie, nic więcej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Gregsky10 W porównaniu z tą połową to za Valverde było cudownie.

0

@KapiFCB On nie nazywa się Jańczyk.

0

@Naturopata Kto kupił od kogo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?