mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@damiano996 Weź człowieku chociaż postaraj się zrozumieć przekaz i nie pisz głupot.
1
@MensculinVeB Do tragedii to jednak daleko. Poza tym to, że jesteśmy mistrzami świata nie znaczy, że takie drużyny jak Francja, Serbia czy nawet grająca u siebie Słowenia (nie przypadkiem ograli też Rosję) są jakieś lata świetlne za nami. Na tym poziomie wystarczy, że ktoś ma lepszy dzień i wygrywa.
0
@Striker Masz rację. Nie twierdzę, że Leon zagrał jakoś wybitnie słabo. Na tle reszty i tak był najlepszy, ale od takiego gracza zawsze będzie wymagać się więcej. Poprzednie mecze nie są jakoś specjalnie miarodajne, bo poza Niemcami to wygraliby je nasi juniorzy.
0
@Striker W sumie to nie takie bzdury. Na boisku jest potrzebny gracz, do którego można rozegrać zawsze o on będzie skuteczny w ataku. Do tej pory taką rolę spełniał Kurek, teraz miał to być Leon.
0
@LioMessi10 Równie dużo zrobił Bieniek, który cały czas skakał na środku do pierwszego tempa, którego Słoweńcy prawie nie grali. Przez to były dziury w bloku na bokach. W żadnym meczu nasz blok nie był tak słaby jak wczoraj.
0
@Socjopata Bez przesady. Aż taką potęgą w siatkę nie jesteśmy, jak Amerykanie w kosza (oczywiście mowa o ich najsilniejszym składzie).
0
@Odesseiron Ohydne pazury...
0
@PanRol Zlatan - chyba 9 albo 10 klubów, z tego 2 jego byłe wygrały LM.
Co odszedł to rok później drużyna wygrywała LM?
0
@deyna2018 Trzymają równy poziom od roku.
11
@kaziks Chłopie ciągniesz dziewczynę na imprezę to twoim obowiązkiem jest się nią na niej zajmować, a nie się nawalić i pójść spać. Nie możesz to nie pij. Zostawiłeś ją samą, możliwe, że wśród ludzi, których nie znała i masz jakieś pretensje.
7
@DaPi Przecież on to opisał tak jakby żona go zdradziła z najlepszym kumplem. Facet poszedł spać o 23.30 i wstał o 9. Jak zaniemógł to powinien jej załatwić transport do domu, a nie zostawić samą.
1
@Ratamahatta Cou nie poradziłby sobie w Barcelonie przy żadnym trenerze. Chłopaka ewidentnie przerosła łatka następcy Iniesty. Po porostu nie dał rady mentalnie. Po jednym nieudanym zagraniu głowa w dół i mina dziecka, któremu z oczu zniknęła matka. Wszystkie jego udane mecze pokrywały się z dobrą grą całej drużyny, jak w meczu nie szło to on nie istniał.
0
@Rewolucja123 Drużyny nie można budować wokół Arthura. Facet nie jest w stanie zagrać 2 pełnych meczów pod rząd, on musi więcej odpoczywać niż grać.
23
@kaziks Przyjaciółka to twoja własność? Dziewczyna ma wolną wolę, nie musi się Ciebie pytać z kim się zadawać.
0
@Krystian1899 Nie , nie miało być.
0
@daro22 Szkoda, że jak był w Barcelonie po 3-4 w pierwszej połowie drużna w drugiej stała i podawała piłkę w obronie.
0
Nie jest źle. Przegrywamy z liderem tylko 1-0.
0
@mekston No i Emil zrobił 2x3pkt z trzeciego pola.
0
@Deraxium Skąd wam się wzięło to, że mecze Barcelony miały być na zmianę, raz na 11 a raz na c+?
0
@mekston problem jest taki, że z biegiem zawodów przewaga 1 pola będzie się zmniejszać
0
@Hushovt Barca Pepa to były 3-4 gole w pierwszej połowie i granie w stojanowa w drugiej.
0
@kenneth99 Lewy wszedł na drugą połowę, piątego strzelił w 60 minucie, więc potrzebował na to 15 minut a nie 9.
0
@Volk Teraz sprawdź średnią goli w Serie A w ostatnim sezonie i porównaj z innymi ligami w Europie.
6
@koszol Niezłe wnioski po meczu z Watford. Strach pomyśleć co by z Barcą zrobiło Norwich.
1
@soczeq11 Dlaczego miałby nie być? Pytacie o to samo dwóch miesięcy.
2
@MT7 Fornalik w Valencii?
0
@jedrek7000 Wenus jest bliżej Słońca, więc robi mniejsze okrążenia.
0
@koszol Miał czyste konta. Chociażby 6 i 9 września
6
@olej3012 doczytaj kto te prowizje dostał.
0
@DaPi Jak można nie wierzyć w Dudelange? Dudelange!
;)