mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamzar Reklama skierowana do Ciebie, więc to nie przypadek :)
2
@student97r Polskie drużyny chociaż mają kibiców, a nie turystów na trybunach.
7
@kewin Ty zapomniałeś, że istnieje coś takiego jak słownik.
2
@Amnc Daj mu pobiegać zamiast wozić rowerem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@messi564 obwód to nie to samo do odwód...
1
@sztrupcak Arnaiz przyszedł do nas w wieku 22 lat, od początku był przewidziany do rezerw, więc pod jaką on był presją?
0
@Azi Tak samo jak @Jakchcesz prywatnie może lubić kogo chce, tak samo nie Ty będziesz decydował czy w Klubie jest miejsce dla Neymara czy go nie ma.
3
@Misiu1986 W kiblu jest mniej bakterii niz na telefonie.
0
@Homeopata8989 Jak się oberwało Wiśle?
2
@Encore On sam się skreśla.
0
@jakubkuba07 Normalnie jakby Pep ich trenował.
0
@Sysia11 Kto w naszym składzie jest w stanie grać na takiej intensywności jakiej wymaga Klopp? De Jong, Vidal i dalej nikogo nie widać.
Przecież Niemiec już dawno powiedział, że styl Barcelony mu nie pasuje, bo gra jest zbyt wolna i jednostajna. Mówił tak jeszcze o drużynie czasów Pepa.
0
@GregSTG Przepis jest i o dziwo Lewy robi wszystko zgodnie z nim. Moim zdaniem powinno być tak, że zawodnik od momentu ruszenia do piłki do strzału nie ma prawa zwolnić. U Lewego jest tak, że po tym jego zwolnieniu bramkarz już wykonuje ruch i dlatego prawie zawsze ma czas na wybór, w który róg uderzyć.
0
@clyde Taka było podjarka jak wygrał pierwsze mecze z drużnymi z dołu tabeli.
0
@Odesseiron Łatwo porównać, wystarczy odnieść sumy transferowe do budżetu klubu w danym czasie i wszystko widać.
0
@donleoJR Każdą swoją głupotę tłumaczysz ironią, gościu?
0
@ForcaMilosz Simons przez ostatnie dwa sezony nie był nawet najlepszy w swojej drużynie młodzieżowej, więc jakim prawem miał dostać szansę?
1
@SeeleyBooth Negocjacje są teraz, a nie w 2021.
2
@Hushovt Beznadziejny to jest ten na varze, koleś widzi powtórkę i siedzi cicho.
0
@bananbarca Wgranie trypletu to dodatkowe wydatki na premie dla zawodników, liczone w milionach.
1
@komentejtor Co Ci zawinił Victor Valdes?
0
@takisobiektos Jak bramkarz nie będzie rozdawał im prezentów jak ostatnio ten z Augsburga to bardzo możliwe, że wtopią.
0
@Avada Kedavra Nic nie oznacza. Nie ma takiego słowa.
1
@Criss18Barca Trudno, żeby w Polsce wyżej stał protestancki Rangers niż katolicki Celtic...
0
@Criss18Barca Albo zbankrutowali...
0
@kazbychu Dobrze, że nie ma tego artykułu na stronie :)
2
@Kamil92 Romario
0
@Jojko Przecież Dembele po 5 tygodniach przerwy kolejne 2-3 będzie wchodził w trening.
4
@supermisiek98 Pracują z amatorem o mentalności dziecka. Koleś zarywa noce, źle się prowadzi, w takiej sytuacji żaden trening nie będzie skuteczny.