0

@Yoshi94 Może jednak różne osoby mają różne zdanie na ten temat. Nie wpadło Ci to do głowy?

0

@MarioVeB! Za żadnego z nich nigdy nie złożył oferty. To, że gazety pisały nie znaczy, że Perez chciał.

0

@betonito Niestety masz rację. Do niektórych tutaj nie dociera dla wielu, jeżeli nie większości piłkarzy klubem docelowym jest Real i właśnie trafienie tam jest dla nich ukoronowaniem kariery.

1

@pax ...Conmebol :)

1

@Koors Kiedy on był pierwszym wyborem na PO? Roberto praktycznie zawsze był w hierarchii wyżej.
Zresztą u nas w zasadzie nie ma żadnego podstawowego prawego obrońcy.

0

@antoniabc W dzisiejszych czasach, przy nieograniczonym dostępie do informacji stworzenie takiego mema to właśnie głupota, a nie brak wiedzy.

0

@adrian89 Pep nigdy nie grał w Sampdorii. Akcja z dopingiem była w czasie jak grał w Brescii.

1

@jacob345 50 baniek za rezerowego to rzeczywiście frajerstwo...

0

@norbi77 Co to są "culers"?

2

Pandev obnaża wszystkie wady Bednarka - brak szybkości, zwrotności, umiejętności przewidywania.

0

@Barwindg Akurat flag z Churchillem jest bardzo dużo.

1

@Avada Kedavra Grać na 3 napastników i wtedy laga od bramkarza przez cały mecz...

0

@Kurkmen O ile pamiętam to coś około 100mln, ale mogę się mylić.

0

@Kurkmen Punkt 2 - gdyby nie nowy kontrakt to klauzula byłaby dużo mniejsza i psg miałoby go z półdarmo...

0

@Criss18Barca Argentyna to będzie miała problem żeby wyjść z grupy.

5

@T_TG To Leo nabija liczby tej drużynie, a nie odwrotnie.

9

@Wiktorek2002 Co się dziwisz? Połowa tutaj potrafi tylko odpalić transfermarkt i zobaczyć ilość dni z kontuzją. Jakby Dembele oberwał w jednym meczu tak Neymar dostaje praktycznie w każdym, to grałby w trybie 1 mecz - miesiąc przerwy.

0

@SinMistico Nie każdy musi kochać Barcelonę.
Wbrew temu co wielu tutaj sądzi Perez jest szanowanym i lubianym w Europie prezesem. Taki EF woli mieć z nim dobre stosunki.
Dla nas też miało być 60mln ale jak włączył się Real to cena wzrosła. Barca się wycofała, więc nie było licytacji i stanęło na cenie wyjściowej.

5

@FC1899Barca Setki dowodów. Jak to pięknie brzmi...

0

@szymon6847 Tahiti :)

0

@szymon6847 Haiti nie grało na tych mistrzostwach.

0

@Kamilos84 To było do przewidzenia jak Magiera przed meczem powiedział, że są gotowi na 90 a nawet 120 minut. Jak on coś mówi, to zawsze jest dokładnie odwrotnie.

0

@Criss18Barca Barzagli nie ubrałby czerwonych butów, to nie on.

0

@Barcelismo Teraz sprawdź od kiedy istnieje Liga Mistrzów.

0

@Szreko Chłopak kompletnie nic w tym sezonie grał. Był pchany w składzie tyko po to żeby go sprzedać. Sportowo żadna strata, powinni go tam szybko zawieźć, żeby się ruskie nie rozmyślili.

0

@adi7adi8 Podkreślanie,  że to 7 drużyna świata trochę bez sensu skoro zagrały rezerwami.

0

@PieN Za Pepa Leo był 10 lat młodszy i wtedy jeszcze dużo biegał.

0

@olejtm Ramos zarabia chyba 12mln, więc 6 to nie szał.

1

@aspider Odstaw leki...

0

@Cochise Było coś o tym, że przy ostatnim przedłużeniu kontraktu obie strony zgodziły się na zapis o ewentualnym zerwaniu umowy bez odszkodowania. Nie wiem ile w tym prawdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?