mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yoshi94 Może jednak różne osoby mają różne zdanie na ten temat. Nie wpadło Ci to do głowy?
0
@MarioVeB! Za żadnego z nich nigdy nie złożył oferty. To, że gazety pisały nie znaczy, że Perez chciał.
0
@betonito Niestety masz rację. Do niektórych tutaj nie dociera dla wielu, jeżeli nie większości piłkarzy klubem docelowym jest Real i właśnie trafienie tam jest dla nich ukoronowaniem kariery.
1
@pax ...Conmebol :)
1
@Koors Kiedy on był pierwszym wyborem na PO? Roberto praktycznie zawsze był w hierarchii wyżej.
Zresztą u nas w zasadzie nie ma żadnego podstawowego prawego obrońcy.
0
@antoniabc W dzisiejszych czasach, przy nieograniczonym dostępie do informacji stworzenie takiego mema to właśnie głupota, a nie brak wiedzy.
0
@adrian89 Pep nigdy nie grał w Sampdorii. Akcja z dopingiem była w czasie jak grał w Brescii.
1
@jacob345 50 baniek za rezerowego to rzeczywiście frajerstwo...
0
@norbi77 Co to są "culers"?
2
Pandev obnaża wszystkie wady Bednarka - brak szybkości, zwrotności, umiejętności przewidywania.
0
@Barwindg Akurat flag z Churchillem jest bardzo dużo.
1
@Avada Kedavra Grać na 3 napastników i wtedy laga od bramkarza przez cały mecz...
0
@Kurkmen O ile pamiętam to coś około 100mln, ale mogę się mylić.
0
@Kurkmen Punkt 2 - gdyby nie nowy kontrakt to klauzula byłaby dużo mniejsza i psg miałoby go z półdarmo...
0
@Criss18Barca Argentyna to będzie miała problem żeby wyjść z grupy.
5
@T_TG To Leo nabija liczby tej drużynie, a nie odwrotnie.
9
@Wiktorek2002 Co się dziwisz? Połowa tutaj potrafi tylko odpalić transfermarkt i zobaczyć ilość dni z kontuzją. Jakby Dembele oberwał w jednym meczu tak Neymar dostaje praktycznie w każdym, to grałby w trybie 1 mecz - miesiąc przerwy.
0
@SinMistico Nie każdy musi kochać Barcelonę.
Wbrew temu co wielu tutaj sądzi Perez jest szanowanym i lubianym w Europie prezesem. Taki EF woli mieć z nim dobre stosunki.
Dla nas też miało być 60mln ale jak włączył się Real to cena wzrosła. Barca się wycofała, więc nie było licytacji i stanęło na cenie wyjściowej.
5
@FC1899Barca Setki dowodów. Jak to pięknie brzmi...
0
@szymon6847 Tahiti :)
0
@szymon6847 Haiti nie grało na tych mistrzostwach.
0
@Kamilos84 To było do przewidzenia jak Magiera przed meczem powiedział, że są gotowi na 90 a nawet 120 minut. Jak on coś mówi, to zawsze jest dokładnie odwrotnie.
0
@Criss18Barca Barzagli nie ubrałby czerwonych butów, to nie on.
0
@Barcelismo Teraz sprawdź od kiedy istnieje Liga Mistrzów.
0
@Szreko Chłopak kompletnie nic w tym sezonie grał. Był pchany w składzie tyko po to żeby go sprzedać. Sportowo żadna strata, powinni go tam szybko zawieźć, żeby się ruskie nie rozmyślili.
0
@adi7adi8 Podkreślanie, że to 7 drużyna świata trochę bez sensu skoro zagrały rezerwami.
0
@PieN Za Pepa Leo był 10 lat młodszy i wtedy jeszcze dużo biegał.
0
@olejtm Ramos zarabia chyba 12mln, więc 6 to nie szał.
1
@aspider Odstaw leki...
0
@Cochise Było coś o tym, że przy ostatnim przedłużeniu kontraktu obie strony zgodziły się na zapis o ewentualnym zerwaniu umowy bez odszkodowania. Nie wiem ile w tym prawdy.