mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest jakaś LM stadionów?
0
Słabi, czy nie oni mają ligę na styku i muszą wygrywać.
3
Może nie umie operować to nie chce się tego podjąć :)
1
Roberto pewnie myślał, że to owacja dla niego jak schodził :)
4
On mądry, Ty nie za bardzo. Naprawdę.
0
Dakaru nie ma od czasu przeniesienia do Ameryki Pd.
0
Wg mnie tam nic się stało. Koleś sobie chrachnął gdzie obok Edena. Fakt, miejsce głupie, ale nie chce mi się wierzyć, że nikt nie reagował. Był sędzia, Hazrd, lekarze Chelsea. Robienie g..burzy z niczego.
7
Abo 4/3 jak spojrzysz na masę...
3
Ten William to jakiś kumpel Malcolma?
0
Barca kupuje. Bayern na ogółu czeka do końca kontraktu i bierze za darmo.
7
Gdzie wynalazłeś taką tabelę?
2
Ten jego bolid to jakieś nieporozumienie. Stracił do Russela ponad 9s na dwóch okrążeniach.
0
Przylądek Canaveral wystarczy. Po co ten Cape?
0
Właśnie Barca Guardioli nie podobała się bardzo wielu ludziom nie związanym z Klubem.
1
"Rząd pokazał, że potrafi zorganizować osoby nadzorujące egzaminy"?
Przecież całą robotę odwaliły głównie samorządy i dyrektorzy poszczególnych szkół.
0
Boję się, że Juve nie zagra tak beznadziejnie jak Real i dobra gra Ajaxu nie wystarczy.
2
Kolejny z ego większym od Jowisza.
2
Wsiadasz w pociąg i jedziesz sobie wzdłuż wybrzeża. O ile pamiętam pociągi chyba co 20 minut jeżdżą więc jest ok.
Przelicz sobie ile przejazdów planujesz zrobić. Są tam bilety jednorazowe i takie na 10 przejazdów, więc sprawdź co Ci się bardziej opłaca.
1
W twoim przykładzie "nie ma" nie ma nic wspólnego z "być".
Nie będę Cię przekonywał. Zajrzyj do słownika i przeczytaj definicję tej frazy, może wtedy zrozumiesz.
0
Co oznacza słowo mieć? Wg mnie, że ktoś/coś posiada jakąś rzecz.
Kto co posiada(nie posiada) w zdaniu ,,Jabłka nie ma na stole".
"nie ma" - forma pomocnicza używana w czasie teraźniejszym do wyrażenia, że ktoś lub coś nie znajduje się w danym miejscu
Nie możesz traktować w tym przypadku frazy "nie ma" rozdzielenie.
0
Jedyna śmieszna rzecz w tym wszytskim to "z nikąd".
Wiesz może gdzie ten "nikąd" można znaleźć?
0
W obu przypadkach orzeczeniem jest "być". Gdyby było "mieć" to jabłko nie ma stołu, czy stół nie ma jabłka?
6
Polscy komentatorzy ogólnie za dużo gadają w trakcie meczów.
6
Ile godzin twoim zdaniem pracuje nauczyciel?
23
Pewnie nie jednego...
0
Nie wiem czy było:
https://www.facebook.com/StadionowiOprawcy.net/photos/fpp.473956652688204/2121536837930169/?type=3&theater
0
Jaga? Przecież oni obecnie grają jeszcze gorzej niż Lech i Legia.
0
Najlepiej znajdź znajdź ten "kąd".
0
Idź do kasy przed samym meczem. Wtedy będą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika