1

La Rambla żądałaby jego głowy.

0

Żadnego symbolu Kozaków tam nie widzę.

0

W lepszej jakości kręcone były kroniki III Rzeszy.

0

Gra fair. Samobój za samobója.

3

Będzie jeszcze większy przemiał słabych drużyn. Jak już robić baraż to 3 miejsce z 1ligi z 14 z esa.

23

Marca jakoś nie robi tabeli ligi od czasu powrotu ZZ?

0

USA kiedyś fajnie grały pod jego wodzą, oczywiście na miarę ich możliwości.

1

To masz jeszcze 5 lat na pierwszy obrazek.

9

Jemu zawsze brakuje rytmu, a praktycznie nigdy nie zawodzi.

0

Nie jeden błąd dzisiaj, a co najmniej 3, które powinny się zakończyć stratą gola.

13

No i Miranda dopełnił swój słaby występ.

0

W pierwszej połowie objeżdżany niemal w każdej akcji, drugi gol po jego złamaniu linii spalonego, w ataku nie istnieje.

0

Chyba najsłabszy na boisku.

0

Nie kurła, tylko spóźniony z wyjściem Miranda. Cała obrona idzie równo do przodu a ten kloc stoi i patrzy.

0

Masz na priv.

0

Wyprowadzenie piłki z obrony u naszych to jakaś parodia.

1

Teraz sprawdź ile obligacji wypuścił PiS i w jaki tempie wzrasta zadłużenia Skarbu Państwa. Obecnie dług wynosi ponad 960 mld, jak obejmowali władzę było około 840.

0

Czyli po prostu amerykańska whiskey...

0

No tak, bo to w końcu whiskEy :)

4

No i?
Bo nie wiem do czego się odnosisz.

3

Co to ma te tego, że liga jest żałosna? Wyniki na poziomie większości lig w Europie. W wielu meczach Barcelony tylko Alba biegał szybciej.

0

Serio myślisz, że to jakkolwiek działa?

0

Możliwe. W danych tego Lenarta nic się nie zgadza.

0

Tutaj akurat transfermarkt się myli :)

0

Jaki kraj taki var:)

0

Te wczoraj to było jakiś tydzień temu.

0

Weź pod uwagę, że nie każdy nauczyciel ma te dodatki. Większość ma jeden lub dwa z tych, które wymieniłeś.

1

Skąd pomysł, że pisały to te same osoby?

6

Który z nich to przydomek?

0

Nie wiem dlaczego przeczytałam, że zdobędzie zamiast zobaczy:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?