mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
La Rambla żądałaby jego głowy.
0
Żadnego symbolu Kozaków tam nie widzę.
0
W lepszej jakości kręcone były kroniki III Rzeszy.
0
Gra fair. Samobój za samobója.
3
Będzie jeszcze większy przemiał słabych drużyn. Jak już robić baraż to 3 miejsce z 1ligi z 14 z esa.
23
Marca jakoś nie robi tabeli ligi od czasu powrotu ZZ?
0
USA kiedyś fajnie grały pod jego wodzą, oczywiście na miarę ich możliwości.
1
To masz jeszcze 5 lat na pierwszy obrazek.
9
Jemu zawsze brakuje rytmu, a praktycznie nigdy nie zawodzi.
0
Nie jeden błąd dzisiaj, a co najmniej 3, które powinny się zakończyć stratą gola.
13
No i Miranda dopełnił swój słaby występ.
0
W pierwszej połowie objeżdżany niemal w każdej akcji, drugi gol po jego złamaniu linii spalonego, w ataku nie istnieje.
0
Chyba najsłabszy na boisku.
0
Nie kurła, tylko spóźniony z wyjściem Miranda. Cała obrona idzie równo do przodu a ten kloc stoi i patrzy.
0
Masz na priv.
0
Wyprowadzenie piłki z obrony u naszych to jakaś parodia.
1
Teraz sprawdź ile obligacji wypuścił PiS i w jaki tempie wzrasta zadłużenia Skarbu Państwa. Obecnie dług wynosi ponad 960 mld, jak obejmowali władzę było około 840.
0
Czyli po prostu amerykańska whiskey...
0
No tak, bo to w końcu whiskEy :)
4
No i?
Bo nie wiem do czego się odnosisz.
3
Co to ma te tego, że liga jest żałosna? Wyniki na poziomie większości lig w Europie. W wielu meczach Barcelony tylko Alba biegał szybciej.
0
Serio myślisz, że to jakkolwiek działa?
0
Możliwe. W danych tego Lenarta nic się nie zgadza.
0
Tutaj akurat transfermarkt się myli :)
0
Jaki kraj taki var:)
0
Te wczoraj to było jakiś tydzień temu.
0
Weź pod uwagę, że nie każdy nauczyciel ma te dodatki. Większość ma jeden lub dwa z tych, które wymieniłeś.
1
Skąd pomysł, że pisały to te same osoby?
6
Który z nich to przydomek?
0
Nie wiem dlaczego przeczytałam, że zdobędzie zamiast zobaczy:)