mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dawid66 Niektórzy użutkownicy czyli którzy?
1
@Janiama W Polsce piłkarze zwalniają trenerów, w Hiszpanii utrzymują ich na posadach :)
0
@MarioVeB! Może i miał najlepszy sezon, ale tylko pod względem gry ofensywnej. W obronie bardzo często grał średnio lub słabo.
0
@staske Do sposobu gry Kloppa nie mamy zawodników. Nie widzę u nas nikogo, kto da radę grać z intensywnością jakiej wymaga Jurgen.
2
@Mathew86 Nie, Pep to po prostu bardzo dobry trener. Enrique jest co najwyżej niezły, jak pewnie 15-20 innych w Europie.
0
@Kajtek77 Chociażby tym, że zawsze jak w pierwszej połowie drużynie nie szło to zawsze Semedo był zmieniany jako pierwszy chociaż rzadko był najsłabszy. To dla zawodnika jasne wskazanie, że zawiódł. Po kilku takich meczach piłkarzowi siada psycha i boi się podejmować ryzyko na boisku, gra asekuracyjnie.
0
@MaFCB Piszesz jak naiwne dziecko. Jak zarabiasz pieniądze w milionach to je inwestujesz a nie wydajesz na codzienne życie. W takim przypadku mówienie o braku różnicy pomiędzy 20 i 50 mln jest co najmniej niezrozumiałe. Ramos na pewno ma masę pomysłów na działanie po zakończeniu kariery i liczy się dla niego każdy milion, nie mówiąc o 30. Facet wygrał już wszystko, nie jest dziwne, że na koniec chce pograć bez presji, za porządne pieniądze.
0
@Nano22 2-6 fajniejszy
0
@wiksxd Z tego co 3 meczu zrobią się łącznie 3 mecze.
33
Żewłakow w formie - "jest on dwa lata młodszy od swoich rówieśników".
0
@Grubson06 Myślę, że nikt nawet nie bierze pod uwagę zmiany trenera, więc żadnej decyzji nie będzie.
1
@Coutinho007 Żeby mógł przyjść Jurgen to trzeba wymienić 3/4 składu. U nas prawie nikt nie nadaje się do tak intensywnej gry jakiej on wymaga. Jego przyjście to całkowite odejście od stylu Barcelony. Jeszcze jak trenował BVB to mówił, że styl Barcy mu nie pasuje bo jest to wolne i nudne granie.
3
I zdjął Semedo, jedynego zawodnika, który w tym meczu wygrywał pojedynki 1 na 1.
1
@PatrychoO Kompromitacją byłoby danie 14mln rocznie nowemu zawodnikowi, który ma 19 lat.
0
@xVENUMx Męskich nie było?
0
" Jak on się musi czuć, oddali go do BVB żeby sprowadzić wielkiego Boatenga, który kopie się po czole"
To zdanie jest jednoznaczne, co tu inaczej rozumieć? Napisałeś wprost, że Paco odszedł żeby zrobić miejsce dla Boatenga.
To co miałeś na myśli to jedno, to co napisałeś to drugie.
0
Boateng nie przyszedł przypadkiem właśnie za Munira, a nie za Paco? Przy wypożyczeniu Paco nikt w Klubie nawet nie myślał o Boatengu.
0
Poszukaj, mają też na kołach 26.
0
Cicho. Grunt, że ma DNA klubu.
0
Kupiłem taki sam. Od dwóch lat jeździ i nic się nie dzieje. Używany jest praktycznie codziennie.
0
Mogli to zrobić bardziej subtelnie.
6
Masz mylne wrażenie. Ta konferencja nic nowego nie wniosła.
25
Ile można wałkować ten sam temat? Jest to jest, odejdzie to odejdzie. Dwa tygodnie marudzenia o to samo jest kompletnie bez sensu.
8
Wygląda jak koszulka Bayernu.
3
To chyba najgłupszy frazes związany w piłką nożną.
2
Remis nie da mistrzostwa Piastowi jeżeli Legia wygra ostatni mecz.
0
Bardzo możliwe, że tan zakład będzie wycofany. To, że Lech się podłoży jest niemal pewne.
0
Nie, 4 wizyty sztabu medycznego Jagi na boisku. Piastowi doliczyli 9 minut i nie płaczesz?
3
Lech zrobi wszytko żeby Legia nie była mistrzem. Piastowi można już pogratulować.
0
Z jego asystami jest ten problem, że często podawał do Suareza, który marnował akcje na potęgę. Gdyby nie kalectwo Luisa, to Semedo kilka asyst by miał.