0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

On nigdy nie był kluczowym graczem Interu. To, że grał w pierwszej 11 nie znaczy, że był kluczowy. Kluczowy to tam był/jest Icardi czy Perisic, ale nie Rafinha.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Garba można dostać :-)

0

Heheszki Marki?
Zobacz jaka tutaj była panika po remisie w Bilbao i zmniejszeniu przewagi nad Realem do 6 pkt.

0

Leży w Hiszpanii i Francji.

0

Człowieku nie chodzi tylko o ten mecz. Ostatnio Modric cały mecz latał za Arhurem i go kopał i nawet kartki nie dostał. Dzisiaj Ramos pada praktycznie bez kontaktu i jest faul, a ten pajac odchodzi ze swoim głupim uśmieszkiem. Atleti dostaje kartki bo Reguilon drze ryja przy minimalnym kontakcie.

1

On cały czas drze mordę przy minimalnym kontakcie.

13

Kolejny sezon to samo. Real płacze w mediach o sędziowanie i momentalnie mogą w meczach robić więcej niż rywal, a sędziowie robią wszystko, żeby ich nie skrzywdzić.

0

Kowal od dawna nie mówi tego co myśli, tylko to co jest kontrowersyjne i przynosi chwilowy rozgłos.

0

Wtedy graliśmy 442 a nie świętym dla większości tutaj 433. Do obecnego systemu Cou nie pasuje i nic tego nie zmieni.

0

Kto ma być zamiast Marcelo? Gaya i Firpo zagrali słabo, Alba przeciętnie. Wybrali najlepszego spośród słabych.

0

To byłoby dobre po warunkiem zniesienia dogrywek i wprowadzenia karnych bezpośrednio po meczu.

0

Gorzej od Cou nie zagra, więc to nie takie złe rozwiązanie.

2

Nie wiesz, że Polak zawsze chce być bardziej niemiecki niż sami Niemcy?

1

Polecam słownik. Wszystkim wyznawcą?

0

Chyba Wąsek...

0

W Hiszpanii też? Jak jest w oryginale listu?

2

Miał dziwny pociąg do wymachiwania nożami...

0

Ronaldo?

0

Są 4. Jest jeszcze obrońca z Kolumbii.

2

Oni są w Hiszpanii. Tam ręce w kieszeniach to nic niestosowanego.

0

Nie istnieje taki twór.

0

Śmierdzi to Nowoczesną bis.

0

Taki przepis był kiedyś, ale zlikwidowano go wiele lat temu. Teraz bramkarz w "5" jest traktowany jak zawodnik z pola. Niestety nadal niektórzy nasi "eksperci" telewizyjni się do tego nieistniejącego przepisu odwołują.

0

Rósł 10 lat...

0

https://www.transfermarkt.pl/carles-alena/profil/spieler/284854

Tutaj też masz datę do kiedy był graczem Barcy B, a od kiedy jest graczem pierwszej drużyny.

0

Nadanie numeru w Hiszpanii jest równoznaczne z rejestracją w składzie. Do 4 grudnia formalnie był zawodnikiem Barcelony B.
Wbij sobie do łba: "gracze zarejestrowani w pierwszej drużynie nie mogą grać w rezerwach". Alena do grudnia grał w 3 lidze, więc musiał być graczem rezerw. To, że trenował u EV nic nie znaczy, ważne jest gdzie grał.

0

Sportowa spółka akcyjna, o ile dobrze pamiętam.

0

Obie sprawy są całkowicie inne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?