mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
On nigdy nie był kluczowym graczem Interu. To, że grał w pierwszej 11 nie znaczy, że był kluczowy. Kluczowy to tam był/jest Icardi czy Perisic, ale nie Rafinha.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Garba można dostać :-)
0
Heheszki Marki?
Zobacz jaka tutaj była panika po remisie w Bilbao i zmniejszeniu przewagi nad Realem do 6 pkt.
0
Leży w Hiszpanii i Francji.
0
Człowieku nie chodzi tylko o ten mecz. Ostatnio Modric cały mecz latał za Arhurem i go kopał i nawet kartki nie dostał. Dzisiaj Ramos pada praktycznie bez kontaktu i jest faul, a ten pajac odchodzi ze swoim głupim uśmieszkiem. Atleti dostaje kartki bo Reguilon drze ryja przy minimalnym kontakcie.
1
On cały czas drze mordę przy minimalnym kontakcie.
13
Kolejny sezon to samo. Real płacze w mediach o sędziowanie i momentalnie mogą w meczach robić więcej niż rywal, a sędziowie robią wszystko, żeby ich nie skrzywdzić.
0
Kowal od dawna nie mówi tego co myśli, tylko to co jest kontrowersyjne i przynosi chwilowy rozgłos.
0
Wtedy graliśmy 442 a nie świętym dla większości tutaj 433. Do obecnego systemu Cou nie pasuje i nic tego nie zmieni.
0
Kto ma być zamiast Marcelo? Gaya i Firpo zagrali słabo, Alba przeciętnie. Wybrali najlepszego spośród słabych.
0
To byłoby dobre po warunkiem zniesienia dogrywek i wprowadzenia karnych bezpośrednio po meczu.
0
Gorzej od Cou nie zagra, więc to nie takie złe rozwiązanie.
2
Nie wiesz, że Polak zawsze chce być bardziej niemiecki niż sami Niemcy?
1
Polecam słownik. Wszystkim wyznawcą?
0
Chyba Wąsek...
0
W Hiszpanii też? Jak jest w oryginale listu?
2
Miał dziwny pociąg do wymachiwania nożami...
0
Ronaldo?
0
Są 4. Jest jeszcze obrońca z Kolumbii.
2
Oni są w Hiszpanii. Tam ręce w kieszeniach to nic niestosowanego.
0
Nie istnieje taki twór.
0
Śmierdzi to Nowoczesną bis.
0
Taki przepis był kiedyś, ale zlikwidowano go wiele lat temu. Teraz bramkarz w "5" jest traktowany jak zawodnik z pola. Niestety nadal niektórzy nasi "eksperci" telewizyjni się do tego nieistniejącego przepisu odwołują.
0
Rósł 10 lat...
0
https://www.transfermarkt.pl/carles-alena/profil/spieler/284854
Tutaj też masz datę do kiedy był graczem Barcy B, a od kiedy jest graczem pierwszej drużyny.
0
Nadanie numeru w Hiszpanii jest równoznaczne z rejestracją w składzie. Do 4 grudnia formalnie był zawodnikiem Barcelony B.
Wbij sobie do łba: "gracze zarejestrowani w pierwszej drużynie nie mogą grać w rezerwach". Alena do grudnia grał w 3 lidze, więc musiał być graczem rezerw. To, że trenował u EV nic nie znaczy, ważne jest gdzie grał.
0
Sportowa spółka akcyjna, o ile dobrze pamiętam.
0
Obie sprawy są całkowicie inne.