0

Naprawdę tego nie widzisz?

2

Samu niby nic nie zrobił, ale gadał i gadał, to też są prowokacje karane kartkami. Poza tym on ewidentnie ma jakiś problem, żeby godzić się z decyzjami sędziów, to nie pierwsza taka głupia kartka w tym sezonie.

14

Dembele na boisku od 1 minuty przeciwko tak gęstej obronie? On potrzebuje miejsca do gry. Gdyby grał od początku to zszedłby w 60 minucie po 20 stratach, których przy jego stylu gry nie dałoby się uniknąć.

1

Po golu to Atleti całkowicie się cofnęło i czekało na kontry, a nie zostało zepchnięte do obrony. Ławo jest mówić "atakować od 1 minuty", ale należy pamiętać, że na boisku jest też druga drużyna, która ma swój plan na mecz.

0

Jak będziesz chciała pisać w swojej pracy o ankieterach to nie piszesz, że dziękujesz "osobą".

0

Ten skład PSG wcale nie jest taki mocny. Pomoc jest raczej średnia, w obronie też raczej nie mają szału. Ich szczęściem jest słaba liga.

0

Bardziej niż takie obrazki śmieszą robione w nich błędy.

4

Przecież on grał na lewej pomocy, a nie lewej obronie.

0

Przyczyna jest prosta - brak regularnej gry. Traci najlepsze lata swojego rozwoju na siedzenie na ławce.

0

To jest raczej terminarz a nie kalendarz.

0

Kto pod kimś dołki kopie temu Pan Bóg daje, a kto rano wstaje ten w nie wpada.

7

Co znaczy "nawet Real"? Oni na ogół robią dobry biznes na transferach.

0

Urodzone cebulaki mające w genach narzekanie właśnie tacy są.

0

I w listopadzie sobie od przypomnieli, że mają wolne 10mln euro na sport? Przecież to zwykła PRowa zagrywka polityczna, żeby przykryć teksty Morawieckiego o kalece Kubicy.

0

Tijani to chociaż coś tam pograł.

1

Nie do końca. Gdyby te 10mln zostało w Orlenie to w części trafiłoby do budżetu w postaci podatku i dywidendy. Nie zmienia to faktu, że robienie z tego powodu afery jest bez sensu.

6

Co ma wspólnego z korupcją to, że dwóch kolesi w pis nie może się dogadać? Zadziałali na zasadzie "na złość mamie odmrożę sobie uszy".
Kałuża dostał stanowisko za swój głos, więc odniósł korzyść. To jest korupcja w czystej postaci. Jak nazwać to inaczej?

0

On nie jest i władzy. Jest zwykłym posłem, jakoś inni sobie radzą bez stada ochroniarzy.

1

Japończycy uważają harakiri za określenie obraźliwe. Zostało ono stworzone przez Amerykanów przez złe odczytanie znaków. Japończycy używają tyko okrślenia sepuku.

0

1 mecz na 4? Czasami nie mylisz zawodników?

0

Przecież w 2 połowie ten Leao robił z niego wiatrak w każdej akcji.

0

BB po dwóch odcinkach się rozkręcił?

0

Walczą o rozstawienie w pierwszym koszyku, niestety naszym kosztem.

1

Skoro już poruszyłeś temat abolicji indywidualnej, to powinieneś wiedzieć, że zdanie wśród prawników na temat jej stosowania w świetle konstytucji są podzielone. Wielu (jeżeli nie większość) uważa, że w naszym systemie prawnym jest ona niedopuszczalna.

Z kolei art. 139 Konstytucji mówi: "Prezydent Rzeczypospolitej stosuje prawo łaski. Prawa łaski nie stosuje się do osób skazanych przez Trybunał Stanu" - nie można tego art, dzielić na pół i przywoływać tylko jednej części, jako całość mówi o osobach skazanych. Kamiński nie był skazany prawomocnie, więc w świetle prawa był niewinny, co za tym idzie nie potrzebował(jeszcze) prawa łaski.
PS
Z prawa łaski nie korzystają skazani, lecz prezydent - tak znasz konstytucję, że przeinaczasz jej brzmienie.

1

Ty oglądałeś TVN? Nie pomyliło Ci się? Czy tylko tak teraz piszesz bo pasuje to do podparcia twojej teorii? Nie tobie oceniać kto jest w stanie co zrozumieć. Nie ma na tym forum osoby bardziej jednokierunkowej i zamkniętej na argumenty drugiej strony od Ciebie. Czytając twoje posty ma się wrażenie, że są żywcem wzięte z Gazety Polskiej czy "wSeci". Zero refleksji, tylko bezmyślne głoszenie linii jedynej słusznej władzy.

2

Każdy sędzia wydający wyroki nie po myśli pisu należy do kasty.

0

Uduszony...

0

Życie to nie fm. Taki numer przejdzie tylko raz.

0

Skąd takie mądrości bierzesz?

1

Bari Gotic, Muzeum czekolady, Font Magica, Wzgórze Montjuic, jak masz możliwość to wyjazd do Tossa de Mar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?