misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@lithotripter Niby inflacja jest, a tak poszło w dół? Kiedyś było 25.000$
1
@MesQueUnClub_87 Flying away meme.
0
@robsesh Sądzę, że on Ci tutaj nie odpowie.
0
@kibicblaugrany Ciekawy jestem, jaki odsetek osób zrozumiał pierwszy post. Bo poniektórych wpisach wydaje się, że niewielki.
6
@Hosh Nawet nie przewijam w dół, tylko herbuje, bo wiem dokąd to zmierza.
0
@Culer9002 Podziękował, myślałem że nadal to się będzie wyświetlać, mogłem sprawdzić.
1
Da się jakoś na twitterze zablokować ten syf? Bo mi całego home zawaliło, a nawet tego nie śledzę. Ktoś, coś?
https://x.com/elonmusk/status/1930718684819112251
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Kilku? Poza Hujisenem, który jeszcze nie zagrał sekundy w Realu, chyba nie ma nikogo w tym momencie.
0
@FcPortoFan1999 Damy radę Mołdawii? Zapłacą rachunek za dwa ostatnie mecze z nimi?
2
Wiem, że Hiszpania przy 5:1 wykonała typowe zmiany dla tego wyniku, ale jest też coś jeszcze zszedł Dembele. Wygląda, że duet Dembel Mbappe się nie sprawdza, szczegolnie teraz gdy LM dla PSG weszła jednemu z nich na ego. Nie oddał karnego, jak wie, że kolega walczy jeszcze o ZP – ogólnie chyba za bardzo się tam nie lubią... to może grzebać tę reprezentację na wielkich turniejach.
3
@bart_azz Bo większa motywacja niż Liga Narodów.
1
@PatWhat Uważam, że czy wybiorą Yamala, czy Raphe, czy Dembele, to nie będzie można mówić o jakiejś mega kontrowersji.
2
Na TVP do 20 minuty o dominacji Francji, w 26 "orkiestra bez nut". Kekw.
1
Hiszpania zrobi Francji, to co PSG Interowi? Oby.
8
Tylko Pedri zszedł niżej.
0
@Stinger_ Ile już takich miało być? Najlepsza to była Odegaard vs Halilovic.
1
@Jakchcesz Szydera z Madrytu.
2
@Arden Z tego co czytałem, badania potwierdzają występowanie chromosomu Y, tylko to w sumie nie musi o niczym świadczyć. Istnieją zaburzenia jak np. zespół Swyera i kobieta będzie mieć chromosom Y. Problem jest taki, że płeć biologiczna jest zero-jedynkowa, trzeba albo kogoś przypisać do grupy męskiej, albo żeńskiej, a robi się to na podstawie 10 kryteriów: https://pl.wikipedia.org/wiki/P%C5%82e%C4%87#P%C5%82e%C4%87_cz%C5%82owieka
Co jak spełniasz 5 dla męskiej, a 5 dla żeńskiej? Mnie przekonują zdjęcia z dzieciństwa:
https://www.timesnownews.com/world/imane-khelifs-childhood-photos-emerge-amid-olympic-gender-row-article-112232839
1
@FCBparasiempre Jest to w sumie ciekawy temat, bo Barcelona wygrywała Ligę Mistrzów w latach 2008/2009 oraz 2010/2011. W 2009/2010 przerwał to Inter pod wodzą Mourinho właśnie. Można dywagować, czy z taką paką i bez tamtego Interu dałby radę to zrobić, ale sądzę, że on by się szybko skonfliktował z zespołem i mogła być maks 1 LM.
0
@AlphaNumeric Żyjemy w takim grajdole, że jakby startowała Skłodowska-Curie na ten urząd to by wybrali kibola xD
0
@Coutinho007 Nagłówek mi przypomniał, że w tym roku 15 rocznica libacji na skwerku.
2
@Hosh Nie no, trzeba podzielić Koreę Południową, na Koreę Południowo-Zachodnią i Południowo-Wschodnią, żeby każda miała swojego prezydenta.
0
@Klejnot_Nilu Czy trauma permamentna – to znaczy wieczna, ale gęsta?
0
@MessiForeverTheBest W sumie, gdyby nie to, że mu piłka wyleciała z rąk na początku i nie rzucił się przy strzale, co poszedł obok, to by niektórych tu skręciło.
1
@Gibbon_FCB Dobra, dobra – kupon Ci wszedł.
1
@AssisMoreira Prowokacyjne powiem, ale imho odpadną po wyjściu z grupy. Gdzie byłeś jak Cie nie było?
4
Kąsensało podłącza do tlenu wiele kuponów.
1
@Gibbon_FCB Dziś czwarty. Dotrwasz do końca miesiąca?
0
Stegen broni potężny kiks.
3
@Arden W sumie ciekawe jak sobie poradzi przy wysokiej obronie Flicka, mam tylko nadzieje, że nie będzie sprzedawany w grudniu.