5

Eh.... metr przed kiblem.

5

@El Plutoninho Oficjalne: Barcelona na dnie > Auckland.

2

Polki na 1:0, ale rajd.

6

@Danny Gaucho Zdobył trofeum, osiadł na laurach. Typowe.

1

@Adran360 Müller milch.

3

Polki w sumie się postawiły, szkoda tego rykoszetu w poprzeczkę, bo mecz całkiem wyrównany.

2

@FcPortoFan1999 Pewnie tak zrobię, jak już Bayern będzie obijał biednych Australijczyków 3:0 do przerwy.
@mr Barca To już było w sb/nd 180km rowerem, teraz czas na regenerację.
@Pnog37 To jest jakiś e-sport? Życzę dobrej zabawy, ale to nie dla mnie :(

0

Bayern Monachium – Auckland City, czy żeńskie U19?

9

@CurryTheGoat30 Założe się, że w meczach z nami będzie załączał tryb Kameniego.

2

@Eric_Abidal_22 Pomnik można postawić, najwyżej się go zburzy, a gruzem będzie kamienować (byłego) uhonorowanego.

10

@LambiPL 10:38, alkohol wjeżdża niewąsko. Syty głodnego nie zrozumie.

6

Ciekawostka. List polecający, jaki wystawił opiekun naukowy Johnowi Nashowi celem zarekomendowania go władzom uniwersytetu w Princeton. Bez zbędnego pierdololo.


2

@Deathwing112 Nie wiem, kto jest złym, ale warto przypomnieć, że przed rewolucją Iran utrzymywał stosunki dyplomatyczne z Izraelem. Zmieniło się to w momencie dorwania się do władzy skrajnych religijnych oszołomów. Warto to przemyśleć.

0

@FcPortoFan1999 To taka ciekawostka, w roku zawsze będzie co najmniej jeden piątek trzynastego, ale maksymalnie trzy.

0

@RosjaninBut Jemu ktoś prowadzi to konto, czy faktycznie 80-letni dziadek wdaje się w internecie w smarkate pyskówki?

0

@CurryTheGoat30 Wystarczy, że Probierz poleciał.

2

@clyde Nie sądzę, żeby kremy z filtrem coś pomogły na "ciepło". One zabezpieczają przed promieniowaniem UV, natomiast ciepło wynika z właściwości absorpcji danej materii. Fizycznie to, że oko postrzega kolory, nie wiąże się stricte z tym, że coś te kolory posiada, tylko różne reaguje ze światłem. Im coś pochłania więcej światła tym będzie ciemniejsze, i będzie się też bardziej nagrzewać, a im mniej tym jest jaśniejsze i będzie mniej. Dlatego też cieplej latem w czarnym kolorze ubrań niż w białym. Jedyne sensowne rozwiązanie to czymś cienkim i jasnym przykryć tatuaże.

9

Każdy znał kogoś takiego w szkole średniej.


0

@Kozinho. @directedbyfcb To raczej dużo zależeć będzie od nowego trenera. On wybierze.

3

@kubix05 najlepiej wchodzi z farfalle

2

@Kapitan hawk Kurde, jak to wszystko zapierdziela...

0

2

Cracovia > Polska?

1

@FCBparasiempre Teraz już związany z reprezentacją Brazylii :-)

2

@blakkudium Fejk. Lewy jadłby chipsy z jarmużu, popijając szejkiem szpinakowym.

0

@esem91 Mamy mundial 4K: Kolumbia, Kazań, Klęska, a czwarte "K" proszę sobie dopisać. To jedyne 4K, na jakie można zawsze liczyć.

2

@macio_944 Musimy wszyscy solidarnie cierpieć.

16

@Danny Gaucho Żadnego odebrania opaski nie było, odebranie opaski wymyśliliście Wy, dziennikarze.

24

Lewy chciał, żeby na zgrupowaniach kadra nocowała w hotelach z takimi bramkami obrotowymi. Chyba słusznie się go pozbyli?


6

@don'T.R.I.P.e Zamiast prosa bierz pszenicę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?