0

@bartekvisca Uwielbiam kibiców, którzy w imię udowodnienia jakichś racji życzą reprezentacji własnego kraju porażki.

0

@directedbyfcb Nie no co ty, to byłby grający trener, gdyby miała decydować tutejsza społeczność: https://static.wirtualnemedia.pl/media/top/dzikitrener-655.jpg
Pamiętam zachwyty nad Herve Renardem, po jego wydzieraniu się, które "odmieniło" Arabię Saudyjską w 2022.

1

Ciekawy wątek, dla osób interesujących się tematami AGI. Trzeba otworzyć nitkę z oryginalnego postu.



Tutaj jeszcze cały dokument: https://ml-site.cdn-apple.com/papers/the-illusion-of-thinking.pdf

6

@Kgorecki2500 Trzeba znaleźć jeszcze 5 i robimy awans na MŚ.

0

@ProMILs Patofutbol byłby i tak, Lewemu trzeba dograć, to nie jest Messi, Yamal, czy nawet Ibra z młodości, że w dryblingu minie 3 zawodników. Tworzenie podprogowej narracji, że z Lewym zagralibyśmy fajną piłkę to bredzenie.

0

@VegetaPolska Naiwne. Dostał złote góry od Flamengo względem tego co zarabiał w Polsce i ofajdał zbroję przed barażem z Rosją, chichot losu chciał, że baraż się nie odbył.

0

@JordiAlbion Spróbuje zgadnąć, byłeś też zwolennikiem powrotu Neymara, po tym jak opluł Barcelonę?

2

@Faro Dokładnie tak było, zapłacił odszkodowanie, bo dostał dobrą ofertę od Flamengo i scykał przed barażami. Nie wiem, jak można go wielbić.

1

@mekston w LN grają te zespoły co na Euro, to jest zależność tranzytywna.

2

Podsumuję aferę kadrową, moim subiektywnym ujęciem. Probierz powiedział, żeby Lewy "oddawał fartucha", Lewy odegrał drama queen. Jak ktoś chce się bawić w przeróbki, ten template chyba się nada: https://imgflip.com/memegenerator/446907199/Two-retards-fighting

0

Just Morata things.

1

@PatrychoO Probierz przegrał "u siebie".

0

@Bobo25 Jak się Polska nie załapie na baraże, to będzie spin, że to przez konflikt z Lewym. To czy on zagra, czy nie w tej kadrze zmienia outcome o 360°.

0

@Lewangoooolsky Kierując się tymi kryteriami, to nie ma piłkarza w kadrze Polski, który by je spełniał.

3

Prawdziwe legendy swojej kadry strzelają Hiszpanii, tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@CurryTheGoat30 w 2066?

0

@FCBparasiempre Miałem na myśli Mourinho. W sensie czy byłby w stanie wtedy zrobić 3xLM z rzędu, gdyby wybrali jego a nie Guardiole. Inter by mu wtedy raczej nie przeszkodził, ale zakładam tę "konfliktową naturę" Portugalczyka. Też odpisuje dopiero teraz bo rowerowy weekend :-)

1

@Andi18 śnij o wielkiej repce.

4

Rewanż za eliminacje ✅️

0

@ProMILs Była przegrana i remis, więc jest progres ewidentny.

4

Haaland miał nie być w Topce historii przez słabą repkę, oh well...

0

@Cvzx od Fina chyba też.

0

Jak obstawiacie szanse reprezentacji naszego kraju z Finlandią?

0

Lewy na trybunach tam, gdzie jego miejsce #teamAlex.

3

Owczarek Niemiecki, który ma więcej hajsu niż Ty.


Nie wiem, co zrobić z tą informacją, więc idę dalej żyć moim biednym życiem.

5

@Bocheno1 Ale tam chyba głosuje 100 dziennikarzy z 100 krajów według rankingu FIFA.

1

@RoberDzik No dla jabłek, które nie są regularne to ciężko, ale jeśli pytasz o kulę, to ściąć tyle od góry, żeby 2 dolne części miały 2/3, a dwie górne po 1/3 - i będzie to około 0.77 promienia. Tutaj wyliczenia:


1

Bawi za każdym razem


2

@Jakchcesz Tutaj to bardziej Betelgeza, bo zaraz wybuchnie. Badum tsss.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?