0

@kanver_ ??? Odtwórz filmik, Korwin się wypowiada z mównicy xDDD

0

@Safrani cokolwiek tak, ale bzdety o tym, że:
- Rosją dąży do pokoju,
- Denazyfikuje Ukrainę,
- A anglosasi rozpętali 2 WŚ,
to chyba trochę za dużo.

0

@Foton Nie kupuje miksu sałat bo w przeliczeniu na gramaturę jest drogi. Wolę zwykła lodową.

0

Głoszenie propagandy Kremla, co o tym sądzicie? Swoją drogą ciekawie się tego Korwina pozbyli.


1

@Sulimo Jak to mówią: ciężkie się wylosowało.

0

@Foton Akurat ten syf w postaci czipsów to powinien i 50 kosztować, może nikt by tego badziewia nie kupował.

3

Dobra dość, bo na Śląsku oczy mi krwawią. Może i okładka ma 22 lata, ale ciągle aktualna. https://cdn.laczynaspilka.pl/cms2/prod/sites/default/files/styles/bpp_small/public/2019-11/IMG-0215.jpg

1

@Katalończyk 99 Nie w tej lidze...

1

@Douglas De Jong robi uber combo z odroczeń.

2

@Trojanek23 A moim zdaniem nawet Messi nie jest niezastąpiony. Takie myślenie, że nie da się zastąpić kogoś, to wyrządzanie długofalowej szkody drużynie.

0

@mr Barca @TheNekro94 tak, chodziło o populację świata, może do USA byłoby lepiej załączyć proporcję z tego kraju, ale nie wiem czy będzie bardzo duża różnica, ze względu na panujący tam miks kulturowy.

Dodałem.

1

Ciekawostka na dziś. Mimo, że tylko 8% populacji światowej oraz 27% w samym USA (stan na dziś) ma niebieskie oczy, to właśnie ten kolor oczu miała zdecydowana większość prezydentów USA.


5

@Gaz IMHO przyszedł za późno.

2

@FCBparasiempre może i jest to w pewnym sensie anegdotycznym historia, ale pokazuje, że nie ma co płakać po jednym piłkarzu. Nie ma ludzi niezastąpionych.

0

@SawneyBean A dobra, teraz już rozumiem o co Ci chodziło. Z tym się zgadzam. Po prostu próbowałem ustalić co napisałeś w pierwszym poście, bo można to zrozumieć w dwujnasób.

0

@SawneyBean Nie zrozumiałem Twojego posta. PP są bez sensu, bo nie da się ich odzyskać, ale je robia. Czy chodzi o to, że Ci gdzieś przytwierdzają je? Bo z tym się nie spotkałem, one głównie są przy kosmetykach.

0

@mkord zmieniła się technologia. Dlaczego przez lata sir Isaac Newton wmawiał głupoty ludziom o grawitacji, jak Albert Einstein miał rację?

0

Zatrważa mnie świadomość ludzi (a raczej jej brak), gdy czytam po raz kolejny o tym, że przytwierdzenie korka do butelki nie ma sensu. W tym momencie te nakrętki to wypisz-wymaluj "kradzież" pieniędzy z OFE. Z jednej strony rządzący chyba niedostatecznie wytłumaczyli co i jak, z drugiej zaś mało rozgarnięci ludzie.
https://www.portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/zakretki-przytwierdzone-do-butelek-maja-sens-prosze-ich-nie-odrywac,543236.html

1

@chosenone w sumie już po 13.

@ProMILs nie cofamy się, tylko wracamy do tradycyjnych wartości.

0

@Cochise ja jakoś nie przepadam za big three.

0

@Katalończyk 99 w kosmos polecieliśmy przed 1999, a o tych dwóch ktoś naprawdę bredził wtedy?

1

@Yamal_Williams Teraz tylko poczekać, aż ktoś nagra jak małpa pije z takiej butelki i będziemy mieli pełny obraz części społeczeństwa.

0

@Ghostface Odnośnie pierwszego akapitu to nie wiem czy cytat jest losowy - to już pozostawiam Twojej ocenie, gdyż co do zasady ludzie są słabym generatorem losowości. Pana profesora kojarzę z programów TV o tematyce pop-science, a cytat wrzuciłem, bo został przytoczony w pierwszą rocznicę śmierci przez profil, który śledzę. Czy to losowe, czy nie, którz to wie. W tygodniu zapewne spotykam z 5 cytatów negujące istnienie bytów nadprzyrodzonych, które mógłbym wrzucić i ich nie wrzucałem.

Co do drugiego akapitu to nie mogę się zgodzić. Dzięki nauce każde stulecie odbiera coraz więcej kompetencji tzw. bogom/bogowi i przypisuje je naturze. Np. kiedyś wierzono, że ogień czy wyładowania atmosferyczne to dzieło czy dar tego czy innego boga. Kierunek w tym przypadku zawsze jest taki sam nauka odbiera coś przypisanego bogu i przypisuje to naturze, nigdy na odwrót. Stąd logicznym jest uważać, że natura jest bardziej prawdopodobnym "bogiem", niż ten niewidzialny.

0

@Iniesta997 dziwne, bo jak zapytam islamistę usłyszę coś zupełnie innego. Jezus był maks prorokiem, a nie żadnym synem bożym. Możesz przytoczyć te obalenia?

0

@Iniesta997 Oczywiście, że tak, ale poddaje w dużą wątpliwość w którego boga wierzyć, a jeśli prawdopodobieństwo, że każda ze sprzecznych ze sobą religii jest równie prawdziwa okazuje się, że istnienie boga jest w granicach błędu statystycznego.

Konkretnie np. jednym z nich jest mnogość bóstw w danej religii. Np. Religie takie jak chrześcijańska czy islamska wprost w swoich dogmatach stwierdzają, że jest jeden "bóg". Jak ten podstawowy dogmat ma się np. do buddyzmu, czy shintoizmu? Czy istnienie Allaha jest bardziej prawdopodobne od Tsukuyomi?

0

@Ghostface Nie rozumiem zupełnie Twojego wpisu w kontekście cytatu.

A co do samej wiary w "Boga", to w którego? Bo na oko będzie pewnie ze 100 religii, które mają sprzeczne podstawowe założenia.

1

Podsumowanie irracjonalności zachowań ludzkich przez astrofizyka, Huberta Reevesa.


0

@okiemtypera_lucaxx95 wuj z typami, ja ciągle czekam na sequel powieści o Ukraińcu, co (prawie) podróżował koleją.

0

@Szklaner Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...

8

@Safrani o tej porze roku czytanie wiadomości, to strata czasu do kwadratu.

@KamQiX czyli w zasadzie mamy dwóch trenerów, a płacimy jednemu. Laporta to ma łeb na karku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?