0

25% planu zrealizowane.

1

@maroon Biblijnej tradycji musi się stać zadość.

0

@Sysia11 mówię o najbliższej w sensie.

0

@Rewolucja123 pomarzyć można.

1

@Comentateiro Crêpe.

0

@Nazio_87 zmiany to może nie.

0

España się nie zatrzymuje.

2

Oby kontuzje omijały Dżamala. Złoty chłopak.

0

@MesQueUnClub22 syndrom Howarda Webba. Oszukał miejscowych, zgodnie z przepisami.

0

@Xpert77 Oczywiście, że każda jest, a Mentzen w świetny sposób skapitalizował swój fejm. Co do tego nie ma wątpliwości, ale nie o tym jest wpis. Mnie śmieszą jego fanatycy.

0

Naprawdę byli tacy ludzie, co dali się na to nabrać i inwestowali tam oszczędności życia? :D

https://x.com/TonyChin69/status/1810636325592105228

W sumie gratulacje dla Mentzena, że kolejny raz wychędożył część twardego elektoratu. Nie wiem czy poza Tuskiem i Kaczyńskim komuś się tyle razy udało napluć w twarz, a fanatycy dalej jedzą mu z ręki.

1

@FCBparasiempre Pamiętny finał, z jeszcze bardziej zapamiętaną "główką".

4

@barcelonaLM No to elo.

1

@FcPortoFan1999 Z jakieś półroku wcześniej zagrali gładkie 3:0, jeżeli mnie pamięć nie myli, więc tu się nie dziwię.

2

@Pawel13sz Jak dla mnie z Ekwadorem. Nagłówek Wstyd, Żenada, Kompromitacja, Hańba, Frajerstwo. Nie wracajcie do domu nie wziął się z nikąd. 1:0 z Łotwą też wysoko.

6

@Barcasub tutaj to tylko o zapijaniu.

1

@Karzel No właśnie Zastanawiam się nad trasami 40 minut, ale tam chyba się kiedyś udało xP

2

Ciekawostka na dziś.

O japońskich shinkansenach słyszał raczej każdy. Pociągi-pociski jeżdżą tam już 60 lat i w tym czasie przewiozły około 6,4 miliarda pasażerów oraz odnotowały średnie opóźnienie 54 sekund na przejazd.



Zastanawiam się czy w Polsce na średniej ~2h trasie udało się, żebym chociaż raz przejechał z opóźnieniem poniżej minuty, ale chyba bez szans.

4

@DonAndresFCB Jeżeli upłynęło już trochę czasu, to powinieneś to łatwo odnaleźć przy pomocy Advanced Search Google'a, bo już to zaindeksował.
https://www.google.com/advanced_search

W "witryna lub domena" zawęź do fcbarca.com i jak pamiętasz co mniej więcej pisałeś, to powinieneś to znaleźć.

1

@Tasde Warto też dodać, że w związku atakiem na TT uruchomiły się troll konta, które wizytą Zełeńskiego w PL odwracając od tego uwagę.


0

@vangoor Co wyjęli z kontekstu to ich...

0

@blakkudium wiadomo w roli kogo? Czy to znowu posadki po znajomości?

0

@Barcanajlepszyteam Fatalne wieści. Rakiet wycelowanych w Polskę od Rosji nie powinno się wogóle zestrzeliwywać. One niosą konserwatyzm, antywokeizm i zapewne trafią jakiegoś wyborcę Lewicy.

0

@ProMILs Girona jest według jakiegoś źródła chętna na Oriola za uczciwą cenę - czytaj darmo - inni zapewne nie chcą go nawet za tyle, może za dopłatą i pokryciem części pensji. Także ciężko w takiej sytuacji mówić o jakiejś pozycji negocjacyjnej, a jak można kogoś sprzedać, kiedy jest coś wart np. przed serią kontuzji jak Umtiti czy Fati, to dmuchamy na zimne, bo może nowy Messi. Ciężko tak coś zrobić.

1

@maroon Dla mnie zaskoczeniem jest, że mimo wszystko w TOP 10 nie ma USA.

1

@Zoker Panele fotowoltaiczne na dach stadionu montujemy w gratisie do Oriola.

0

@Fake69 Tych niepotrzebnych nikt nie chce kupić, tych potrzebnych nikt nie chce sprzedać. Standardzik.

0

Ciekawe dane co do dobrowolnej relokacji. Może niezbyt dokładne, bo to tylko szukanie frazy w kontekście przeprowadzki do danego kraju w Google, ale zawsze to coś.


0

@ObiwanKenobi Nie wiem jakie Wy masz na myśli, ale ja kisnę z gościa, który nawet nie wie, że go wyrzucili. Parafrazując:
- Jeżeli Mentzen z Bosakiem nie zmienią zdania, to zostaję.
- A co powiedzieli?
- Żebym wy.....

1

@Lucerfi To raczej normalne, że swój liże swojego. Centrum raczej obojętne, a prawica w krzyk. Czyli to co byłoby przy odwrotnych wynikach w drugą stronę zapewne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?