2

@Ojciec5tkidzieci Biorąc pod uwagę stosunek Franciszka do wojny na Ukrainie, to ja nie wiem czy bycie agentem Watykanu, wyklucza służebność wobec Rosji. :D
https://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art39979381-po-slowach-papieza-o-ukraincach-i-bialej-fladze-teraz-watykan-mowi-o-rosji

0

@Kgorecki2500 Co w tym jest wspaniałego? Przecież to tylko dopełnia ciągle ten obrazek przez kolejne absurdy.


10

@Lucyfffer "nic nie przeżywam tylko mnie wk..." xD

4

@JimMorrisonFCB wszystkie transfery mogą nie wypalić, wszyscy ze szkółki też. Czas rozwiązać klub.

2

@Popitek12 @macio_944 jest i spin.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@adamek20151 zaraz będzie jakiś spin, że w historii, bo Messi to przeszłość. Trzeba zaczekać taktycznie.

2

Ziomek z 15 ładnie palił nic nie robiąc. Bywa.

Edit. W sumie to łamał, ale tak.

5

Przy Turcji pominięto ważny szczegół, grają u siebie.

0

@Rust_Cohle Teraz to ja nie jestem pewny, czy Holandia ich pyknie xD

0

TURCJO, co ty robisz? Kompaktowa defensywa i stałe fragmenty górą.

1

@Rust_Cohle zwracam honor xD

0

@Rust_Cohle Na turnieju grają całkiem konkretnie, moim zdaniem są lepsi niż się wydaje i jeśli przejdą, awans Holandii dalej nie jest taki pewny, co już pokazali.

1

@Faro Nierealne, ale fajnie byłoby.

1

@maroon Oni liczą, że Barcelona ma 4 puchary.

3

Na pohybel hejterom, legendarna "4" Barcelony, jeden z najbardziej bramkostrzelnych obrońców w historii, przechodzi dalej.

1

@escarabajo Tzn. Założyłem, że pytanie było o zbiorkom, ale tak taksą lepiej od Okopowej podjechać.

2

@clyde imho lepiej jeśli niechcesz się przesiadać, to podjechać i kawałek podejść, niż to co mówi @escarabajo . Wsiadasz w 103 na pętli na Zachodnim, wysiadasz na Tatarskiej (ulica i nazwa przystanku) idziesz do przodu kawałek, aż drogą rozwidla się w kształcie T. Skręcasz w prawo i idziesz aż do kościoła (brama św. Honoraty). Spacer to z 10-15 minut.

0

@draxidox No ale jak to co piszesz, ma się do słusznej uwagi? Podniesiono plusa, a inflacja zmalała (nie mylić ze spadkiem cen). Przecież powinno wyjść inaczej.

0

Holandia czy Rumunia? Jak myślicie, kto to weźmie?

3

That the picture @mekston painted.

2

Kris wyznaczył trend. No nic, gratki @Popitek12

0

Mental. To się po prostu ma.

3

Ale psycha teraz sitting.

1

Komentator się przejęzyczył. On nie wypracował karnego dla Portugalii, tylko dla Crisa.

0

Crisowi już nie wchodzą nawet wolne przy rozstąpionym murze, słabo.

1

@barcanawieki u mnie już kawa wleciała do meczu.

0

@ArterkHD Turcją Gruzja, czy mecze Hiszpanów były spoko.

1

@MesQueUnClub96 Mbappe jest jednowymiarowy, na autobusy La Liga może nie być różowo dla niego.

0

@JUNIORcom Nie wiem. Zapytam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?