misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 Tak wiem, co to znaczy wycofać. Prawo nie obowiązuje wstecz. Do wniosku jakie piszesz mogła dojść przed zmianą w prawie i? I jak jesteś na przegranej pozycji mając domniemanie niewinności...
1
@Katalończyk 99 Ale przecież do momentu w którym zgoda nie była wycofana to nie jest gwałt. Gdzie Ty masz jakieś traktowanie jak idiotę oraz samowolkę.
3
@RosjaninBut Nie rozumiem. Jak kobieta w trakcie przestała się czuć komfortowo i chce przerwać, to Ty i tak będziesz "jechał" dalej? Skąd Wy się bierzecie? Serio pytam.
5
@Uukasz_93 Typ trzyma 200 złoty, dobre te zasiłki.
1
@Tasde znam ten cytat z chemią molekularną i fizyką kwantową, ale tak.
0
@Kazragore W sumie nigdy się nie zastanawiałem, ale faktycznie początkowo leciało to na RTL7, więc z dostępnością w zależności od rejonu Polski mogło być różnie.
0
@TheNekro94 Dania, to dźwięczna siostra Tanii.
2
@Szalik @Kgorecki2500 dzieciaki lat 90 pamiętajo.
0
@Tasde Nieskuteczność, to synonim tego meczu.
30
Dziś mija 37 lat, od kiedy wyemitowano pierwszy odcinek "Dragon Ball" w japońskiej telewizji.
0
@Mixtape i mówi, "po prostu Musiale"m.
1
@!34RC3!_0N4 To może jeszcze ktoś się wypowie, ale mówię jak to u mnie wyglądało. Nigdy nie patrzyłem na socjale. Wykończenie łazienki - robił u kolegi. Podłoga, u rodziny. Szafki na wymiar, też znajomi.
0
@!34RC3!_0N4 Z reguły biorę z polecenia, bo robił coś u znajomych.
Więc odpowiadając na pytanie, NIE. Na oko 3/4 patrząc po wieku raczej nie ma "sociali".
2
@kulek22 4 miejsce - welcome to?
0
@MesQueUnClub96 dla kogoś będzie, dla kogoś nie.
4
Ponieważ przerwali mecz i pada grad, to taka ciekawostka. Dlaczego grad pada akurat latem? Kiedy jest bardzo ciepło, ciepłe powietrze gwałtownie wypycha krople wody z powietrza do góry. Czasem nawet na 15km i wyżej. Tam gwałtownie się schładzaja, zamieniając w lód.
0
@BartqRKO Tak, jak piorun trafił graczy.
0
Czemu nie wiadomo o co chodzi xD?
0
@Kgorecki2500 Dobra pizza z ananasem ok, ale w kostce... To jest serio chore...
4
@fart czy ktoś w Polsce po 82 grał?
2
@LM10GOAT weź rób dobrą minę do złej gry. Mówiłeś, który finał? Nie. Będziesz miał kiedyś rację.
1
@Ojciec5tkidzieci Lewy odbanował numer.
1
Sądziłem, że Włochy będą się męczyć i wygrają w bólach. 50% weszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14567250#comment-14567253
1
Ale golazzzzzzo.
0
Francja taka dobra, czy już myśleliśmy, że mecz sam się wygra?
0
Fornal ma ciężką rękę.
0
@derlysy1979 Przynajmniej rozbieżny.
0
@Krzysiek_FCB Włosi wymęczą.
0
@derlysy1979 Po to masz telewizor laptop i telefon. Lecą 3 równolegle za 20 minut.
0
@Hindus Nie ma to jak napisać autoporadę.