0

@Katalończyk 99 Tak wiem, co to znaczy wycofać. Prawo nie obowiązuje wstecz. Do wniosku jakie piszesz mogła dojść przed zmianą w prawie i? I jak jesteś na przegranej pozycji mając domniemanie niewinności...

1

@Katalończyk 99 Ale przecież do momentu w którym zgoda nie była wycofana to nie jest gwałt. Gdzie Ty masz jakieś traktowanie jak idiotę oraz samowolkę.

3

@RosjaninBut Nie rozumiem. Jak kobieta w trakcie przestała się czuć komfortowo i chce przerwać, to Ty i tak będziesz "jechał" dalej? Skąd Wy się bierzecie? Serio pytam.

5

@Uukasz_93 Typ trzyma 200 złoty, dobre te zasiłki.

1

@Tasde znam ten cytat z chemią molekularną i fizyką kwantową, ale tak.

0

@Kazragore W sumie nigdy się nie zastanawiałem, ale faktycznie początkowo leciało to na RTL7, więc z dostępnością w zależności od rejonu Polski mogło być różnie.

0

@TheNekro94 Dania, to dźwięczna siostra Tanii.

2

@Szalik @Kgorecki2500 dzieciaki lat 90 pamiętajo.

0

@Tasde Nieskuteczność, to synonim tego meczu.

30

Dziś mija 37 lat, od kiedy wyemitowano pierwszy odcinek "Dragon Ball" w japońskiej telewizji.


0

@Mixtape i mówi, "po prostu Musiale"m.

1

@!34RC3!_0N4 To może jeszcze ktoś się wypowie, ale mówię jak to u mnie wyglądało. Nigdy nie patrzyłem na socjale. Wykończenie łazienki - robił u kolegi. Podłoga, u rodziny. Szafki na wymiar, też znajomi.

0

@!34RC3!_0N4 Z reguły biorę z polecenia, bo robił coś u znajomych.

Więc odpowiadając na pytanie, NIE. Na oko 3/4 patrząc po wieku raczej nie ma "sociali".

2

@kulek22 4 miejsce - welcome to?

0

@MesQueUnClub96 dla kogoś będzie, dla kogoś nie.

4

Ponieważ przerwali mecz i pada grad, to taka ciekawostka. Dlaczego grad pada akurat latem? Kiedy jest bardzo ciepło, ciepłe powietrze gwałtownie wypycha krople wody z powietrza do góry. Czasem nawet na 15km i wyżej. Tam gwałtownie się schładzaja, zamieniając w lód.

0

@BartqRKO Tak, jak piorun trafił graczy.

0

Czemu nie wiadomo o co chodzi xD?

0

@Kgorecki2500 Dobra pizza z ananasem ok, ale w kostce... To jest serio chore...

4

@fart czy ktoś w Polsce po 82 grał?

2

@LM10GOAT weź rób dobrą minę do złej gry. Mówiłeś, który finał? Nie. Będziesz miał kiedyś rację.

1

@Ojciec5tkidzieci Lewy odbanował numer.

1

Sądziłem, że Włochy będą się męczyć i wygrają w bólach. 50% weszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14567250#comment-14567253

1

Ale golazzzzzzo.

0

Francja taka dobra, czy już myśleliśmy, że mecz sam się wygra?

0

Fornal ma ciężką rękę.

0

@derlysy1979 Przynajmniej rozbieżny.

0

@Krzysiek_FCB Włosi wymęczą.

0

@derlysy1979 Po to masz telewizor laptop i telefon. Lecą 3 równolegle za 20 minut.

0

@Hindus Nie ma to jak napisać autoporadę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?