9

@fart @macio_944 jak to ktoś kiedyś powiedział, nie trzeba wierzyć w potwory, wystarczy, że istnieją ludzie.

2

@JimMorrisonFCB sugerujesz, że to zemsta w odwecie? Mieli technologię by przemierzać conajmniej układy planetarne, a kto wie może i całe galaktyki, a pozostawili po sobie marną budowlę na ~140m, a ludzie na 400+ trzasnęli? Czy motywem mogła być zwykła zazdrość? Dowiemy się tuż po reklamach...

7

Video z WTC z rzekomo nigdy nie widzianym kadrem (w sensie, że nie było do tej pory dostępnego nagrania od strony, gdzie wbiły się samoloty). Nie jestem tego w stanie "z factcheckować", bo tych video jest dużo, ale faktycznie z tych co kiedyś widziałem takiego sobie nie przypominam. Video potwierdza, że budynek zawalił się w miejscu uderzenia, widać jak się lekko przegina zanim runie pionowo w dół, więc teorie o jakiś ładunkach u podnóży można przełożyć z półki bajek, na półkę bredni.


1

@pioz123 cała historia w wielkim skrócie - zabili go i uciekł.

2

@FCBparasiempre Też była to dla mnie niezrozumiała decyzja, już w momencie jej nastąpienia, ale to jak Ibrahimovic został odstawiony na boczny tor, to było kolejne nieporozumienie, taka można by rzec rekurencja nieporozumień. Możliwe, że coś jest w tym, że Guardiola nie do końca sobie radzi z piłkarzami, którzy mają trudny charakter.

1

Największym oszustwem, na jakie cierpią ludzie, są ich własne opinie.


0

@Bilon87 ok.

0

Wszyscy dziś tylko o tych podwyżkach, drożyźnie i inflacji, to od zarządcy nieruchomości dostałem przed chwilą informację, że od października będą obniżki na wywóz śmieci (dotyczy Warszawy). #grymaszącaPolska

https://warszawa19115.pl/-/nowe-stawki-za-odpady

1

@Zoker za kaszojada są 2 stówki.

0

@tristan87 Dziwnie klikbajtowy ten nagłówek. Każdy zdrowy człowiek ma insulinę we krwii.

A tak sobie poguglałem, że niby osobom, która jest potrzebna powinny to zgłosić z medycznym zaświadczeniem. Może znowu sztab coś odwalił w papierologii, bo już coś w podobie było, że przez błąd sztabu zawodnicy nie mogli kiedyś wziąć udziału - tylko nie pamiętam co to było.

12

@Foro biorąc pod uwagę ile tych afer (mniejszych, bądź większych) było wśród influ w Polsce, to bardziej bym się doszukiwał tego w środowisku właśnie influencerskim, niż w transseksualności.

1

@FCB_dimiC w sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale może @kamyk_23 by mógł powiedzieć ile w jakiejś sieciówce kosztuje Cola. Z filmiku widzę, że butelka to 8 fluid ounces / 237 ml.

1

@pluszek Uff, jak ktoś zdefekuje na środku pokoju, to polanie tego moczem jest uzasadnione. Dobrze wiedzieć.

12

Mała Cola za 10 centów, faktycznie to musiał być vintage.


1

@MesQueUnClub_87 Historia chyba zamierza zatoczyć koło, jak z Douglasem. Tylko tam wszyscy wiedzieli, że to w ramach machlojek przy rozliczeniu...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@KRISU77 ehe, żeby tylko to nie była wysokociśnieniowa sprężarka.

8

@KRISU77 zaczęło się...

1

@aldewir tylko grają z Walijczykami, szkoda że nie Duńczykami albo Szwajcarami, bardziej by pasowało :]

0

@DonAndrzejos wiara czyni cuda. Albo się nie uda, albo się nie uda.

1

@blakkudium Nie pijam za dużo piw, już na pewno nie z Żywca, ale czy EAN nie znajduje się tam na kontretykiecie? Jakim cudem to przeszło xD

Edit. Aż musiałem zgooglać tył butelki... faktycznie go tam nie ma jest na etykiecie szyjki... peszek... tak może ktoś by to wyłapał na przyjmowaniu towaru lub wydaniu z magazynu...

0

@partymaker Niestety też już przechodzę do teamu, że z Pedriego nic poważnego nie będzie przez te kontuzje...

0

@RafiVeB Zbiory matematyczne i operacje na nich nijak się mają do tego, że KKP współtworzy Konfederację i jest jej częścią razem z innymi dwoma partiami, ale próbuj brzmieć mądrze, może ktoś uwierzy.

Odniesiesz się do 3 minut i w sumie tego, że w post wcześniej napisałem, że "Widać CZĘŚCI Konfederacji to nie przeszkadza", więc logicznie dopisek nie został stworzony pod czyimś wpływem?

0

@RafiVeB yhym, wiadomo, że KKP, to część Konfederacji. Próbuj dalej.

Poza tym o jakim użytkowniku mówisz jak edycję dzieli minuta, a kolejny post 3 minuty?

0

@kanver_
1. Zarzucenie ślepej wiary. Podaj post, gdzie tak zarzucasz ślepa wiarę jak ktoś ciśnie po Lewicy.
2. Stwierdzenie, że na oficjalnej stronie KKP nic nie ma, chociaż to jawne kłamstwo, które Ci udowodniłem.
3. Jak już Ci wskazałem czarno na biały to jeszcze próby obrony, argumentem "dziwne".

Masz trzy, bo nie chce mi się czasu na Ciebie tracić.

0

@kanver_ Oczywiście, że nie jesteś za Konfederacją. Znalazłeś tylko lekko licząc 3-4 wymówki, żeby ich bronić :]

0

@kanver_ Hahaha typowa odpowiedź Konfederaty po zaoraniu, to nie wiec Konfederacji xD a te oddanie honoru w buty sobie włóż.

0

@kanver_ próbuj dalej. Mam nadzieję, że nagrasz video jak wchodzisz pod stół i szczekasz

https://x.com/KoronyPolskiej?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

Pierwszy post. Ewentualnie kolejny jak wejdziesz za jakiś czas.

PS w komentarzach nie byłem, bo po co.

0

@kanver_ Nagranie pochodzi z dzisiejszego wiecu Konfederacji (dokładnie KKP). Nikomu nie wierzę, tylko robię fakt checking nim coś wrzucę w przeciwieństwie do tego szamba które tu ląduje codziennie w ilościach nieskończonych. Widzę już tryb obronny Konfederaty się załączył xDDD

0

@kanver_ No i co w związku z tym? Widać części Konfederacji to w ogóle nie przeszkadza jak trzeba tłumaczyć informacje z rossija 1 w Polsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?