0

@Tomason I jakiego testu nie zdała? Na bycie chłopem, czy na zbyt wysoki poziom testosteronu, którym szprycujà się wszyscy zawodowcy?

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14670292#comment-14670947

Edit. Po edycji ładnie się ośmieszyłeś, bo temat o tym, że to chłop, a jak wół wkleiłeś o poziomie testosteronu.

0

@Azi i cyk zgłoszenie za fejk przesłano.

1

Leon się rozkręcił w ataku. Kurek asuje. Takiej siatkówce się kibicuje.

0

@insp1re najtańsze będą kalorie. 25 to nie tak dużo.

1

Szefie nie teraz, maszyna ruszyła.

Edit. Szybko poszło.

1

@Tasde Ale co się nawzywali do szacunku to ich.

Mnie zastanawia czemu tych wpisów Moderacja nie usuwa. To nie jest kwestia opinii, tylko szerzenia zwyczajnych fakenewsów.

0

@D10SLEO Nie wystawił Rafini przy 1:0?

0

Leon jeszcze spi...

0

@RoberDzik cytując klasyków "faszyzm już jest pusty słowem"

0

@BorzyKrzys Guardian podający fejki, dziwi jak mokra woda. A samo to, już było prostowane: https://www.theguardian.com/sport/article/2024/jul/29/boxers-who-failed-gender-tests-at-world-championships-cleared-to-compete-at-olympics

In its internal system, which is provided to journalists in Paris, the IOC states that Khelif was: “disqualified just hours before her gold medal showdown against Yang Liu at the 2023 World Championships in New Delhi, India, after her elevated levels of testosterone failed to meet the eligibility criteria.”

Więc dostała bana nie za jakiś test chromosomowy, bo kto by go robił po ostatniej rundzie (chromosomów nie zmienisz), tylko sprawdzali, czy nie naszprycowała się na finał ponad limity. Trochę logiki...

1

@John_Doe Jak mnie pamięć nie myli jeszcze 10 lat temu można było poczytać z kierunków prawicowych samców alfa, że dlaczego w sporcie X jest sekcja open i sekcja kobiet, powinna być jedna, a kobiety są widocznie "za słabe". Jak się by to stało, to widzę kolejny płacz.

Porobiłem jeszcze research dla Ciebie

Ręce (ramiona, przedramiona na lewym zdjęciu jak u kobiety, gdy je rozciąga)



Tutaj na prawym, w makijażu, to już w ogóle typowa kobieta, nie wiem czy jest chociaż 1% wątpliwości


Dużo też w odbiorze zmienia fryzura.


Fakt na dużej części wygląda jak facet, ale składają się na to, że jest w tym stroju do judo, brak makijażu i to, że stylizuje się chłopczycę tym cięciem włosów. Póki co kręcicie inbę, bez nawet jednego dowodu, poza subiektywnym odbiorem czyjegoś wyglądu. A wszystko dla tego, że przegrała Polka, która umiała z nią wygrać beczka.

2

Tak swoją drogą w 2023 w Hungary Masters Polka, co dziś przegrała z tym "chłopem", wygrała wtedy po Ipponie. Więc jak dla mnie może być i ufoludkiem, widać takie ma umiejętności, a zwalanie winy na wszystko do okoła to taka typowo polaczkowa cecha.

5

@Aragorn33 Że chce Ci się z tymi ludźmi kopać, to podziwiam. Wystarczy wejść na stronę międzynarodowej federacji judo i zobaczyć, że w samym tylko roku Meksykanka zebrała na dziurę od Brazylijki(kilkukrotnie), Chorwatki(kilkukrotnie), Włoszki, Kubanki, Hiszpanki (kilkukrotnie), Słowenki. Dobry ten facet... Ale wiadomo przegrała Polka to trzeba szukać imby.

A @Moderacja dalej nic nie robi z kontami, które szerzą fejki.

4

@mordini123 Ta siatkówka na 9:00 to nieporozumienie. Tak wcześnie to ja nawet do pracy nie wstaję, a mam na 8...

2

@Yamal_Williams a tyle było ochów, achów jak wygrywał, nawet billbord w Madrycie.

2

@blakkudium stosunek cena jakość chyba awykonalna na tę pozycję.

0

@BorzyKrzys czy imigranci istnieliby sportowo, gdyby nie Francja dająca sensowne możliwości rozwoju?

3

@Kidd Trudne się wylosowało.

0

@Jonyx Po oklepie będą płacz, narzekania i Flick do grudnia.

0

@Toretto W tym sezonie anime jest dominacja rom-comów, to community (o czym udało mi się już zapomnieć) ma takie odklejenie, że jakbym dostatecznie szybko przewijał timeline X, to mi się statyczne obrazki złożyłyby w pełną animację - więc I feel you bro.

1

@Tuc to zaraz będzie słowo dekady tyle sezonów już je słyszę...

0

@RichardWinters Ok, dobrze wiedzieć, wygląda to naprawdę dziwnie.

2

@macio_944 w tym pierwszym to co oni właściwie robią? Bo mi to wygląda na jakieś testy dry-run, co się stanie jak się jeden zachwieje po alko...

2

@ACMaldini3 Pan Artur miał więcej, ale jemu się nie udało jechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Ojciec5tkidzieci Pewnie nie zostanie, bo jednak ten transparent mimo, że mało wyważony w formie językowej stwierdza historyczny fakt, natomiast szykanowanie uchodźców dziś, to zupełnie inny temat, który mógł nawet oburzyć ludzi o poglądach centrum.

0

@mrboom Jest to z sensem, na olimpiadzie, czy w ogóle w sporcie liczy się tylko numer jeden. Numer 2 jest pierwszym przegranym.

4

Ciekawostka na dziś. Albert Einstein zapytany w wywiadzie, czy postrzega siebie jako Niemca, czy jako Żyda rzekomo odpał (rzekomość wynika z tego, iż to zapis wywiadu spisany przez dziennikarza, i to on przypisał mu te słowa):

"Postrzegam siebie jako człowieka. Nacjonalizm to choroba dziecięca. Jest odrą ludzkości."


Nie ma jednak powodu sądzić, że było inaczej, gdyż myśl w podobnym tonie sformuował w "Moje Credo" z 1932r.

"Jestem przeciwny jakiemukolwiek nacjonalizmowi, nawet pod postacią zwykłego patriotyzmu. Przywileje oparte na pozycji i majątku zawsze wydawały mi się niesprawiedliwe i zgubne, podobnie jak każdy przesadny kult jednostki.

3

@Comentateiro kiedy czyimś światem jest twierdza w której się okopał, to dokładnie takie może mieć przemyślenia. Do takich samych wniosków można dojść na temat płaskiej ziemii, gdy patrzy się tylko ze swojej perspektywy stojąc na niej. Nic nowego.

1

@MesQueUnClub96 odnoszę wrażenie, że to bardzo uznaniowy sport, kiedy to rzut na bok, a kiedy na plecy. Hiszpańscy sędziowie mieliby pole do interpretacji...

7

Hmm, oby bez zawałów na Olimpiadzie.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?