1

@Majkel34 piękny cytat nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Wiele ludzi miało już idea czy pomysł, szczerze w niego wierzyło, poświęciło mu wszystko i skończyło z niczym i bez żadnej przyszłości. Rzecz w tym, że o takich ludziach się nie pisze, bo kto chciałby czytać czy oglądać film o nieudaczniku? Tych którym się udało jest garść na tle reszty.

2

@NeroTFP1 na ich miejscu? Pisałeś ile to kilometrów pieszo dziennie nie robisz i potrzebujesz dwa fotele? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Widzew napoczyna dość szybko.

1

@norbi77 Nie ma większego "raka" niż tacy influ tak szczerze. Już lepiej jak to guano jest ustawione i są aktorzy...

1

Druga ciekawostka na dziś. W 393 roku Olimpiada została zbanowana, jako uznana przez cesarza za pogański festiwal. Chciał on bowiem promować chrześcijańskie wartości.



Wychodzi na to, że wczoraj Olimpiada wzięła odwet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kgorecki2500 Jak to zamiast?

2

@Comentateiro musiało go wcześniej striggerować coś, co widział na ceremonii otwarcia i chciał odreagować. Czytaj tryb La Bamby mu się załączył.

1

Parafrazując słowa piosenki "Pij bracie pij": wczoraj skomentowałeś Lenona pieśń, a dzisiaj nie masz co jeść.

3

@Kapitan hawk mówiłem zamów opłatki, a nie opiat(ki). W sumie takie gas the jews vs glass of Juice.

3

@kamilop Ojo... Przemysław Babiarz zostanie teraz męczennikiem prawicy. Ciekawe kiedy kanonizacja...

0

@Prorokk Jakimi jajkami, jakiego transa?

0

@marcin62 Najlepsze w tym bólu dupska jest to, że nie sparadiowano żadnego elementu kultu religijnego, tylko obraz Leonarda Da Vinci, który jeżeli wierzyć przekazowi z Biblii (no a jak mu nie wierzyć?) ma się nijak do tego jak naprawdę wyglądała ostatnia wieczerza.

2

@TheNekro94 Ale daj spokój, to trzeba mieć rodzinę, przyjaciół czy jakieś zainteresowania. Lepiej być gnuśnym i zgryźliwym, a swoją frustrację z dnia codziennego wylewać w internecie.

0

@Hasszz 0:43-0:45 góra w narożniku od widza przegina się w jego stronę, bo najpierw zawala się górna część, a reszta budynku leci pod piętrzącym się ciężarem.
@fotohobby Nie rozumiem zbytnio co komentarz "japońskiej laski" ma do tego co widzimy. Poza tym ich komentarz mówi o wybuchu na piętrze gdzie wpadł samolot w przypadku drugiego budynku, ale do tego się nie odnoszę tylko do rzekomego inside job i ładunków u podnóża budynku.

1

@NeroTFP1 Gorzej jak zużyje cały limit danych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tadzik447 Za czyjegoś musi, a każde pokolenie może ten argument wysuwać.

0

@barcelonaLM No dokładnie, każda cywilizacja kiedyś upadnie, a świat i życie toczy się dalej.

0

Czytałem komentarze podczas ceremonii otwarcia, teraz też jeszcze wlatują komentarze na ten temat i tak się zastanawiam:

- Cywilizacja Babilonu upadła (i sleep)
- Cywilizacja Majów upadła (i sleep)
- Cywilizacja Starożytnego Rzymu upadła (i sleep)
- Cywilizacja Starożytnego Egiptu upadła (i sleep)
- Cywilizacja francuska upada (real shit and angry polish noises)

Weźcie zmieńcie już tę płytę w gramofonie, bo się ewidentnie zacięła i porozmawiajcie o upadku jakiejś innej cywilizacji.

0

@tadzik447 @palel95 no tak są pewnie jeszcze jakieś trick shoty o których nie wiem, bo mało się tym interesuję, ale tak chodzi też o zwykłe, proste uderzenie, bo i wykorzystana właściwość matematyczna nawiązuje do prostych.

0

@RobiS Możesz zagrać zbyt mała siłą, może przy zbyt dużej da radę przeskoczyć nad otworem, ale co do zasady nie jest to możliwe z dobrze dobraną siłą, kąt pod którym uderzasz może być dowolny.

4

Ciekawostka na dziś. Jeżeli użyjecie stołu do bilarda w kształcie elipsy, gdzie kieszeń będzie znajdować się w jednym z ognisk elipsy, a uderzana biła będzie w drugim z nich, to spudłowanie nie jest możliwe.



Dzieje się tak za sprawą właściwości elipsy, gdzie każda styczna do obwodu elipsy stanowi dwusieczną kąta zewnętrznego, co pokazuje ten obrazek.
https://obliczeniowo.com.pl/rysunki/elipsa_dwusieczna_kata.svg

Filmik trochę wprowadzą w błąd, że bilę można umieścić dowolnie na stole, gdyż oba punkty muszą znajdować się w ogniskach, ale właściwość zostanie zachowana niezależnie jak np. oddalimy od siebie ogniska (to wpłynie oczywiście na kształt stołu).

3

@MessiForeverTheBest wszyscy wrócimy do ziemi naszych przodków, Afryki, i będziemy żyć w lepiankach.

1

@Imiro nikogo. Za mało hajsu mam.

0

@kulek22 grzeje go kaloryfer.

0

@kamyk_23 Ja też, ale ciekawiło mnie jak się cena zmieniła na przestrzeni lat.

0

Motor odpalił w końcu.

4

@DLFCB farta mieli Ci, co nie wsiedli.

0

Dziwny ten Martyniuk...

1

@PIWOSZ89 Egipt, oby łatwo i minimalnym nakładem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?