La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 907 Culés

konto usunięte

7

Dziwna sytuacja. Insulina to jakiś doping dla chorego na cukrzycę?


8

@tristan87 tymczasem żydzi dokonujący ludobójstwa na skalę jakiej nie widziano od II WŚ witani na IO z otwartymi ramionami.

0

@tristan87 Wiedzą, że Mateusz by zamieszał na igrzyskach to eliminują konkurencję

0

@tristan87 Pytanie jak bardzo wpływa to na jego osiągnięcia sportowe.

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 To prawda?


0

@tristan87 Dziwnie klikbajtowy ten nagłówek. Każdy zdrowy człowiek ma insulinę we krwii.

A tak sobie poguglałem, że niby osobom, która jest potrzebna powinny to zgłosić z medycznym zaświadczeniem. Może znowu sztab coś odwalił w papierologii, bo już coś w podobie było, że przez błąd sztabu zawodnicy nie mogli kiedyś wziąć udziału - tylko nie pamiętam co to było.

0

@tristan87 Pewnie że prawda tylko Zvereva nie wykluczą..

konto usunięte

1

@misterio Ok, ale chory na cukrzycę musi przyjmować dożylnie, żeby normalnie funkcjonować.

1

@tristan87 z tego co czytałem nie dopilnowano żeby odnowić mu pozwolenie, jeśli to prawda to związek się lekko skompromitował

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?