mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz
Sommer jest światowej klasy bramkarzem. Jest w 10 na swojej pozycji, więc jest w elicie. Szczęsny tez jest światowej klasy bramkarzem. Obaj grają w mocnych drużynach topowych i są mocnymi punktami zespołów.
0
@Kubsoleon Weź xD
0
@F3DO
Jezeli nie wygra PSG to jak najbardziej Rapha powinien dostać ZP no bo kto?
0
Inter będzie smashed i crashed w finale ;3
0
nie chce zeby dinal wygral Inter ale fajnie jakby mem z PSG byl wiecznie zywy
1
@JordiAlbion
tak
1
@MesQueUnClub_87
nie znalazlem tego remixu
3
Szkoda, ze Barca przegrala bo chcialem na story wrzucic Yamala w okularach z piosenka w tle:
„ W CZARNYCH OKULARACH NIE WIDZE PRZESZKÓD” a tu taki uj
2
Za rok idziemy po wszystko. Europa wie, że wróciliśmy. Młodym Wilkom właśnie wyrastają kły. Kosmetyczne zmiany w kadrze dobry okres przygotowawczy i jazda po wszystko co do zgarnięcia
4
@BorzyKrzys
wytracil go z rownowagi wystarczy. Czysty faul. Byla nakladka trzeba miec iq kijanki zeby tego nie widzieć
3
@FanBarcYxD
oby Arsenal ale jak nie to wole juz te PSG. Oni graja piekna pilke jak my
1
Patrząc jak wyglądał wczorajszy mecz czuje sie jakbyśmy odpadli z Pucharu Króla z jakims Barbastro czy innym Aycolano
0
@lajcior
Tak to jest dobra opcja. To ten David na N niebylby glupi i może z tranferow gotowkowych jakby sie udalo to ten Williams i jakiś inny zawodnik za powiedzmy 50-60 mln kadra jest gotowa
1
@Encore
Czyli rozumiem, że teraz można sobie deptać prostą nogą w kostke nietykając piłki bo nie powoduje to upadku xD. Rzeczywiście wcale nie wytrącił go z równowagi.
0
@lajcior
Za mozny jest zeby byc zmiennikiem Balde. Ja to bym widział takiego może zawodnika uznanego w lidze jak Inigo który grana boku obrony.
0
Czy są jakieś ciekawe opcje darmowe lub niedrogie na rynku na ŚN, skrzydło Lewe i boki obrony? Potrzebujemy dosłownie 4 transferów z czego tak naprawde jeden do pierwszego składu i 3 do rotacji i odciążenie pierwszego garnituru
0
Wielki Inter. Weź klapku zastanów sie co pleciesz. TAKĄ SRAKE GRAŁ TEN INTER. Ja nie wierze, że tak słabo grające zespoły są w stanie grać w finale LM. Z 2 sytuacji strzelają 5 goli. Ja tego nie jestem w stanie zrozumieć jak my z tylu sytuacji to strzeliliśmy mniej goli niż oni
1
Oby Inter na dziure dostal w finale obojetnie z kim zagraą
1
@Danny Gaucho
ta zasada mnie irytuje, bo to tez powinno byc rozpatrywane na to czy zawodnik rzeczywiście stracił z tego jakąś korzyść
0
Ja widziałbym Araujo w takim Juve Interze czy Atletico które grają autobusem
0
@dafik85
podatny na kontuzje. Tak zgadza się. Araujo by sie swietnie nadał do takiego Atletico Juve cyz Interu które graja autobusem
0
@dafik85
nam potrzebny jest boczny obrońca albo dwóch, skrzydłowy albo dwóch i napastnik. Nic więcej nam nie brakuje
0
@APTAPT było zachaczenie drugiej nogi które definitywnie wytrąciło go z równowagi. Ja też uważam, że to rzut wolny, ale pytanie czy tam nie powinna pojsc czerwona kartka
0
@Martwy
fajt Marcin nam to zabral
1
Wogóle śmieszna sprawa
Czy przypadkiem Araujo, który obwinia Martina za gola nie obraził się rok temu gdy to samo powiedział o nim Gundogan?
0
Mam nadzieje, ze Polska gwiazdeczka ktora tak sobie popier@@@c lubi juz nigdy wiecej nie dostanie naszego meczu do prowadzenia. z takimi ekipami jak Inter czy Atletico albo Juve pozwala na bardzo duzo. Do tego czesto sie myli na nasza niekorzysc.
5
@Stinger_
tak tylko fajnie byloby dolozyc lige
0
@michal26
oczywiscie. Poczytaj komentarze
5
Sorry ale obwinianie Flicka o cokolwiek w tym meczu to jakiś absurd. Kumam emocje ale ludzie blagam
0
@Transu96
nie zartuj