mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ja wiem czy zjadło taktycznie. Mieli furę szczęścia, gol Chielliniego i Dybali gdzie Stegen puscił po krótki rogu to dramat. Mieliśmy 2 lepsze okazje, a żadna nie wpadła. Zabrakło szczęścia, bo chociaż gol się nam należał.
2
Ty chyba nie rozumiesz? Przeczytaj co napisał. Po prostu zasluzylismy na więcej w 2 połowie nasza gra była niezła i tylko Buffon uratował Juventus. Gol Chielliniego kartofle.
0
wyszli 4-3-3 ... a zmienili na 3-4-3 i gra zmieniła się na bardzo dobrą.
0
O tak właśnie. Brak tego kto by grał te piłki i kontrolowal tempo meczu. Rakitic się do tego nie nadaje
0
Czy tylko ja mam takie wrażenie, że rzeczywiście brakuje nam kogoś w pomocy? Takiego mózgu i dyrygenta? Bo obrona środkowa źle nie wygląda aż tak . Wszystkie piłki przechodzą przez środek jak nóż w masło.
1
chyba nie miałeś na myśli tego co napisałeś.
0
Ben Arfa ty leniu. Miał taki cholerny talent, a jednak jego lenistwo w znaczym stopniu przystopowało jego kariere, no i kontuzje.
3
Niektórzy Chyba nie zaczaili, że mecz w Paryżu przegraliśmy :D
0
Ale mamy barbarzyńską siłe ofensywną, nieporównywalnie mocniejszą niż Juventus, więc ich obrona nie ma za bardzo znaczenia :D
0
dokladnie tak było :D
4
Paco wygląda nieźle technicznie i fizycznie. Po prostu w głowie mu za dużo siedziało. Widzi, że przez wielu został skreślony i teraz gra z większą swobodą. Powodzenia Paco !
0
@_Juventus_
Właśnie a jak ty to widzisz?
0
Juventus potrafi z piłkarzy często coś wykrzesać jeszcze. Mandzukicie Khediry i inne Cuadrada.
0
Jaka półka wyżej? W czym sa od niego lepsi w tej chwili ? Ich wiek jest jedynie polke wyżej. W tej chwili Ter Stegen jest spokojnie w czolowce bramkarzy nq świecie. Jeszcze niedawno mowilo sie ze Keylor nawet lepszy, a zobacz jak sie role zamienily.
2
To nie jest fifa. Nie jest mozliwe, zeby sprowadzac i sprzedawac pilkarzy za takie ceny jak na zawolanie. Veratti i Thiago bardzo mile widziani. Nastepcy Iniesty i Xaviego. Bonucci jest nam zbędny. Jedyne co trzeba wzmocnic to fakt pomoc. Jeden klasowy pomocnik typu Veratti ktory by kontrolowal tempo meczu plus Alcantara ktory gra dobrze i zna juz Barce. Ale skad wziac pieniadze...
8
Jaja sobie robisz? Ty myślisz, że nie można mieć słabszego dnia, tygodnia, miesiąca czy nawet sezonu? Opanujcie się. Wiadomo, że od nich sie wymaga, ale na pewno nie jest tak, że grają na pół gwizdka.
0
To nieźle pojebani.
1
Da ktoś streama, proszę !!!
1
O dokładnie dokładnie. Całkiem ładne Comebacki z beniaminkami
0
Okej Real jest zdolny do takich rzeczy? Zrobiłjedną Remontadde z Wolfsburgiem i zdolny do takich rzeczy. Czasami aż szczęka opada, bo to niby osoby które coś wiedzą a wiedza jednak nic.
0
Siła fizyczna ma znaczenie tylko we wczesnych etapach rozwoju.
3
Gabi spokojnie mógł polecieć. I niektóre faule widmo albo ich brak.
1
Zgadzam się. Widzę, że nie tylko ja zobaczyłem, że ma to coś. Jak na taki wzrost jest szybk i zwinny. Busquets który jest podobnego wzrostu nie jest nawet tak w połowie szybki jak on (tak wiem inna pozycja i inne zadania). Jednakże nie gra do końca na miare oczekiwań, ale jak zatrybi to będzie eksplozja. Bardzo dobry techniczny silny, ma w sobie to coś. Bardzo lubie tego piłkarza.
1
Jesteś rasistą ? Skoro nie skąd tyle nienawiści do trgo piłkarza? Czytam każdy twój komentarz w tym poście i każdy jest mówiąc lekko nieprzychylny dla Umtitiego. O co ci chodzi?
0
Jak dla mnie Xavi był dobry, ale szczerze mówiąc nie płakałem za nim,gdy odchodził. Co innego kwestia Puyola oczywiscie go każdy uwielbiał. Jeżeli chodzi o klasę pozaboiskową jakoś nie za bardzo lubiłem jego 'błyskotliwe' wypowiedzi. Co do kwestii czysto piłkarskich uważam także Iniestę za większego geniusza i dużo lepszego piłkarza niż Xavi. To to jest magik ma, w sobie to coś czym urzeka. Ta lekkość gracja oraz ten drybling. Jest taki delikatny z piłką i tworzy akcje z niczego. Xavi był typowym podającym jego prostopadłe piłki- geniusz. Ale jak dla mnie Iniesta jest poprostu bardziej wyjątkowy. Może nie jest jak Xavi, że kontroluje tempo meczu, ale wprowadza na boisko Magię, tak Magię !
0
@galaktycznyszef.
Spoko może ci ulży, ale prawdy nie o szukasz.
0
Myślę, że da rade. Przede wszystkim widać, że jest inteligentny i wie po co idzie. Myślę, że przy takim potencjale spokojnie da sobie rade z Mascherano oczywiście jeżeli zostanie właściwie wykorzystany.
19
Iniesta, you are AWESOME!
0
Wie ktoś może ile goli ma w tym sezonie MSN i ile im brakuje do pobicia rekordu ?
0
Ja tym meczem zupełnie się nie przejąłem, mecz o prestiż, ale te El Clasico nie miało po za tym jakiegoś większego znaczenia. To jest mecz gdzie widać kto ma lepszy dzień a kto gorszy, pomimo słabego dnia Barcy oni i tak ledwo wyszarpali zwycięstwo w końcówce a sam mecz był bardzo równy. To Barca ma wielki potencjał po prostu zagrali słaby mecz, każdemu sie zdarza, Bayernowi czy Realowi także.