mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@WiecekFCB
Ogólnie jest lepszy, ale jego tu nie powinno być.
@ShawnC
Może i tak, ale to mogli dać nie wiem Balde? Czy kogoś innego. smieszne to jest, ze my mamy tyle samo zawodnikow tots co oni xD. Powinien byc Pedri za Bellinghama i nie wiem za Rudigera ten Balde albo Vivian
0
@BorzyKrzys
nie moge sie zdecydowac czy glosowac na Nawrota bo jest kibolem wielkiej pieknej Lechiunii czy na Rafalka ktory ma szefa kibola Lechii. Pozdrawiam z Gdanska
0
@ShawnC
Jak jest taki Rudiger to czemu ma nie byc Cubarsiego.
Pedri za Bellinghama a za Rudigera Vivien nawet czy cos.
0
Dzisiaj TOTS La Liga. Z przecieków wiadomo, że mistrz Hiszpani bedzie miał 4 graczy Raphinha Yamal i Kounde i Inigo. Real Madryt tez bedzie miał 4 graczy: Bellingham Mbappe Valverde Bellingham Rudiger. Zabawnie to wygląda, że taki Rudiger ma totsa a Cubarsi nie. Zabawnie to wygląda jak taki Bellingham ma totsa a Pedri nie. Śmieszne to jest
0
@gumaz
mizeria>kapusta ale w reszcie nie umiem sie zdecydowac
0
Smutno mi jak pomysle, ze od niedzieli nie zobacze Barcelony 3 miesiace
0
@jacobFCB
nie ufam
1
Part 2,
Nie ufam ludziom którzy:
1.mówią ostrzynka albo strugaczka zamiast temperówka
2. nie lubią cebuli albo czosnku
3. kibicują PSG w finale LM
4. kibicują Interowi w finale LM
5. nie lubią włoskiej kuchni
6. piją żywiec zdrój
7. używają żelu 3 w 1
8. wolą zimę od lata
9. wolą słone przekąski od słodkich
10. uważają, że Iphone nie jest najlepszym telefonem
PZDR
0
@Bykunn
nie no przesada
0
@LambiPL mowa jest o filmach nie serialach.
@Bykunn Jakie ? :D
0
@Antimadridista_WR
Ja z rodzynkami zjem ale je wyjmę. Nie jestes podejrzany
0
@AlphaNumeric
Zero szacunku mam
1
@Ojciec5tkidzieci
Masz swoje lata jestem w stanie to zaakceptować
1
Nie ufam ludziom którzy lubią:
1.Bruno Fernandesa
2. Kyliana Mbappe
3.Cristiano Ronaldo
4. Sernik z rodzynkami
5. Pizze z ananasem
6. Disco Polo
7. Filmy Vegi
8. Maxa Verstappena
0
@lajcior
mysle, że de Jongowi może nie schodzić
0
@Criss18Barca
nie gra sie za zaslugi. Jest przecietny
0
@Szlag
4 tysiące minut to chyba nie rezerwowy no nie? Ferran będąc totalnym rezerwowym mając 2 tysiące minut mniej zrobił tyle samo bramek i 4 mniej asyst niż rodrygo w swoim prime grając w 1 składzie 22/23 ;)
1
@insp1re
Świetny sezn to 15 goli i 10 asyst XD według kolegi @Szlag. Jest solidny moim zdaniem taki zmiennik w dużym klubie, ale nie tym najwiekszym. Być może będąc centralną postacią drużyny lepiej by wyglądał, ale nie jestem przekonany
0
@Kinginiesta
też prawda. Głupi może ktoś sie trafić
@kulek22 @GTBTP
Moim zdaniem nie wyciagną tyle. Real chce i musi go sprzedać, żeby wzmocnić skład. Nie będą czekali na oferte z niebios bo nikt sie taki nie pojawi
@MesQueUnClub_87
Moim zdaniem cena 35 baniek jest nawet fair xD
0
Czytam, że Real chciałby pozbyć sie Rodrygo. Ciekawe gdzie pójdzie i ile dostaną za niego. Myślę, że 50 mln to całkiem dobra cena za niego
1
@GTBTP
Lepiej ten Rafałek niż gangus z przeręblem
0
@GTBTP
Jest niekonsekwentny. Ale ze zdejmowaniem krzyży akurat MEGA G
0
@BezglutenowyPedri
Ja nie widze tego wielkiego Nico tak szczerze. Wolałbym jakieś tanie wzmocnienie do rotacji. Powiedzmy mocny ligowy gracz, jeden na boki obrony i stopera i ew free napastnik do rotacji
0
@MesQueUnClub_87
ja bardziej w kontekscie Olmo
0
@BezglutenowyPedri
No powiem Ci, że te jego statystyki to robią szał. Może jakby grał w spadkowiczu La Ligi i miał 17 lat
0
@BORO_12
No u nas rywal na*ierdala do pustaka mysle ze żaden z tych bramkarzy nie obronił żadnego z goli strzelonych przez Real w ostatnim klasyku albo przez Inter w dwumeczu. Żaden z nich nie jest DR Gadżetem
1
@Derean
O ile tego Xaviego można zrozumieć w jakiś tam sposób to reszta to wogole oderwana od rzeczywistości
0
@BORO_12
oczywiście, że nie.
Gramy wysoką obroną i często przeciwnik ma sytuacje sam na sam albo 2 na 1 nawet.
Bramkarz grający z nisko ustawionym blokiem często dostaje (a nawet w większości) strzały z dystansu. Ma to jakieś odniesienie, ale to zależy od stylu drużyny. Czy Ci bramkarze potrafili by grac tak dobrze na przedpolu kiedy trzeba bylo wybijać piłke jak robił to ostatnio Wojtek? Nie wiem. Tego uwzglednionego w XGOT nie ma ;).
@lucca87
Tak jak wyżej napisałem nie jest to Miarodajne
0
@lajcior
z gwa*** i gdy zagrożenie życia matki jest lub dziecka.
1
@BORO_12
Te statystyki sobie można w D wsadzić, akurat bo nasz styl jest zupełnie inny niż drużyn powyższych bramkarzy, ale pokazuje, że Szczesny jako jedyny nadaje sie na gre w Barcelonie