1

@BORO_12
Te statystyki sobie można w D wsadzić, akurat bo nasz styl jest zupełnie inny niż drużyn powyższych bramkarzy, ale pokazuje, że Szczesny jako jedyny nadaje sie na gre w Barcelonie

0

@lajcior
wiesz co, chodzi o samo prawo. Ograniczanie praw. Mi się Mentzen w tych sprawach zupełnie nie podoba, dlatego ni chuya na niego nie zagłosuje nigdy

0

Dzisiaj jakiś taki słabszy dzień miałem, ale przypomniałem sobie że nie jestem kibicem Realu Madryt i jakoś taki dzień znów lepszy

0

@ShawnC
taki styl gry. Pare meczy pokazalo ze potrafimy nisko bronic. Zobacz ile pilek w ostatniej kwarcie boiska odbieramy.

2

Niesamowite ze przed sezonem byl taki pesymizm. Po tym sezonie wyklarowalo sie pare rzeczy. Balde i Kounde sa jednymi z najlepszych na swojej pozycji. Inigo jak jest zdrowy to tez jeden z najlepszych stoperow na swiecie. Garcia jest bardzo solidnym zmiennikiem ktorego potrzebuje kazdy klub i moglby pelnic taka role w kazdym klubie na swiecie. Nasi skrzydlowi to jedni z najlepszych pilkarzy na swiecie. Nasza pomoc jest jedna z najmocniejszych na swiecie z najlepszym pomocnikiem na swiecie, a na lawce mamy solidnych zmiennikow. Fermin drugi sezon z rzedu pokazuje, ze moze grac w kazdym klubie na swiecie z powodzeniem. Ferran stal sie realna alternatywa do wyjsciowej 11, a nie tylko jokerem. Let it work out. Tej kadry nie nalezy zmieniac. Do tego pieknego palacu, ktory zbudowal Hansi brakuje kosmetycznych zmian. 2/3 wzmocnienia do rotacji i liczymy sie bardziej niz w tym roku. Niesamowita jest ta Barcelona, mam mocne poczucie, ze pierwszy raz od 6/7 lat podnieśliśmy reke do góry krzycząc „Europo wróciliśmy”

Po prostu kocham FC Barcelone i niesamowicie wzruszyl mnie ten sezon

2

@VegetaPolska
hahahaha blagam hahahahaha

0

Yamal to jest jedyny zawodnik, ktory przerasta poziomem kazdego zawodnika na swiecie. Go sie oglada jakby 16 latek przyszedl pograc z 10 latkami.

0

@takisobiektos
Wtedy obsada bylaby najmocniejsza jaka może być

2

@neymarjr_143 1,9 mln polubien

1

@mekston
Tak ale takie pilki co taki sommer wyjmuje palcami przy mocniejszy uderzeniu wpadaja do bramki po palcach. On silowo juz wyglada niezle ale no to jest cos co naturalnie sie poprawi

0

@mekston
ja uważam, ze mu siły w tych strzałach brakuje, ale koło 20 to bedzie takie ładunki sadził z tak zwanej krótkiej nogi, ze juz mi szkoda rywali xD

3

@michal26
no tak na obydwu pozycjach równy. I tu i tu slaby

0

@DeXt3rVeB
zależy pewnie od dzielnicy też w dużej mierze

0

@Encore
Nie wiedziałem, że to Madryciak, cale szczęscie i tak nie przepadałem za nim

0

@VegetaPolska
ja ogladajec te mecze tego nie zauważyłem jednak. Szukasz pozytywow i ja to rozumiem

0

Alonso to dobry trener, ale mam wrażenie ze Real jest kompletnie nieprzygotowany do formacji ktora preferuje hiszpan

1

@Jakchcesz
czemu po Polsku i do czego sie to odnosi

0

O co chodzi, ze u Yamala na ig na story jest jakis losowy filmik z komentarzem Święcickiego

0

Śmieszy mnie kiedy ludzie i kibice realu pisza. No nie powinno tak to wyglądac na papierze mamy najlepszy skład na świecie. Nie uważam, żebyśmy mieli gorszych piłkarze szczególnie, że pokazali to na boisku

2

Sędziowie w Hiszpani są tragiczni. Raz sie mylą na korzyść Barcy i raz albo nawet cztery na korzyść Realu

0

Najlepsze było jak mój znajomy po paru meczach na ogórki pisał o Gulerze: "My też mamy swojego Pedriego ;)" To wczoraj ten ich turecki Pedri to prawdziwy magik. Zniknął i nikt go nie zauważył

0

@Zoker
był stempel jak sobie poszukasz na tiktoku albo na Xie to wyskoczy ci pelno powrótek gdzie widać że Valverde staje mu na nogę

0

@Gaucho
Top 3 na pozycji box to box? Nie wiem, ale za takiego walczaka co biega po całej długosci boiska szybki i silny to bym wymienił Valverde. Choć technicznie jest słaby i w rozegraniu nie oferuje za wiele to nadrabia to właśnie walecznościa przez co jest uznawany za jednego z najlepszych na świecie.

4

czuje niedosyt bo ten mecz wygladal jakby było 6/7 do 1 a nie 4:3

0

@Faro
Inter sie zlapal na 9 spalonych to nie wiem jak nie dzialaja. Po prostu blad ustawienia lini byl i tyle

0

Mamy przewage nad Realem a wy o przegranym mistrzu. Litości

1

Przy odpowiednim zarządzaniu kadrą tj. Pozbycie się Araujo i Christensena i może Fatiego i sprowadzeniu ligowego dobrego gracza do rotacji na boki obrony, skrzydłowego typu np Williams i napastnika i być może jeszcze jednego skrzydłowego dobrego gracza ligi moglibyśmy sie bić z powodzeniem za rok o wszystko. Jestem pewien, że wrócimy. Widać, że umiejętnościami nie odstajemy od nikogo i tyle. Za rok jesteśmy tam gdzie powinniśmy być i nie wazne z kim będziemy grać. na palcach jednej ręki możemy policzyć mecze w których graliśmy gorzej niż rywal.

1

@kuz
Sommer jest światowej klasy bramkarzem. Jest w 10 na swojej pozycji, więc jest w elicie. Szczęsny tez jest światowej klasy bramkarzem. Obaj grają w mocnych drużynach topowych i są mocnymi punktami zespołów.

0

@Kubsoleon Weź xD

0

@F3DO
Jezeli nie wygra PSG to jak najbardziej Rapha powinien dostać ZP no bo kto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?