mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Yamal 20 prob 15 udanych dryblingow. Szoker
13
Sommer: 14 udanych interwencji w dwumeczu
Szczesny: 3 udane interewencje w dwumeczu
Pilkarsko wygladalismy jak bysmy grali z jakims Espanyolem. Tyle ze kazda przebitka kazda akcja Interu to byl gol
4
Tez macie takie ogromne poczucie niesprawiedliwości po tym meczu?
0
@kanver_
z Marciniakiem jest taki problem ze w fizycznych starciach pozwala czasami na za duzo i dzisiaj mialem takie odczucie
2
Wielu znajomych pytalo mnie czemu Araujo w Barcy lawke grzeje. Wystarczy ze by obejrzeli ten mecz to by wiedzieli
7
@Mixtape
Ciezko powiedziec ze siedli bo odpadli z PSG ktore rok po roku dwa razy gral w polfinale nie majac Lewego na napadzie tylko Czupa czupsa a reszte pucharow zgarneli
0
@lajcior
to prawda ale jeden i drugi w obronie cienki jak sik
0
@DonCarletto
Marcelo troche inny typ zawodnika. Zawsze sie mówiło, że Marcelo to mógbły grać na skrzydle albo na pomocniku gdzieś wyżej taką miał technikę.
Trent to troche inny zawodnik. Nie jest za szybki, fizycznie też mocny nie jest, w obronie jest co najwyżej przeciętny, bardzo dobrze gra piłką i ma genialne stałe fragmenty. O ile przy rożnych i wolnych bym drżał ( chociaż w Realu też głowa nie ma kto kończyć) to taki Yamal to by tego Trenta zajeździł
1
@lajcior
fakt wymienicie bocznego obrońce który nie umie bronić na bocznego obrońce który nie umie bronić
0
@DonCarletto
ja po prostu tego nei widzze i obym sie nie mylił :D
0
@Zoker
Real ma problem z obrona a to dalej nie jest zawodnik ktory dobrze broni
0
@DonCarletto
tak ale dalej to nie jest obronca ktory broni a z tym jest u was problem
1
@Zoker
Dokładnie na papierze tylko i wyłącznie. Trent to jednak systemowy gracz
1
@DonCarletto
Ma inne atuty oczywiście. Jest bardzo dobrym wykonawcą stałych fragmentów przede wszystkim i umie grac mniekonwencjonalne zagrania. Patrząc kto tam w Realu gra przodu to ja sie spodziewałem jakichś defensywnych wzmocnień. Ktoś o profilu powiedzmy Kounde, a nie właśnie Trenta
1
Fajnie, że Real wziął tego Trenta. Teraz na skrzydle wystarczy Fati nie Raphinha
1
@adamek20151
chelsea
0
Ten remis boli. Brak Kounde boli też. Jakby wrocil Balde i Lewy to skład lepszy niz w 1 meczu. Mysle ze wygramy, ale bedzie się trzeba napocić
1
@Vurt
no mial sytuacje ale nie klarowne
10
Nie pamietam kiedy Barcelona wsadzala tyle goli z dystansu. Mamy wszystko. Atak pozycyjny, piekielne kontry i strzaly z dystansu. Do tego te pułapki ofsajdowe. Niesamowite
0
Kounde to jest pilkarz pożeracz. Kto tam na jego stronie gracz nie ma co szukać
0
czy czerwona karta w Pucharze Króla nalicza sie w lidze?
1
Kounde jest takim dominatorem na Prawym Obrońcy. Niesamowity
16
Szczesny wiecej trofeow niż porażek
0
Ferran Torres krolem strzelcow Pucharu Króla
3
Raphinha disasterclass
0
@masa11
Inter dostal w dupe do zera z Milanem
0
Zewlakow zalosny komentarz
1
@Rafalloxfcb karny
0
@Cvzx
co to penyia
0
@Cvzx
Żeby mieć taką cene trzeba być Socioklubu ?