0

@MaŁolat
Co do Bellinghama i Pedriego racja to do Polaka i Holendra sie nie zgodze akurat

2

@escarabajo
estetyczne

1

Transfermarkt znow wyceny z dupy.
Mbappe + 10 mln Tchoauemni nic nie stracił, Vinicius tez spadek powinien do 160 przynajmniej zanotować.
W międzyczasie w Barcelonie słusznie -10 dla Gaviego do 70 mln, ale tak na dobra sprawe wzrost tylko Pedri do 120 mln, a gdzie wzrost dla Raphinhi do 100 mln przynajmniej czy De Jonga?
Nie rozumiem tego

0

@pasjonat
I to wszystko dzialo sie w czasach Messiego i Ronaldo. Teraz nie ma tego problemu przecież Raphinha przoduje w liczbach. W rankingach prowadzi i to bardzo. Jak rodri zdobyl to Raphinha z palcem w d moze zdobyc

0

@Transu96
troche mało strzela

1

@lucca87
Myśle że Real - PSG i
Barcelona - Bayern

0

@pasjonat
kolejna sprawa PR moim zdaniem Modric tez nie ma. Kompletnie sie nie zgodze z tym co napisales. z Raphinha jest taka sytuacja ze moze miec najwiecej nastrzelane a do tego wygrane wszystko.
taki Riberry nie wygral ZP, bo jak sie spokrzy na jego staty to wykrecil cwierc tego co Crisu czy Messi w srednim dla siebie sezonem. Ja uwazam ze Rapha majac takie liczby niepodwazalnie bedzie w top 2

0

@pasjonat
Wygrywal ta nagrode Sammer czy Nedved wiec nie wiem o czym mowa. Jak bedzie gral jak gra wygrsmy wszystko to nikt do nie ma podjazdu a cale pudlo moze trafic do Barcy bo za nim beda Yamal I Pedri powiedzmy

0

Po Portugalii ju

0

@lithotripter
Mnie tam nie obchodzi co on robi poza boiskiem. To jego sprawa. Do nikogo nie strzela nikogo nie krzywdzi. To, że sie z Pannami zabawia to kto by nie korzystał ze swojego statusu

0

@Michu94
Ja tego nie rozumiem. to jego prywatne życie, w czym to przeszkadza w jego rehabilitacji. Rozumiem, że ma siedzieć w domu i tyle. Nic złego nie robi

1

@wojopancer Ronaldo fenomeno?

0

Czyli tak realnie te Camp Nou od nowego sezonu będzie już dostępne? Kiedy zakończą się prace, żeby weszło 100 kola? W przyszłym sezonie jeszcze?

2

@pride1899
Yamal ma 6 k minut. Jest 9 lat młodszy od Mbappe licząc że będzie te po 4,5 k minut grał do 26 roku zycia to mozna policzyć że bedzie miał koło 47 tysięcy w wieku 26 lat gdzie Messi w wieku 37 ma 91 tysięcy. To zobacz, że jak z tak duża intensywnością bedzie grał przez kolejne 20 lat to bedzie miał podobnie jak Leo ( Cristiano ma ponad stówke dokładnie chyba 102 tys

0

Komentarz usunięty

1

@takisobiektos
bardzo mi sie to podoba i bardzo sie z tym zgadzam. od Juventusu mniej lubie chyba tylko Bayern

4

na notatnick.pl
Yamal o pytanie czy będzie miał białe auto odpowiedział, że nie białe nie;
komentujący piszą, że to kompleksy, że za dużo kłapie itp.
Sid z Madrytu pytany o szybkie wybory odpowiada:
Lamine czy Rodrygo? Rodrygo
Rodrygo czy Haaland? Rodrygo.

Rodrygo czy Raphinha? Rodrygo
i co najlepsze:
Rüdiger czy Puyol? Rüdiger
W komentarzach jest nazywany twardo stąpającym po ziemi najwiekszym pozytywem sezonu xD. Poziom dno na tej stronie. Co do tego, że to pozytyw to się zgodzę bo Cubarsi będzie miał godnego zmiennika do grania z ogórkami w repce.

0

@ProMILs
Real lepszy, ale jednak gorszy xd

0

@Pedri16Future
w jaki sposob pomoc maja lepsza jak Tchouameni od kiedy tam jest to zawodzi, Guler nic nie pokazal a Modric jest na schylku kariery.
Bramke mamy podobnie obsadzona, obrone mamy lepsza pomoc mamy podobna( u nas brak klasowej 6, u nich rozgrywajacego), a napad mamy gorszy na papierze, ale w tym sezonie bijemy ich na glowe. I nie tylko w tym sezonie. Ostatni raz tyle ladowali chyba jak byl Cristiano. Moim zdaniem to nie jest tak, ze Flick to poukladal i to wszystko. Po prostu pilkarze wskoczyli na wyzszy poziom tak jak Vinicius byl plackiem a w 1,5 sezonu stal sie topowym skrzydlowym

2

Śmieszy mnie, ze panuje takie przekonanie, że Real Madryt ma lepszych piłkarzzy niż Barcelona. To tylko pokazuje, jak wielu jest przereklamowanych

0

Inigo wróci po kadrach praktycznie. wychodzi na to, że na starcie z Atletico powinien być gotowy. Casado optymistycznie zakładając wróci na ostatnie mecze sezonu, a bardzo optymistycznie to na półfinały LM.

4

5 meczow z Realem i Atletico za nami. 20 goli strzelonych. Dzień dobry

9

Prawda jest taka. Żaden zespol w starciu z nami nie bedzie faworytem. Naszym glownym rywalem jestesmy my sami. Dziekuje dobranoc

0

celnosc strzalow Yamala to dramat

0

@AmigoBlancos
cale szczescie huya wam to daje

1

lewy potworny debiak

3

Czemu w sytuscji kiedy bramkarz wychodzi z lini przy rzucie karnym i broni karny jest powtarzany a przy takim bledzie jak Alvareza nie ma powtorki karnego?

0

@Objectivo
Do tego sie nadaja. Za granie takiej sraki to jakies karne punkty powinny byc

0

@Tomek54321
nie graja lepiej. tworza mniej okazji. daja dominowac sie w srodku pola i dopuszczaja do masy okazji. O to chodzilo koledze

22

To przestańcie grać ofiarę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?