4

@ShawnC
@Comentateiro
Cubarsi rozegrał z 2600 minut w tym sezonie a ma ledwo 18 lat. Ja myślę, że to wynika ze zmęczenia też. Jest często spóźniony bo w grze 1 na 1 ciezko o lepszego zawodnika, a w grze piłka nie ma lepszego obrońcy niż on. Poza tym on ma 18 lat. On będzie szybszy i silniejszy. Okrzepnie to będzie składał każdego

1

@michal26
Najczęściej Cubarsi jest spóźniony. Fakt ze Inigo go tak ustawiał, że nie musiał interweniować z tyłu.

0

@Lola120
tak serio to nie

3

@Lola120
Moja dziewczyna mnie zdradzała i mega się denerwowałem, doszło do tego że pobiłem pracodawcę jak miałem gorszy dzień.
Od kiedy biorę ashwagandhe mam z tym luz. Czasami zapalę sobie Lolka i jest w pyte. Polecam każdemu

0

@MOLESTA
Ale Cubarsi jest lepszy do tego ledwo co skończył 18 nastke. On podrośnie dopakuje to takich asencio na siedząco będzie chował do kieszeni

0

@tribo
To twoja opinia nie poparta niczym

10

Ja nie wiem jak można porównywać Raula Asencio do Cubarsiego. Jeden ma 22 lata drugi 18. Przecież w wieku 22 lat Cubarsi jeżeli nie będzie miał kontuzji to będzie topowy obrońca na świecie z 5-6 letnim doświadczeniem. Jeden z najlepiej grających piłka na świecie. Jak się wzmocni fizycznie, co z wiekiem jest naturalne to dominator na kilkanaście lat

1

@tribo
Widać jakie masz pojęcie o czym piszesz ja po 1 meczu wrzucasz Fermina do jedenastki.
Casado Pedri i Gavi/Olmo
Fermin Torre FDJ do rotacji na takich właśnie rywali lub przy intensywnym meczu.

2

@AlexDark00
Jakby mama widziała co piszesz to na bank by ci odcięła internet

0

@Rhaan a fakt moje niedopatrzenie

0

@KamQiX
Tak? Ja się nie mogę doliczyć, ale wynik z kosmosu. Chyba nawet za MSN tyle nie wrzucali

0

@Kapitan hawk
Nr 100?
59 w lidze 26 w LM 9 w PK
A reszta?

1

94 golę w tym sezonie strzelone. Czy ktoś ma więcej?

0

Najwięcej goli w top 5 ligach i najwięcej goli w LM z zapasem 7 bramek.
Barcelona jest szalona

0

@ShawnC
Można porównać Lamparda do Iniesty. Wiadomo kto ma lepsze liczby. Co do Bellinghama mocno poleciałeś, za mocno

0

@ShawnC
Pedri definiuje grę drużyny. Bellingham nie wpływa na to jak wygląda zespol

0

@FCB24
Jasne to taki Stevie G czy Lamps

5

Pedri, a Bellingham.
Pedri nie potrzebuje bramek ani asyst, żeby zachwycał się nim cały piłkarski świat
Bellingham? Wiadomo jak jest


1

@Gall
Nie wiem, takie sytuacje też hartują człowieka i jego psychikę. Pedri jest esencją piękna w piłce

52

Niesamowite, że Pedri od bycia co chwilę połamanym przez 2 sezony nagle ma znów zdrowie jak Koń. Tak mi go brakowało. Wszedł na tak wysoki poziom, że mam wrażenie że jest absolutnie najlepszy.
To jest jeden z tych piłkarzy, którzy mają ten gen magii i wyjątkowości. Pedri jest jedną z postaci dla których oglądam tą drużynę. Jest uosobieniem tego za co pokochałem piłkę nożną. Piękny gracz

1

Ktoś ma pojęcie mniej więcej ile Araujo będzie zarabiał na nowym kontrakcie?

0

@kpiarz
Ale brednie

0

Beka, że ten nieodgwizdany „karny” dla Benfici w ostatniej akcji meczu budzi kontrowersji, ale już karny dla Benfici w 1 połowie już nie. Nie rozumiem tego

48

Chciałem napisać coś śmiesznego, ale śmieszny jest Real Madryt. Dzień dobry

3

Jesteśmy gorsi niż Manchester United. Niewiele ale jednak.
Barcelona po 7 kolejkach LM 26 goli
United po 21 kolejkach PLeague 27 goli

4

Czy tak grający Pedri jest najlepszym pomocnikiem na świecie?

0

@626
Mierny piłkarz żadna strata

0

@pt9 z wczorajszego meczu akurat haha

0

Ma ktoś może nagranie jak Valverde uderza gościa z Celty w twarz??

2

@tarczon
Oczywiście że tak, chyba że jesteś z Madrytu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?