mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W drugiej połowie meczu z Espanyolem coś się zmieniło i odmieniło się dopiero wczoraj w meczu z Mallorca. Oby na stałe, bo powrotów mamy co raz więcej i jak rzuciłem okiem na naszą ławkę, to jak wróci Araujo i Christensen będzie wyglądać ona całkiem nieźle
0
Edit powinno być jednak 4
2
@Rust_Cohle
Bo z 2 sytuacji nie było strzalub
0
Torresa to powinien teraz jakiś snajper odstrzelić
2
Zabierzcie mi go z oczu błagam
0
Olmo dzisiaj bardzo cieniutki
0
@Lokusekpl
Czyli finał raczej będzie na drukarce?
0
@paweldunajecfcb
Oj tak właśnie tak z pół roku temu się przesiadłem i różnica jest bardzo znacząca
0
Ale nur, szok że to karny
1
@Commando
No dla części tak będzie
0
@bartulek98
Uważam że od początku sezonu jest najlepszym pomocnikiem la ligi
0
Pedri w tym sezonie hot or not? Jest wśród najlepszych pomocników na świecie?
0
@tbas
Ogólnie, wiecej szumu niż konkretów. Co sie widzi highlight jak miesza w polu karnym czy cos to potem jest kopanie po nogach albo laga z nieprzygotowanej pozycji. Nie napisałem, że jest słaby, ale ja go nie widze wśród najlepszych w przyszłości
@pt9
Nie wiem gdzie u nas by grał. Nie nadaje sie do naszego systemu a na pozycje 10 mamy Fermina i Olmo
@Objectivo
Tak większość piłkarzy na świecie jest przehypowana
0
@PizzerMan TRAGICZNIE
0
@MesQueUnClub96
angielsko-niemiecki fakt
1
Ten Musiała to jest tak overhype piłkarz. Taki niemiecki Dembele. Kiwać może umie ale decyzyjność i wykończenie leży. Więcej zamieszania niż konkretnych rezultatów
0
No points November w Manchesterze City zakończony. Niestety chłopakom udało si ten jeden punkt na ostatniej prostej listopada zdobyć
0
Obejrzałem sobie tą powtórkę z „faulu” na Aspasie na niby druga kartkę Martina. Ja tam oglądałem 5000 razy i dalej nie widzę momentu w którym Martin dotyka nogi Aspasa.
Widzę jak Aspas przebiega obok i widzi że ten wykonuje wślizg więc nienaturalnie nagle pada. Martin mógł dotknąć tylko jego nogi postawnej i uważam, że raczej by się nie skończyło szczęśliwie dla Aspasa
0
@FcPortoFan1999
Tak i ja też tego wymagam. Ja chce dobrze spędzić czas.
0
@FcPortoFan1999
No mnie to obchodzi. Pamiętam jak wygraliśmy lige Ok fajnie, ale sama aktywości jaką jest spedzanie czasu ogladajac mecz mnie trafiało
0
@FcPortoFan1999
No dlatego ja sie dziwie. W Kazdym sporcie wybieram sobie sportowca lub druzyne, która sie przyjemnie oglądać.
0
@Mitch_Atleta
Liverpool jak zagra tak jak ma to w zwyczaju w tym sezonie, nie powinien miec wiekszych problemów i powinien wysoko prowadzić do przerwy.
3
@Cvzx
Bardzo, bardzo bardzo w to wątpie, że walną Liverpool w Anglii :D. Ja patrze na tą ich defensywe to sie nie zdziwie jak tam Kłodi Gakpo bedzie błyszczał.
@chavez
To był drugi mecz gdzie byliśmy gorsi od rywala. Zobaczymy jaka będzie reakcja w tygodniu z Brest. Ja myśle, że nastepny mecz będzie juz dobry
@budel17
Dlatego ich mecze są słabe. Jak przegrywaja to wala na przypał w pole karne i nóż widelec coś wpadnie i wpada
@FcPortoFan1999
Dla kazdego mysle, ze wazny jest wynik, ale fakt oni kosztem stylu moga to robić.
Stąd dla mnie fenomen, że mają tylu kibiców. Ich mecze nie bawią. Są nudne brzydkie. Pilka nozna to rozrywka przede wszystkim
1
@chavez
Jak oni tak graja jak maja forme to nie martwie sie o to, że cokolwiek wygrają. Wczoraj wygrali 3;0 ale gra mnie jakos nie powalała. Widac poprawe, ale na tle Leganes XD to jednak słaby wyznacznik
2
@Pedri16Future
Bo to nie był faul. Tam nie ma uderzenia w nogę. Ja kumam, że sam wślizg był agresywny, ale nie doszło do kontaktu. Ludzie co uważają, że to jest na drugą żółtą to nie napiszę nawet kim są bo dostanę bana
0
@hugz
Każdy zawodnik na świecie ma kilka lub kilkanaście takich flopow w swojej karierze. Zdarza się i jest tego swiadomy
0
@PizzerMan bardzo słabo
0
O co chodzi z tym zdjęciem Cubarsiego?
0
@PizzerMan podbijam
0
Ja nie rozumiem, czemu on chce tam tyle siedzieć