mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Zbyszard to nie jest praca, w której wracasz o 16 do domu i jest tak pon pt wolne weekendy. Tutaj masz ciagle wyjazdy do tego zoobowiazania reklamowe turnieje z reprezentacja. On mowi tu o relacjach nie o pieniądzach
0
@addept
moze w parze z Inigo Araujo by popełniał mniej błędów bo widać, że potrzebuje bata nad sobą
0
@Szymemdymek
Prawda Inigo jest w tym momencie nie do tkniecia. W obronie top, dowodzenie obroną też super, do tego piłką gra kilka poziomów wyzej niż Ronald
0
Wiadomo coś kiedy wraca christensen?
0
@grzekrk96
Najlepiej to jakbyś dopytał na komendzie czy coś
2
@Rust_Cohle
Kto pytał?
0
@escarabajo Ja sobie cenie wyzej Sona jednak. Sane jakos tak nigdy na poziomie Sona nie byl. Jakos go tak u nas nie widze po prostu, moze dlatego ze bardzo nie lubie tego piłkarza
0
@escarabajo
Jest za free. Przy niskim kontrakcie moglby byc do rotacji. Na lewa strone widzialbym oczywiscie Nico jako pierwsza opcja, ale zobacz ile jest meczy ile jest kontuzji ;). W takim klubie rywalizacja musi byc a taki Son moglby sie przydać. Moze by tego calego nico williamsa strzelac nauczyl chociaz ;D
0
@szymon6847
Z niższą pensją jako zawodnik do rotacji to pewnie, ze tak na rok dwa
8
@MichuZ44
Krysztalowa kula? Która jest w klasyfikacji generalnej?
0
@escarabajo
Bo bardziej bym widział w tych 30 latkach jakiś suport niż zawodnika do pierwszego składu. Partey jest szklany i zna lige. Sane jakoś nie widze u nas, poza tym było dużo głosów, ze jest ciężki dla szatni.
@krol
taki komentarz aby jakis d38iL przyklasną. Typowe dla 14 latkow na tej stronie
0
@escarabajo
Z tej grupy
Partey
Virgil
Son
Trent
Oni powinni nas interesowac
0
@DonCarletto
no nie jest sie zgodze. Mam pytanie. Jestes zadowolony z Mendiego? Kogo bys widział u was na bokach za sezon?
0
@DonCarletto
Moim zdaniem Trencik nie przyjdzie ale Davies przyjdzie. Tylko ja jakos nie widze ich. Do was pasują tacy jak Mendy niz tacy ofensywni przy tak ofensywnych skrzydlowych
0
@Arden
Trent to zupełnie inny profil niż Carvajal. Jak oni wezma na boki trenta i daviesa to Yamal i Raphinha beda sobie robili na skrzydłach co chcą. Zreszta przecietny skrzydlowy la ligi będzie miał sporo miejsca
0
@MichuZ44
Po sezonie myślę, że na bank wzmocnimy skrzydło Lewe jednym lub dwoma zawodnikami. Do tego jakaś 6 i boczny obronca lewy i kolejny sezon moze byc mocny
0
@LeoMessiiBarcaPepa
Przydałby się do rotacji. Ja to bym widział latem jednego stopera lewonożnego.
Araujo Cubarsi Inigo i jakiś lewonożny stoper. Do tego ewentualnie jakiś młodzian e zapasie żeby była 5
0
@Wiktoria13
To też prawda, ale zostawiłbym go jako startera a dorzucił tam Olmo przed Pedrim
1
@Marcelinho132
Też tak uważam. Ale jak patrzę że mamy w pomocy Pedriego Olmo Gaviego Casado i bramkostrzelnego Fermina to zacieram rączki, bo pomoc i głębia topowa
11
Jak wrócą Olmo Gavi i Fermin oraz Frankie do pełnej dyspozycji to co z Casado? Ja uważam, że ciężko go będzie posadzić bo naprawdę jego gra wygląda bardzo dobrze
4
Ale jesteśmy mocni. Niech wejdzie Wojtek na budę nikt się nie wysypie i wrócą Olmo,Gavi, Fermin i z Bayernem czy Realem mamy bardzo duże szanse
1
@Culer9002
Kaka out
0
@tervas
Jeżeli chodzi o sam poziom sportowy, to Vini czy Mbappe sa od niego lepsi. Do tego bym dorzucił Salaha i nie widze tu więcej opcji
5
Lamine ma 17 lat a w tej chwili bez problemu jest w top 5 lub top 3 skrzydlowych na świecie.
3
@Janas11224
ale z baniaka bym pociągną tej parce
1
@NeroTFP1
Stare to jak świat, ale dalej zabawne
0
@messi33
Mój znajomy z którym grałem gra tam u was
0
@fart
W ulubionych zespołach na profilu widzę Barcelonę nie Juve
1
@fart
Wygrało, ale szkoda. Ja to nie przepadam
0
A był Artykuł że lecą na rekord meczu bez porażki w LM xD