0

@Lucyfffer
Lucyferze * :D

1

@Lucyfffer
Chlopie on ma 17 lat i żyje jak rówiesnicy. Ty mowisz ze masz z 30 pare lat zostałeś wychowany w innym świecie. To, żeby nie poplynal tyczy sie każdego mlodego chłopaka

0

@Gall
Ale piłka nozna to show. Te różne cieszynki to część show. Mądrzy ludzie to rozumiejąć. Poza tym każdy madry pilkarz przy ciezkim momencie nie będzie sie wyglupiać

0

@Lucyfffer
Skąd ta pewnośc, że jestem za młody

0

@Linnox
Dziękuje prosze pozdrowić Dawida mimo wszystko

1

@Matt_i1992
Raphinha jak widac ma wielką technikę użytkową. Ma genialny strzał ma bardzo precyzyjne podanie moim zdaniem on pasuje na takiego box to box albo dyszke

2

@BorzyKrzys
Nie od dzisiaj wiadomo, że Osimhen to straszne buraczysko jest. Pozyskali jednego buraka z Belgii i pozbywaja sie kolejnego z nigerii.

1

@Lucyfffer
Bo tylko u nas jest takie pierdo....
jestesmy wicemistrzem hiszpani. Mamy najlepsze talenty na swiecie i paru graczy z topu. Pewnie, że sie liczymy rok temu byliśmy wśród 8 najlepszych drużyn, a ludzie komentujący tu traktują Barcelone jakby to co najwyzej zespół ekstraklapy był. ja wiem ze te lata z Iniesta i Xavim czy Messim rozpieściły, ale niech ludzie troche ochłoną.

2

@Lucyfffer
CO XD

0

@Linnox
Nigdy nie traktowalem go jako bramkarza ścisłego topu. Popełniał takie błędy jakich nie popełniał nikt a nogami gorzej gra niz bramkarz b klasy

0

@lucca87
Tag fajna opcja na obronę
Kimmich jako 6 idealnie by siadł do tego może grać z lewej strony obrony. Te 2 opcje bym brał od razu
Zastanowiłbym się nad Davidem oraz Alphonso
Odrzucił bym Trenta i Sane z miejsca

2

@barcanawieki Odklejoni Kroos

3

@lucca87
Wygląda na mocnego gracza to prawda. W jego wieku tez "zaczął" poważnie pykać kevin de bruyne to był sezon właśnie gdzie przychodził do City

0

@bartas97
Dlatego siedzisz na fanpage fc Barcelony? Ci wasi pomocnicy tacy kreatywni są. Szok

1

Wy się naszym składem martwicie a za głównego rywala mamy jakieś ogórki z Madrytu. Co nie?
@bartas97
@DonCarletto

0

Na jakim stadionie gra Shahtar w LM?

1

@Herato
@4drian0
On sie moze tam wkomponować bez 2 zdań, ale to nie zmieni tego ze dalej bedize im brakowac 9 tki xD

1

@Kidd
Fakt to prawda.
Ja bym wzmocnien szukał w sprzedażach. Przy sprzedazy takiego De Jonga czy nie wiem Araujo to można przeprowadzić 2 transfery właśnie na te pozycje
TJ. LS i kolejny ŚO z napastnikiem bym sie wstrzymał

2

@Kidd
pivot i Ls tak naprawde to pierwsza potrzeba. Z napastnikiem zobaczymy jak forma lewego po tym sezonie. Można spróbować wtedy coś ściągnąć za 2 sezony. Bramkarz do rotacji i boczni obroncy by sie przydali ale nie jest to warunek konieczny.
Środkową obrone mamy obsadzoną bardzo dobrze

1

@barcelonaLM
ale ona nie wymaga. Ma napisane czego szuka.

@Michael24
No o tym mowa. Ja nie rozumiem tego świata. Najlepiej w wieku 21-28 lat juz miec żone dzieci kredyty bo tak sie podoba społeczeństwu i to jest "normalne"
Mi tam szkoda najlepszych lat życia, zeby przykładowo jak moja siostra w wieku 22 juz zajmowac sie bejbikiem.

2

@Michael24
Nie rozumiem co w tym oburzającego xD

0

@Szklaner gdzie w tej chwili mogę to obejrzec?

1

@DonCarletto
A ja tam wiem. Ty często tych swoich bronisz

1

@JimMorrisonFCB
@Hosh
No jakbym był takim elonem muskiem to bym sobie kupil pare klubów i je rozwiazal np taką Chelsea United

1

A propos gorących dyskusji to jak można uwazać, że guler ma wiekszy potencjał niż Pedri. Niektórym to juz chyba wylew doskwiera, bo uważają, że Guler to nawet lepszy jest. Raz, że to inne profile graczy to dwa Pedri na ten moment jest lepszym piłkarzem niż Guler. Pare meczy na euro i mecz na hiszpańskiego ogórka wiele nie zmienia w tym ;)

3

@DonCarletto
Nie przesadzaj. Pedri jest lepszym pilkarzem niz Guler to na bank. A kto ma wyzej sufit to ciezko powiedzieć bo inny profil gracza. Pedriego przystopowaly kontuzje ale to co gra w tym sezonie to jest to. Guler narazie nic takiego nie pokazał tbh.

0

Komentarz usunięty

0

@JarekS
to jaki jest przypadek Bernala? Niezłe 7-8 msc przerwy skoro szacuje sie ze Gavi wróci w pazdzierniku. Wg matmy wychodzi prawie 12 msc.
chciałbym wiedzieć też skąd wziąłeś informacje na temat kontuzji Bernala. Skąd te dane?

0

@JarekS
Gavi miał dokładnie tą sama kontuzje :D
zerwanie wiezadła z uszkodzoną łąkotką. Wiadomo Bernal to tylko dzieciak, w takim wieku rok nie grania to jak wieczność.
co do bajceticia liverpool sam go nie chce, a gość tez nie grał rok. Śmieszy mnie to, ze stawiasz go nad Bernalem. Obaj to mlodzi zawodnicy i po tym Bajceticiu nie wiadomo czego sie spodziewać nawet

0

@JarekS
Gavi również zerwał więzadło krzyżowe nie wiem skąd to info że naderwał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?