mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fart
Oby w dupe
0
@masik86
Jak też nic wielkiego. Pedri w tym sezonie to topka pomocników na świecie
5
@Arden
W końcu korzysta z atutów. Szybkość dobry strzał, ciag na bramke i umiejętność rozegrania. W Końcu nie lata tylko na skrzydle gdzie brakuje mu umiejętności dryblingu
0
@ViscaBarca123
a jakim profilem jest Mbacke i Olmedo
2
@Pedri16Future
3 gole 4 asysty viniciusa ;)
0
@Stinger_
Jednak się czepiasz :D
Ale dzięki za czujne oko
0
@Rastafarnianin fajnie jakby zdrowi byli wszyscy, ale docelowo Pedri Olmo Gavi/De Jong/Casado i Fermin w obwodzie. byloby swietnie
1
@Jakchcesz
Wojtek jeszcze w Barcelonie nie ogłoszony, ale widze ze pierwsze lekcje gaszenia petów Inigo ma za sobą
0
@Pedri16Future
Araujo to dalej właśnie młody chłopak a Inigo to dojrzały facet. Jeszcze Ronald nie miał okazji pracować pod fickiem ale mysle, ze da radę. Patrząc jak sie rozwinęli niektórzy gracz to naprawde mamy topowy skład gdy zawodnicy wrócaą z kontuzji
0
@piano_master
Ja uważam że ma czasami taką lekkość żeby się pojawić w dobrym miejscu. Myślę że parę bramek z ogorem by dało mu boosta
0
@montiel
Tak mi się też właśnie wydawało
0
@Goralkov
Mimo wszystko De Jong wyglądał fizycznie słabo
8
Jest październik, a mamy wklepane 31 goli. Wygląda to bardzo dobrze
Edit. Sprawdziłem i żaden zespoł z top 5 lig tyle nie ma
1
Ze zmian pozytywnie Fort. Ale Fati? Naprawdę źle wygląda jego gra. Totalnie nic nie wniósł. De Jong też jakiś taki ospały. Jeszcze parę tygodni będzie musiał pozasuwac zęby chodzić jak trzeba u Flicka.
Fasado i Raphinha top. Oprócz tego w 90 minucie nadal wyglądali jakby dopiero weszli z rozgrzewki. Mimo tego jak wróci Gavi i Olmo to nie posadziłbym Casado. W każdym meczu daje radę. Szkoda tylko, że ten Bernal wyleciał bo już teraz ta głębia w pomocy jest niesamowita
3
Fati jak dynamiki brakowało tak nadal jest mało zwrotny i wolny
2
Ferran to nawet bez piłki źle wygląda dzisiaj
0
Ferran to ogórek gruntowy
0
@kanver_
Co ty gadasz. Tego od niego się wymaga i wywiązuje się bardzo dobrze w tym sezonie
2
@halfnolife
Słuchaj w tamtym momencie była taka przepaść jaka jest dzisiaj. Kto wiedział, że małolata tak kontuzje poskładają, a ten męczennik przejdzie tak gładziutko bez kontuzji
0
@Encore
Dobra to czemu figuruje w HLTV od dlugiego czasu w falcons i niby tam jakis jeden mecz rozegrał. Czemu wogóle on siedzi w tym Navi?
0
@Encore Czemu simple tak dlugo nie gra?
0
@bstryyy kuleczka to chyba jak widzę
0
Jaki ten kebab drwal w Gdansku jest średni. Naprawde
1
Czy za jechanie po starych jest ban?
4
@Arden
Mati po 7 wojakach i 3 małpach z tubki
1
@BulaKG
Właśnie. Proste
59
@clyde
Świetny serial. Namiętnie oglądam z kochanką
0
@pt9
Dlatego ja jeżdżę komunikacją bo w tym mieście to chyba korków rano tylko w kierunku Gdyni nie ma
0
Szczęsny czeka pewnie na wagon Jinow z ruskiej granicy. Laporta tego nie ogarnął i Wojtas zwleka
2
@NeroTFP1
Nauczasz klasy licealne?