0

@MesQueUnClub96
ale ten akcent i jezyk jest co najmniej paskudny. Przypomina to troche dławienie się nie powiem czym nie powiem przez kogo

0

@Szklaner
dobrze wiec tak jak napisałem niech sobie bracia Figo Fagot z Baskoni zostaną w pieknym Bilbao i walczą sobie o tą 2 lige czy jakis tam puchar o ile w jakimś będa grać.

0

@pt9
Większego pie****nia nie slyszalem. Nowy sezon nowe karty. Odchodzi im rozgrywający i nie mają totalnie nikogo kto by sie otarł o jego poziom. Słabo ich pomoc wygląda, do tego kolejny sezon bez 9 i jednego skrzydła. JA tam jestem totalnie spokojny uwazam ,że mamy duże szanse wygrac lige na pewno nie mniejsze niż Real

0

@shinthps
Z tego co pamiętam to już rok temu był temat Nico w Barcelonie? Mógł powiedzieć, że zostaje w Bibalo i tyle przed euro po euro w trakcie sezonu kiedykolwiek. Rzeczywiscie moze dobrze ze poczeka rok jeszcze. W sumie nie jest gotowy do gry w tak duzym klubie jak Barcelona jak np jego równieśnik Pedri 20 letni Gavi, Balde, Fermin 17 letni Yamal czy Cubarsi. Typ ma 23 lata za rok juz

0

@Kubsoleon
prawda?
@EkspertzOrlikq
Być może przyjdzie, ale ślinić sie nie będę. Tak jak nie przepadałem za Suarezem Albą tak za nim tez nie musze przepadać.

0

@pt9
no tak bo tylko Real sie liczy. Oni są tacy wspaniali

0

@FcPortoFan1999
Mam nadzieje, że tu nie przyjdzie ani te wakacje, ani za rok. Niech go bierze PSG czy inny gownoklub z anglii

2

@shinthps
Mam nadzieje, ze wyjdzie ze szkółki drugi Yamal albo pojawi sie drugi nico do kupienia za rok. Wtedy chciałbym widzieć tą żałość na jego twarzy.
I co z tego szacunku do klubu. Chłop im poszedł na reke, bo gdyby nie przedłużył kontraktu moglby odejsc w te wakacje za darmo. Niech zostaje sobie jak Ikerek Muniain i braciszek. Wtedy wiele wygra i wiele zyska

0

@FcPortoFan1999
Chłop wygrywa mistrzostwo europy strzela gola w finale i jest jednym z 3-4 kluczowych graczy. Nie wierze w to. Tu sie jakieś sentymenty odpaliły. Mnie tylko irytuje, że znów w jakąś gierke Barcelona dała się wciągać a gruby nagadał głupot...

7

Nico to taki głąb jest jednak xD. Po co on tam zostaje w tym Athleticu. Mógł dawno zdementować to co się o nim pisało. Pewnie się zastanawiał. Co przeważyło, że zostaje?
Możliwośc walki z braciszkiem o top 6 la ligi? Za to pucharów nie dają. Mam nadzieję że w tym lub następnym okienku pozyskamy równie dobrego skrzydłowego, albo wyrośnie nam nowy z La Masii

1

@KrwawiaceoczyVEB
juz sie polamal i wrocil

2

@MesQueUnClub96
@Kgorecki2500
No to co chłopaki zapraszam na piwko albo 7 w takim razie

3

Swojego Lamina Kasztana chyba

0

@KrwawiaceoczyVEB Na te pierwsze mecze obrona Kounde Christensen Inigo(o ile nie odejdzie) Balde
Przed nimi myślę że Casado/Bernal z Gundo

4

@okiemtypera_lucaxx95 9/10meczy Viniciusa na araujo konczy sie zle - dla brazylijczyka rzecz jasna

0

@pluszek dobra ktoś się nią przejmuje wogole.

1

ale Ewcia pajor w tym sezonie będzie ładować tym białym ogórom z Madrytu brameczki. Ciekawe czy serduszko jej nie bedzie bolało jak będzie wrzucać brameczke na manite swojej ukochanej drużynie ;(

0

@Azi
wiem, ze chodzi Ci o to ze to profil dychy z ciagiem na bramke, ale my takiego kogos nie potrzebujemy na cito. Mamy wiele opcji do sprawdzenia pod flickiem nie uważasz? Ktoś na 6 to temat bardziej palący. Totalnie niezrozumiały transfery by to był

0

@Azi
Ale chłopie jak masz w domu 1 garnek, a nie masz patelni to kupujesz 2 garnek czy dokupujesz Patelnie. Tu chodzi o priorytety, on jest nam niepotrzebny bo na skrzydle i w srodku dalej luka

0

Kto jest zwolennikiem transferu Olmo?
Mamy z 5 typa na tą pozycję, a ewidentnie brakuje zawodnika na 6 i skrzydłowego. Kto oprócz tych mądrych głów z zarządu jest tu na la bambie zwolennikiem przyjscia Olmo?

0

@Kinginiesta
To między innymi też miałem na myśli

0

@Gronek
XD nie wiem co ci napisać tak szczerze XD

3

Ja się szczerze dziwię że spoglądamy w kierunku Nico. Chłop miał przyjść latem za free i podpisał umowę z Bilbao co pokrzyżowało nam plany. Teraz jak możemy go kupić to się zastanawia a bo tu Braciszek chce jeszcze rok pograć a bo tu się wychował. Niech sobie zostanie pokopać do końca życia i wygrać może jeden puchar króla w karierze. Mi to nie robi, ale to jak on sobie Barcelonę za nos wodzi jest mega komiczne

1

@PaPo
Moim zdaniem jest calkiem ciekawa i do tego fajna do olądania na zywo.

0

Był ktoś z was kiedyś na festiwalu w Glastonbury?

0

@Iniesta997
Nie jest bo często popełnia techniczne błędy. To jest eksplozywna bestia. Sam fakt że jego strzał jest do dzisiaj dosyć słaby wiele o tym świadczy

0

@tbas
muszynianka top ale nie mozna jej za duzo pic

0

@Szklaner
Niegazowana jak mozna pić mocno gazowaną...

0

@tbas
Vinicius nie jest jakims super zaawansowanym technicznie pilkarzem, nie oszukujmy sie. Generalnie typ bazuje na szybkości

0

@norbi77
Okej tak spróbuję, na ps5 właśnie tego problemu nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?