0

@mordini123
US Soccer

0

@gaucho104
Imo Rodri Bellingham zdecydowanie nad Viniciusem. Żałosne Copa America w jego wykonaniu

0

@MesQueUnClub_87
Tak to prawda. Bo jest nagle rzut tych młodych anie z roku na roku wprowadzani. Mimo wszystko pomijajac kontuzje zobacz, że Pedri Gavi czy Araujo sa juz doswiadczonymi w miare graczami. Do tego będzie Balde. Ja naprawde tak patrze jak graja Ci młodzi to naprawde oni jeszcze sufit to maja delko przed sobą

0

@Zoker
Nie rozumiesz. Ja to wiem. Tak jak @Arden rzeczywiscie sugerują, że sa ludzmi z afryki, ale to jakiego to wydźwieku nabrało to jest śmiech na sali. Ale nic dziwnego skoro Francja w ponad połowie jest czarna, a na wyspach tez boją sie rasizmu....

0

@Kgorecki2500
oczywiście, że są szczególnie czarnoskórzy. Jak płakali przez ten blackface w programie twoja twarz brzmi znajomo. WG nich czarnoskóry może grać białoskórego, ale w druga strone to blackface bo ma to swoje oparcie w historii która jest już ze 100 lat za nami XD. No błagam

1

@Zoker
Ja też nie mam z tym problemu i zgadzam się z tym co piszesz, ale gdzie w tym zdaniu jest obraza albo kłamstwo. Mama jest z Nigerii ojciec z Kamerunu a w paszporcie francuz. BEKA

0

Podoba mi się, że tyle młodych tu wchodzi. Najlepsza Barcelona w historii oparata była na wychowankach,a szkółkę mamy co najmniej wybitną.

9

"Grają dla Francji, ale pochodzą z Angoli. Jego matka jest Nigeryjką, a ojciec Kameruńczyk, a w paszporcie Francuz"
Rzeczywiście mocno rasistowskie.
Lamine Yamal - ojciec Marokańczyk, matka Gwinejka, a syn paszport ma Hiszpański. Mam nadzieje, że nikt mnie nie pozwie przepraszam

0

@ObiektywnyKibic121
Powiem tak. Fakt przegiął pałę, ale to jakie konsekwencje go dopadną i jak się to rozwinie będzie nie współmierne do czynu. Już rodowici Francuzi z Chelsea dali unfollow czekamy jeszcze aż głos zabierze ambasador Vini

0

@Rust_Cohle
Przecież on nam władował hat tricka

5

@BulaKG
I walenia Hery po kablach

0

@Natwill
Piszesz jakby wogóle bezpodstawnie to było.

0

@mrboom
Upośledzony system

1

@usztafik
Nie dodałem Cubarsiego.
@Eto'o9 R10
rzeczywiscie przeoczylem

0

@GeneralXavi
Mi to sie nawet uśmiech pojawił

0

Niesamowite jest, to że Hiszpanie tak naprawde zremisowali jeden mecz i wszystkie inne miedzy innym z Anglia i Francja wygrali w regulaminowym. A jeszcze większy strach pomysleć, że ta kadra za 2 lata bedzie miała tych samych zawodników, ale bardziej doświadczonych. A jeszcze większy strach pomysleć, że nie było Gaviego i Balde czy nawet Brahima.

2

@Zoker
Jeden wypłakał wygraną drugi nie taka różnica xD

0

@Transu96 fakt
Moim zdaniem mu tam brakuje pivota. Nawet z zubimendim dobrze wyglądał w parze

5

Anglia w XXI wieku na wielkich turniejach wygrała tylko z 4 reprezentacjami notowanymi w top 10 FIFA.
Hiszpania wygrała z 4 zespołami top 10 FIFA na tym turnieju. Kosmos

0

@Transu96
Ruiz już tak fantastycznie w PSG to nie gra akurat

3

@adamek20151
Stary jest nowy sezon. Puchary były gra się o następne

1

Ja pierdole ja dalej w szoku, ze 17 latek tak w piłkę gra. Razem z Olmo królowie w kanadyjce 5 g/a

0

@Transu96
Cucurella z przodu kocur a po jego stronie podczas mistrzostw też nikomu pograć nie dal


Dobrze że Guiu się tam według niektórych poszedł ogrywać w lepszym projekcie xD

0

@FcPortoFan1999
Po trzecie. Trzeciej nie było oszczędzili. Dobranoc

0

@DonCarletto
Dobranoc

1

Idę do nocnego po flachę

0

@JordiAlbion
Jaka bramka?

0

@DonCarletto
Dlaczego

0

@michaleu
@FcPortoFan1999
Ale dlaczego?

0

@gorgota ze 7 ze 8

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?